Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

No odchylic trzeba kutasine , duzy łom i wyjdą :polew::wink4:

bałem sie że sie rozlecą a moze sie komus przydadzą jeszcze :)

Opublikowano

10h samo skladanie ? :polew: to moze wiesz juz czemu wyspawanie FMIC to 2,7t nie jest tanie :)

:decayed:

dobry mod :good:

btw, logowales auto przy jakiejs temp 25+ na seryjnych coolerach?

Opublikowano
  • Autor

10h samo skladanie ? :polew: to moze wiesz juz czemu wyspawanie FMIC to 2,7t nie jest tanie :)

:decayed:

dobry mod :good:

btw, logowales auto przy jakiejs temp 25+ na seryjnych coolerach?

kiedyś gdzieś ale nie moge znaleźć pliku z logiem... :wallbash:

Opublikowano

Buba a nie chcesz sprzedać SMICów od 2.7?

Opublikowano
  • Autor

Buba a nie chcesz sprzedać SMICów od 2.7?

chce :gwizdanie: nawet z rurami bo mi niepotrzebne :wink4:

Opublikowano

ty mistrzu załatw jeszcze jeden taki zestaw (for me) :naughty: :naughty: :decayed:

Opublikowano

Jak Nos-b przywózł IC do swojego (b6/b7) mojemu wujowi to spawana było w sumie 8h :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

ty mistrzu załatw jeszcze jeden taki zestaw (for me) :naughty: :naughty: :decayed:

:rolleyes: ja czekałem pół roku, teraz Twoja kolej :gwizdanie:[br]Dopisany: 25 Lipiec 2011, 12:14_________________________________________________

Jak Nos-b przywózł IC do swojego (b6/b7) mojemu wujowi to spawana było w sumie 8h :gwizdanie:

ja miałem gotowe wiec musiałem dopasować tylko, rury są troche c**jowo zrobione ale jak znajde kiedyś czas to przerobie razem z bokami ICka i może nawet halo sie zmieści :naughty:

Opublikowano

Tam były grube przeróbki IC-ka ale wszystko się zmieściło :decayed:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Tam były grube przeróbki IC-ka ale wszystko się zmieściło :decayed:

da się zrobić tylko trzeba wiecej czasu poświęcić :wink4:

na razie fajnie wygląda jak bebechy wystają :decayed:[br]Dopisany: 26 Lipiec 2011, 09:09_________________________________________________Kto zgadnie co to jest :naughty:

20110829066.jpg

Podpowiedź: ma śrubki :gwizdanie:

Opublikowano

dlugo wyczekiwany gwint ? :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

dlugo wyczekiwany gwint ? :gwizdanie:

1.5 miesiąca :sick3: dopiero jak powiedzialem albo kwity ze wysłane albo zgłaszam na psy to pomogło :wallbash:

zobaczymy jak założe czy sie do czegoś nadaje

Opublikowano

dlugo wyczekiwany gwint ? :gwizdanie:

1.5 miesiąca :sick3: dopiero jak powiedzialem albo kwity ze wysłane albo zgłaszam na psy to pomogło :wallbash:

zobaczymy jak założe czy sie do czegoś nadaje

kto Ci ozenil ten gwint?
Opublikowano
  • Autor

taki kolo ze ślunska :wink4:[br]Dopisany: 29 Sierpień 2011, 17:23_________________________________________________No i c**j. Miało być pięknie ładnie a koleś mnie zrobił w c**ja. Gwint przyszedł od FWD.

j**any jeszcze powiedział że kasy nie odda :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

:rant: :rant: :rant: :rant: :rant:

Opublikowano

no to piz*a

Opublikowano

to nie widziałeś na zdjęciach co kupujesz...?

Opublikowano
  • Autor

to nie widziałeś na zdjęciach co kupujesz...?

zapewnienia były ze to do Q. jeszcze sie okazalo ze tyl sie poci a zapewniał że wszystko jest dobre

jeszcze mnie w ch*** z wysyłka przez ponad miesiąc robił kolega PAGOR

dobrze ze mam wszystkie PW, SMSy i maile. jutro ide na psy albo z powództwa cywilnego polecimy.

Opublikowano

wspolczuje...przydalby sie lincz za to :bicz:

to jest gwint ze sportaudi.pl ?

Opublikowano
  • Autor

wspolczuje...przydalby sie lincz za to :bicz:

to jest gwint ze sportaudi.pl ?

Si

Zaraz znajdzie się tam info

Opublikowano

wspolczuje...przydalby sie lincz za to :bicz:

to jest gwint ze sportaudi.pl ?

Si

Zaraz znajdzie się tam info

on tak chyba latal od goscia do goscia jak dobrze pamietam ? :disgust:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.