Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A zdejmowałeś czy na "żywca" :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

A zdejmowałeś czy na "żywca" :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

na żywca, wyczyściłem na błysk i pomalowałem. Nie było sensu zdejmować bo i tak nie widać nic w środku. poza tym nie miałem ampula 7,5 żeby odkręcić zacisk

Opublikowano

jeszcze kwestia tego czy by puściły :gwizdanie:

Opublikowano

Rychu, tak wogóle to gaz Ci się ulatnia :cool1:

Jak wczoraj odjeżdżałeś, to duuużo tego gazu Ci się ulotniło (z rury) :decayed:

Opublikowano

Rychu, tak wogóle to gaz Ci się ulatnia :cool1:

Jak wczoraj odjeżdżałeś, to duuużo tego gazu Ci się ulotniło (z rury) :decayed:

na bogato jezdzi :kox:

Opublikowano

To auto jest piękne :facepalm::D [br]Dopisany: Czerwiec 22, 2011, 11:03:18 _________________________________________________Rychu.. co prawda 3.0 tdi..ale wydech robiony prze RM..

http://www.youtube.com/watch?v=u3pZkjPQYus

Opublikowano
  • Autor

Rychu, tak wogóle to gaz Ci się ulatnia :cool1:

Jak wczoraj odjeżdżałeś, to duuużo tego gazu Ci się ulotniło (z rury) :decayed:

tylko ja od kilku dni nie jezdze na lpg :mysli:

moze to Kolkova

Opublikowano

Rychu, tak wogóle to gaz Ci się ulatnia :cool1:

Jak wczoraj odjeżdżałeś, to duuużo tego gazu Ci się ulotniło (z rury) :decayed:

tylko ja od kilku dni nie jezdze na lpg :mysli:

moze to Kolkova

:polew:

Nic nie czuć :tongue4:

Ale z rury kopcił jak Titanic jak na prostej pocisnąłeś :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Rychu, tak wogóle to gaz Ci się ulatnia :cool1:

Jak wczoraj odjeżdżałeś, to duuużo tego gazu Ci się ulotniło (z rury) :decayed:

tylko ja od kilku dni nie jezdze na lpg :mysli:

moze to Kolkova

:polew:

Nic nie czuć :tongue4:

Ale z rury kopcił jak Titanic jak na prostej pocisnąłeś :decayed:

czarny czy niebieski?? :przebiegly:

Opublikowano

Czarny to on chyba nie był :cool1:

Opublikowano
  • Autor

dsc0458q.jpg

dsc0460p.jpg

dsc0461c.jpg

:rolleyes:

Opublikowano

Weź pomaluj ten napis V6 na tej osłonie albo wymień osłonę, nie wypada żeby taki wytarty był :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Weź pomaluj ten napis V6 na tej osłonie albo wymień osłonę, nie wypada żeby taki wytarty był :naughty:

Żółty?? :naughty:

Opublikowano

Może ten zielony :gwizdanie:

A najlepiej wymień wszystkie osłony na te z RS4 :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Może ten zielony :gwizdanie:

A najlepiej wymień wszystkie osłony na te z RS4 :decayed:

daj tysiaka to wymienie :gwizdanie:

Opublikowano

Sam bym wymienił jakbym miał tysiaka :decayed: :decayed:

Opublikowano

dsc0458q.jpg

dsc0460p.jpg

dsc0461c.jpg

:rolleyes:

najlepszy mod w tym paździerzu :good: :good:

Opublikowano

LUBIE TOOOOO :decayed::kox:

Opublikowano

Rychu, tak wogóle to gaz Ci się ulatnia :cool1:

Jak wczoraj odjeżdżałeś, to duuużo tego gazu Ci się ulotniło (z rury) :decayed:

moze to Kolkova

der iz noł opszyn :gwizdanie:

_________________________________________________

zielony na żywca wygląda :kox:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Po 5 godzinach złożony

20110723015.jpg

Kolejne 5 to walka ze zderzakiem i w sumie po 10 efekt

20110723019.jpg

Ale sie najebałem przy tym....

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.