Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja za środkowym mam pospawane na stałe :naughty: Im mniej obejm tym lepiej.

Opublikowano
  • Autor

Ja za środkowym mam pospawane na stałe :naughty: Im mniej obejm tym lepiej.

mi się nie chce spawać. zresztą jak jest na obejmach to można nim manewrować delikatnie a nie wiem jak się u mnie spasuje (zresztą zakładałeś to wiesz jak to wygląda. jak zespawam to boję się że będzie lipa. Ale zobaczymy dzisiaj jak będę zakładał :>

Opublikowano

Powodzenia :)

U mnie chyba wydech był 10 razy zakładany i ściągany zanim wszystko udało się tak pospawać i przypasować jak być powinno.

Opublikowano
  • Autor

nie mam palnika ale kupiłem całe pudełko zapalniczek i będę grzał i giął rury aż się ułoży :decayed:

Opublikowano

ja juz sie nie moge doczekac mojego wydechu :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Wydeszek zalozony. Jest calkiem calkiem. Wreszcie slychac bulgot V6 :naughty::kox:

Opublikowano

Wydeszek zalozony. Jest calkiem calkiem. Wreszcie slychac bulgot V6 :naughty::kox:

poka :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Co poka. Mam juz dosc lezenia pod autem... :wallbash:[br]Dopisany: 28 Listopad 2011, 17:49_________________________________________________Widze ze wierszyk juz wrzuciles w podpis :kox: pasuje idealnie :good:

Opublikowano

Co poka. Mam juz dosc lezenia pod autem... :wallbash:[br]Dopisany: 28 Listopad 2011, 17:49_________________________________________________Widze ze wierszyk juz wrzuciles w podpis :kox: pasuje idealnie :good:

No poka jak brzmi :decayed:

No musialem...grzech tego nie zrobic :przebiegly:

Opublikowano
  • Autor

Jeszcze nie nagralem. Dopiero do domu wszedlem cos opierdolic na cieplo. Dopasowac to gowno majac jeden lewarek i lampe graniczy z cudem :thumbdown:

Opublikowano

Ale jak widac mozna :good:

Opublikowano
  • Autor

Nie wiem czy nie bedzie walil w podloge. Zobaczymy pozniej jak pojade sie powsciekac :kox:

Opublikowano

to dawaj dzis do Arkadii...powsciekamy sie razem :kox:

Opublikowano

Ja za środkowym mam pospawane na stałe :naughty: Im mniej obejm tym lepiej.

mi się nie chce spawać. zresztą jak jest na obejmach to można nim manewrować delikatnie a nie wiem jak się u mnie spasuje (zresztą zakładałeś to wiesz jak to wygląda. jak zespawam to boję się że będzie lipa. Ale zobaczymy dzisiaj jak będę zakładał :>

U mnie wszystkie łączenia były pospawane na sztywno.

Opublikowano
  • Autor

A jak wyjmiesz wydech pozniej? W esie jest troche trudniej niz w klekocie :wink4:

Opublikowano

jak zrobisz raz z nierdzewki do juz go nie ruszasz do smierci (Twojej albo auta) :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Robiłeś to leżąc pod autem a auto tylko na lewarku ? :polew: Kozak :naughty:

U mnie owinąłem miejsce gdzie mogło walnąć w podłogę bandażem, tym samym co DP :)

Opublikowano
  • Autor

:evil:

Opublikowano

kiedys miałem syrenę 105 Bosto, chodziła podobnie..... :mysli: :mysli: :mysli: :mysli:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

drze jape strasznie :evil: już się zastanawiam nad jeszcze jednym tłumikiem :disgust: ale ten bulgot :slina:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.