Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pany jedna strona siadła. Myślałem że znowu wczoraj ujebałem sprężynę ale okazało się że są całe. Powiedzcie mi czy od wysranego amorka może się tak zrobić? Na zdjęciach widać że na jednej stronie widać tłok a na drugiej nie. Na miarce również widać że jest różnica w długości.

ja mam ten sam problem... prawa strona stoi mi 1cm nizej, nawet chyba gadalismy na ostatnim spocie o tym :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Najlepiej znow do oski :polew:

:ssij: przyjade jutro to zobaczysz :bicz:

albo nowy/prawie nowy kit :naughty:, jakbyś regenerował je tam gdzie pisałem pokuś się o utwardzenie jak będzie się dało zrobić, wsadzisz wtedy nowy kit eibacha i będzie dobrze tłumiło w takim zestawieniu, chodź za tą kasę używany gwint markowy kupi się bez problemu

dzwonilem do nich ale cena kosmos, daja gwarancje na 3 miechy tylko. pod Warszawa jest firma która też to robi i za połowe taniej z utwardzeniem i więcej gwarancji dają. Sprężyny (eibach) były równiutkie jak je kupiłem i nigdzie nie uszkodzone tylko amorki które wsadziłem okazały się wysrane bo tłok jednym palcem wciskałem, stąd podejrzenie że to wina amorków.

co do gwintu to nie za bardzo chce, zresztą nie ma nawet co kupić.

Opublikowano

zamien sprezyny miejscami , wyklepie druga i potem zmien amory :polew:

Opublikowano
  • Autor

zamien sprezyny miejscami , wyklepie druga i potem zmien amory :polew:

chcesz żebym sprawdził grubość lakieru śrubokrętem na śnieżynce jak przyjade? :decayed:

Opublikowano

ile ci powiedzieli za regenerację? 150 zł/szt? daj namiary na W-we :naughty:i jak z jakością itd

P.S. 3 miesiące to rzeczywiście mało, znajomy na gwint miał chyba rok...

Opublikowano
  • Autor

ile ci powiedzieli za regenerację? 150 zł/szt? daj namiary na W-we :naughty:i jak z jakością itd

P.S. 3 miesiące to rzeczywiście mało, znajomy na gwint miał chyba rok...

150-250 zł w zależności od stanu. w wawie 80zł (100 z utwardzeniem). w poznaniu też chcą 80zł ale nazwy nie pamiętam. tutaj masz strone www.blonski.com.pl czytałem opinie w necie i niby wszyscy chwalą. dużo ludzi tam wachacze regeneruje (taksiarze głownie). Próbowałem się jeszcze do gdańska dodzwonić (do nanengast) ale nikt nie odbiera.

Przy okazji mała rocznica. 30tys razem :naughty:

4802c0a12d92a68c.jpg

ku$wa może olej w końcu wymienie :polew:

Opublikowano

ile ci powiedzieli za regenerację? 150 zł/szt? daj namiary na W-we :naughty:i jak z jakością itd

P.S. 3 miesiące to rzeczywiście mało, znajomy na gwint miał chyba rok...

150-250 zł w zależności od stanu. w wawie 80zł (100 z utwardzeniem). w poznaniu też chcą 80zł ale nazwy nie pamiętam. tutaj masz strone www.blonski.com.pl czytałem opinie w necie i niby wszyscy chwalą. dużo ludzi tam wahacze regeneruje (taksiarze głownie). Próbowałem się jeszcze do gdańska dodzwonić (do nanengast) ale nikt nie odbiera.

Przy okazji mała rocznica. 30tys razem :naughty:

4802c0a12d92a68c.jpg

ku$wa może olej w końcu wymienie :polew:

Nie wymieniaj :decayed: Zrobi się maź będzie ciszej :polew:

Opublikowano

ile ci powiedzieli za regenerację? 150 zł/szt? daj namiary na W-we :naughty:i jak z jakością itd

P.S. 3 miesiące to rzeczywiście mało, znajomy na gwint miał chyba rok...

150-250 zł w zależności od stanu. w wawie 80zł (100 z utwardzeniem). w poznaniu też chcą 80zł ale nazwy nie pamiętam. tutaj masz strone www.blonski.com.pl czytałem opinie w necie i niby wszyscy chwalą. dużo ludzi tam wahacze regeneruje (taksiarze głownie). Próbowałem się jeszcze do gdańska dodzwonić (do nanengast) ale nikt nie odbiera.

Przy okazji mała rocznica. 30tys razem :naughty:

4802c0a12d92a68c.jpg

ku$wa może olej w końcu wymienie :polew:

Nie wymieniaj :decayed: Zrobi się maź będzie ciszej :polew:

i nie będziesz musiał już wymieniać... bo nie wypłynie :naughty:
Opublikowano
  • Autor

chyba macie racje :good:

Opublikowano

Po co chcesz wymieniać olej jak sam pisałeś że na 1tyś. km dolewasz 1L oleju więc wymienia się samoczynnie :naughty:

Za rok zmienisz sam filtr i też bedzie :decayed:

Opublikowano

Po co chcesz wymieniać olej jak sam pisałeś że na 1tyś. km dolewasz 1L oleju więc wymienia się samoczynnie :naughty:

ja tak miałem w parówie pod koniec żywotu turbiny , olej na bagnecie wiecznie świeżutki :kox:

Opublikowano

ja w asce tez nie wymienialem :) Po litrze na kazde 5kkm i 40k przejchalem ( no z filtrem to przegialem moglem wymienic w sumie :gwizdanie: :polew: )

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Po co chcesz wymieniać olej jak sam pisałeś że na 1tyś. km dolewasz 1L oleju więc wymienia się samoczynnie :naughty:

Za rok zmienisz sam filtr i też bedzie :decayed:

sprecyzuje że 1,5 i myślę że co drugie tankowanie :decayed:[br]Dopisany: 28 Grudzień 2011, 17:35_________________________________________________no i oczywiście nie mogło by być za długo zbyt pięknie :wallbash: odpalam fure i

Prawdopodobnie znowu ktoryś z elementów rozrządu napierdala (rozrząd ma przelatane 30tys km)

Tak napierdalał jak kupiłem

teraz czekam na wolnie miejsce żeby rozebrać fure bo pod blokiem to troche lipa :confused4:

Opublikowano

a co to było poprzednim razem ????

napierd...ala jak w starym ursusie :mysli: :mysli: :mysli:

Opublikowano

bez kitu jak by coś obcierało o łopatki od wiatraka :shocked:

Opublikowano

bez kitu jak by coś obcierało o łopatki od wiatraka :shocked:

Miałem tak w firmowej furze, jak piznęła poduszka pod silnikiem. Obiejrzyj wiatrak, czy nie ma czasem poobcieranych końcówek. Ruda + cola to jest to :polew:

Opublikowano

Łańcuszek nie wali w pokrywę zaworow ? Weź stetoskop i słuchaj...

Opublikowano

Łańcuszek nie wali w pokrywę zaworow ? Weź stetoskop i słuchaj...

Bez stetoskopu słychać wystarczająco dobrze. Ze stetoskopem może stracić słuch.

Jak rolka rozrządu to jak masz paragon to powinieneś bez problemu dostać nową na gwarancji.

Opublikowano

to nie lancuch

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.