Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Buba a jak sie sprawy maja z gwintem, założyłeś :mysli:

Opublikowano

I kiedy odbierasz kratki :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Buba a jak sie sprawy maja z gwintem, założyłeś :mysli:

gwint nie przyszedł. minął miesiąc i zrezygnowałem z zamówienia. powiedzieli że nie przysyłają im zamówień według kolejności czy coś podobnego i olałem temat. kupiłem springi eibacha :decayed:

I kiedy odbierasz kratki :decayed:

:przebiegly:

Opublikowano

nie myślałem nawet o tym

montuj, ja tez byłem sceptycznie nastawiony, ale po montazu przejrzałem na "oczy" :good: :good: :good:

Opublikowano

dsc0006my.jpg

:gwizdanie:

szkoda że nie ori :confused4:

Opublikowano
  • Autor

nie myślałem nawet o tym

montuj, ja tez byłem sceptycznie nastawiony, ale po montazu przejrzałem na "oczy" :good: :good: :good:

pewnie masz racje, jak mi się uda trafić soczewki w dobrych pieniądzach to wymienię :naughty:[br]Dopisany: 14 Listopad 2011, 19:33_________________________________________________

dsc0006my.jpg

:gwizdanie:

szkoda że nie ori :confused4:

ja tam nie żałuję, bałem się że będzie wyglądał z d*py ale jak założyłem to zmieniłem zdanie. dobrze wykonany, pasuje idealnie i pewnie 90% ludzi się nawet nie zorientuje że nie jest ori (zresztą póki co to tylko Ty i krycha się zoreintowaliście) :decayed: no i nie trzeba malować ramki :cool1:

jak będzie dzień to zrobię lepsze foty bo naprawdę nie trzeba przepłacać :good:

Opublikowano

specyficzne zdjęcie dałeś więc ciężko się skroić :decayed:

Opublikowano
  • Autor

specyficzne zdjęcie dałeś więc ciężko się skroić :decayed:

:cicho::decayed:

specjalnie takie żeby było z bliska widać.

Opublikowano

specyficzne zdjęcie dałeś więc ciężko się skroić :decayed:

te przetłoczenia na łączeniach plastrów dały mi do myślenia, i coś mi nie pasowało :decayed:

Opublikowano
  • Autor

specyficzne zdjęcie dałeś więc ciężko się skroić :decayed:

te przetłoczenia na łączeniach plastrów dały mi do myślenia, i coś mi nie pasowało :decayed:

tylko to zobaczysz z bliska, bardzo bliska :naughty:

Opublikowano

A co tam robi ten pomaranczowy znaczek? :decayed:

Opublikowano

specyficzne zdjęcie dałeś więc ciężko się skroić :decayed:

te przetłoczenia na łączeniach plastrów dały mi do myślenia, i coś mi nie pasowało :decayed:

tylko to zobaczysz z bliska, bardzo bliska :naughty:

no jest tak, gdybym nie trafił na ori RSa, to może bym sie skusił na tego :wink4:

Opublikowano

specyficzne zdjęcie dałeś więc ciężko się skroić :decayed:

te przetłoczenia na łączeniach plastrów dały mi do myślenia, i coś mi nie pasowało :decayed:

tylko to zobaczysz z bliska, bardzo bliska :naughty:

no co Wy :tongue4: ja tam od razu zaczaiłem że allegrowy :gwizdanie:

ale i tak na czarnym aucie będzie wyglądał nieźle :good:

Opublikowano
  • Autor

A co tam robi ten pomaranczowy znaczek? :decayed:

łapie komary :decayed:[br]Dopisany: 14 Listopad 2011, 20:08_________________________________________________wygląda naprawdę za***iście jak na chińską podróbkę. zresztą zobaczcie sami

dsc0007xl.jpg

dsc0008zh.jpg

[br]Dopisany: 14 Listopad 2011, 20:12_________________________________________________w dzień będą lepsze zdjęcia

Opublikowano

Auto umyj !!!

:naughty:

Opublikowano

Auto umyj !!!

:naughty:

zboczeniec :facepalm:

:decayed:

Opublikowano

Buba nie zakładaj zderzaka RS do eSy :no:

To będzie profanacja.

Grill fajny :good:

Opublikowano

Buba nie zakładaj zderzaka RS do eSy :no:

To będzie profanacja.

Grill fajny :good:

i kto to mowi :polew::wink4:

no offence Mediku (nie chce pavulonu na spocie ;() :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Buba nie zakładaj zderzaka RS do eSy :no:

To będzie profanacja.

Grill fajny :good:

poczekaj niech zacznę się nim bawić. telefony będziesz miał całą noc z pytaniami jak to zrobić :decayed: Zderzak zostanie przerobiony tylko nie wiem czy założę do siebie czy pójdzie na sprzedaż. No w każdym razie będzie albo S albo RS na sprzedaż z opcją malowania pod konkretny samochód :wink4:

Opublikowano

dziwnie ten grill wygląda - przynajmniej na zdjęciach :przebiegly:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.