Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no offence Mediku (nie chce pavulonu na spocie ;() :wink4:

za późno.... :gwizdanie: :decayed:

Buba zderzak ten tani zgarnąłeś ?

Opublikowano
  • Autor

no offence Mediku (nie chce pavulonu na spocie ;() :wink4:

za późno.... :gwizdanie: :decayed:

Buba zderzak ten tani zgarnąłeś ?

nie ten co na allegro wisiał[br]Dopisany: 15 Listopad 2011, 09:51_________________________________________________

dziwnie ten grill wygląda - przynajmniej na zdjęciach :przebiegly:

wiem, ale to auto cale jest dziwne więc pasuje do całości :kox:

Opublikowano

(zresztą póki co to tylko Ty i krycha się zoreintowaliście) :decayed: no i nie trzeba malować ramki :cool1:

i ja... bo sie naogladalem go na forum sida :decayed:

Opublikowano
  • Autor

najbardziej sie wkurwiłem bo mi BMC sprzątnęli sprzed nosa... :rant:

Opublikowano

dolot? za ile byl?

Opublikowano
  • Autor

dolot? za ile byl?

dobra kasa :naughty: ale może będzie następny niedługo

Opublikowano

ładnie wygląda ten grill, ale co z RSa to z RSa :kox:, ten BMC był na RF?? szczerze to Ci nie potrzebny, osobiście sprawdziłem kombinacje dolot seria/dolot+ wkładka K&N/wywalona pucha, obudowa od Sida, stożek ITG, dupohamownia powiedziała że wkładka i ITG lepiej wypadają w szczególności w wyższych obrotach, znowu seryjny filter lepiej zbiera furę z dołu, tego nawet się spodziewałem

Opublikowano
  • Autor

Sprawdzalem BMC na hamowni czy tylko odczucia wlasne po jezdzie?

Opublikowano

LCQ, na czym teraz jeździsz ? K&N czy ITG ?

Opublikowano
  • Autor

Zawsze mi sie wydawalo ze najlepsza opcja to wlasnie wkladka ITG lub K&N. Seryjny dolot najlepszy tylko dobry filterek do tego.

BMC jako jedyny ma przyrost mocy (przynajmniej producent tak deklaruje)

Opublikowano

nie sprawdzałem na hamowni, mam stożek ITG, nie wkładkę, teraz ma serie włożoną (seryjny filter wylatuje i włożę na razie K&N chyba), prawda jest taka że dopiero po konkretnym strojeniu i kilku modach jest spora różnica

Opublikowano
  • Autor

Nie rozumiem. To masz stozek czy seryjna puszke :mysli:

Opublikowano

stożek w seryjnej puszce.... :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Nie rozumiem. To masz stozek czy seryjna puszke :mysli:

ma wszystko :kox:

Opublikowano

Zawsze mi sie wydawalo ze najlepsza opcja to wlasnie wkladka ITG lub K&N. Seryjny dolot najlepszy tylko dobry filterek do tego.

BMC jako jedyny ma przyrost mocy (przynajmniej producent tak deklaruje)

AMSOIL moze byc dobra opcja...statnio sprawdzalem u siebie i wykazuje dobra filtracje mimo, ze nie jest nasaczany olejkami.

Opublikowano

Zawsze mi sie wydawalo ze najlepsza opcja to wlasnie wkladka ITG lub K&N. Seryjny dolot najlepszy tylko dobry filterek do tego.

BMC jako jedyny ma przyrost mocy (przynajmniej producent tak deklaruje)

AMSOIL moze byc dobra opcja...statnio sprawdzalem u siebie i wykazuje dobra filtracje mimo, ze nie jest nasaczany olejkami.

A w jakiej skali mierzy sie filtrację w domowych warunkach?

Ja jak wymieniam filtr powietrza to poatrze sobie na stopien zabrudzenia ale ile przez niego przeleciało to nie mam bladego pojęcia.

Opublikowano

Zawsze mi sie wydawalo ze najlepsza opcja to wlasnie wkladka ITG lub K&N. Seryjny dolot najlepszy tylko dobry filterek do tego.

BMC jako jedyny ma przyrost mocy (przynajmniej producent tak deklaruje)

AMSOIL moze byc dobra opcja...statnio sprawdzalem u siebie i wykazuje dobra filtracje mimo, ze nie jest nasaczany olejkami.

A w jakiej skali mierzy sie filtrację w domowych warunkach?

Ja jak wymieniam filtr powietrza to poatrze sobie na stopien zabrudzenia ale ile przez niego przeleciało to nie mam bladego pojęcia.

spojrzec czy cos jest za filtrem ?

przejechac palcem czy jakis brud osiadl ?

spojrzec na stan lopatek turbo ?

takie tam domowe :rolleyes:

Opublikowano
  • Autor

przekonałeś mnie co do sprawdzania łopatek :polew::decayed:

Opublikowano

przekonałeś mnie co do sprawdzania łopatek :polew::decayed:

Jutro zerknę na swoje może tak wolno sie obracają, że bród osiada :gwizdanie:

Opublikowano

Buba

1) seryjny dolot ze zwykłym filtrem :polew:

2) wkładkę K&N

3) filtr stożkowy ITG z obudową od SID

stożek w seryjnej puszce.... :polew: :polew: :polew: :polew:

tu kolego byś się zdziwił, bo miałem montować AWE S-Flow :polew::naughty:

pozdro

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.