Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

film nie oddaje tego jak pracuje w rzeczywistosci

jeden tłumik tym bardziej z nierdzwki w 2.7BiT to za mało

daj jeszcze jeden, bedzie ciszej a bulgot zostanie

Opublikowano
  • Autor

jest dwa :przebiegly:[br]Dopisany: 28 Listopad 2011, 22:29_________________________________________________

Robiłeś to leżąc pod autem a auto tylko na lewarku ? :polew: Kozak :naughty:

U mnie owinąłem miejsce gdzie mogło walnąć w podłogę bandażem, tym samym co DP :)

tak :decayed: jednak się nie dało złożyć na obejmy za środkowym. musiałem zespawać.

Opublikowano

Ładnie, choć u mnie lepiej :naughty:

Opublikowano

dwa ? to coś spierd....olili, za mało komór w tłumiku, albo nieparzysta liczba

Opublikowano
  • Autor

dwa ? to coś spierd....olili, za mało komór w tłumiku, albo nieparzysta liczba

no dwa. cały wydech jest na dwóch rurach. tłumiki też są podwójne (dwie rury wchodzą i dwie wychodzą)

Opublikowano

dobre :naughty: kupuje ese, zazdroszcze :polew:

Opublikowano
  • Autor

teraz mam zakaz kupowania czegokolwiek do samochodu przez pól roku. jeszcze jak się przejechała to powiedziała że miało być ciszej i że mam to zmienić bo dzieci nie będą mogły spać... to są baby :thumbdown:

Opublikowano

teraz mam zakaz kupowania czegokolwiek do samochodu przez pól roku. jeszcze jak się przejechała to powiedziała że miało być ciszej i że mam to zmienić bo dzieci nie będą mogły spać... to są baby :thumbdown:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Ach te kobiety po prostu się nie znają na muzyce :polew: Świetnie brzmi :shocked::slina:

Opublikowano

:evil:

na zywo lepiej brzmi :good:

v6 to v6 :cool1:

Opublikowano

A ja coraz bardziej skłaniam się ku Esce :kox:

Opublikowano
:good:
Opublikowano

:evil:

:oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: słitaśnie mruczy :good:

Opublikowano

Wydech się trochę wypali i będzie jeszcze głośniej :naughty: Wiem po sobie :>

Opublikowano

Ładnie, choć u mnie lepiej :naughty:

no wlasnie mam podobne wrazenie... a to te same wydechy przeciez.

DP robia taka roznice?

Opublikowano

teraz mam zakaz kupowania czegokolwiek do samochodu przez pól roku. jeszcze jak się przejechała to powiedziała że miało być ciszej i że mam to zmienić bo dzieci nie będą mogły spać... to są baby :thumbdown:

dzieciaki się przyzwyczają :wink4: gra pięknie i pod obciążeniem jeszcze fajniej niż na postoju....ale fakt, wczoraj jak za Tobą jechałem to przy mocniejszym przyspieszaniu cicho nie jest

Opublikowano

teraz mam zakaz kupowania czegokolwiek do samochodu przez pól roku. jeszcze jak się przejechała to powiedziała że miało być ciszej i że mam to zmienić bo dzieci nie będą mogły spać... to są baby :thumbdown:

kup se dupowoz a ten do zabawy :good:
Opublikowano
  • Autor

Ładnie, choć u mnie lepiej :naughty:

no wlasnie mam podobne wrazenie... a to te same wydechy przeciez.

DP robia taka roznice?

Jak masz caly wydech to jeszcze sa dwa tlumiki. Musze jeszcze zrobic pomiary co tam sie da upchnac w tunel zeby troche srodek wyciszyc. Na zewnatrz jest miazga ale w srodku troche za glosno. W dluzsze trasy to moze byc uciazliwe i meczace. Musze cos zrobic bo bede mial zakaz sexu... [br]Dopisany: 29 Listopad 2011, 11:25_________________________________________________

teraz mam zakaz kupowania czegokolwiek do samochodu przez pól roku. jeszcze jak się przejechała to powiedziała że miało być ciszej i że mam to zmienić bo dzieci nie będą mogły spać... to są baby :thumbdown:

kup se dupowoz a ten do zabawy :good:

Jak zda prawko to pewnie trzeba bedzie cos pomyslec. Zastanawiam sie nad sharanem lub cos w ten deseń

Opublikowano

Musze cos zrobic bo bede mial zakaz sexu...

Oj to zadzwoń po mnie..zrobię robotę za Ciebie :naughty::D:decayed:

Opublikowano

Ładnie, choć u mnie lepiej :naughty:

no wlasnie mam podobne wrazenie... a to te same wydechy przeciez.

DP robia taka roznice?

Jak masz caly wydech to jeszcze sa dwa tlumiki. Musze jeszcze zrobic pomiary co tam sie da upchnac w tunel zeby troche srodek wyciszyc. Na zewnatrz jest miazga ale w srodku troche za glosno. W dluzsze trasy to moze byc uciazliwe i meczace. Musze cos zrobic bo bede mial zakaz sexu... [br]Dopisany: 29 Listopad 2011, 11:25_________________________________________________

teraz mam zakaz kupowania czegokolwiek do samochodu przez pól roku. jeszcze jak się przejechała to powiedziała że miało być ciszej i że mam to zmienić bo dzieci nie będą mogły spać... to są baby :thumbdown:

kup se dupowoz a ten do zabawy :good:

Jak zda prawko to pewnie trzeba bedzie cos pomyslec. Zastanawiam sie nad sharanem lub cos w ten deseń

Jak masz cały wydech to albo robisz jeszcze 2 tłumiki albo proste rury - u mnie tak właśnie jest. Masz 2 opcje do wyboru.

DP jak się nie mylę ma 2,75" i przechodzi w 2,5" jak cały wydech.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.