Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1750 w dowodzie masz? czuje, ze jest mimo wszystko lzejsze. Moja B6 ma 1720 w dowodzie, musze ja w koncu zwazyc po swapie.

Opublikowano

Ja mam w dowodzie 1580 więc niemożliwe żeby twoja ważyła 1750 :wink:

Opublikowano

1640 kg wazy srednio S4 B5 w Avancie , do tego waga 3 osob 100+100+70 co dalo 1910 kg .

Wartosci z pomiaru pokryly sie z wykresem jaki Buba zrobil dzien wczesniej na stacjonarnej inercji [ pokazala 8ps i chyba 10 nm wiecej niz Dynomet]

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

jak wyżej spanky napisał. do tego zawiecha w bagażniku więc troszeczkę tych kg się uzbierało. teraz czas na kolejne mody:decayed:

---------- Post dopisany at 21:01 ---------- Poprzedni post napisany at 20:42 ----------

Dzisiaj 6h walki i wjechała nowa zawiecha na przód. Teraz jest komplet z nowymi wahaczami. Ciekawy jestem jak SACHS Performance będzie się sprawował. Jutro walka z tulejami tylnych wahaczy. Będzie ciekawie :decayed:

Teraz delektuje się ciszą w zawieszeniu...:naughty:

2012_06_04_14_52_28.jpg

---------- Post dopisany 14-06-2012 at 15:53 ---------- Poprzedni post napisany 04-06-2012 at 21:01 ----------

No i mamy komplecik:naughty: Teraz czas na testy jak trzyma w zakrętach i na dziurach:evil:

2012_06_14_12_27_58.jpg

2012_06_14_13_01_15.jpg

---------- Post dopisany 30-08-2012 at 12:23 ---------- Poprzedni post napisany 14-06-2012 at 15:53 ----------

W końcu udało mi się znaleźć odpowiednie zaciski pod 17". Myślałem że będą mniejsze ale są w pyte duże i jak wczoraj przymierzałem to będzie na styk ale to się dopiero okaże (ale za to bardzo lekkie). Tłoczki paluszkiem wchodzą więc nie musze się bawić w regeneracje tylko dobrze wyczyszczę wszystko i nasmaruję. Ostatnia rzecz jaka mi została do zrobienia bo czasami to strach był na tych gównianych ori zaciskach. Podobno nerki wyrywa przy hamowaniu jak się je założy:decayed::naughty:

2012_08_29_18_43_29.jpg

Nie mogę się zdecydować co do koloru. Nie mam już tej zielonej farby:kwasny: Na razie idą w czerwień z napisem Hello Kitty:grin:

Opublikowano

Pomarańczowy, zloty, seledyn nie widzi Ci sie?

Opublikowano
  • Autor
:thumbdown:
Opublikowano

Buba, z czego to zaciski? aaa i wymieniałeś tuleje na wahaczach z tyłu? Pewnie można je dostać tylko w ASO...?

Zaciski pomalował bym na..........................czarny albo srebrny :wink:

Opublikowano
  • Autor

Tulei nie wymieniłem. Już nawet zapomniałem które kupiłem. Chyba dolne wszystkie. Leżą i czekają (gdzieś)

Opublikowano

Rychu, rozbierz je w mak to Ci je odmaluje, nawet na hello kitty :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Nie ma sensu, tłoczki pracują za***iście, wziąłem benzyne i cały pył z klocków spłynął:wink:

Opublikowano

zrób sobie z jakiegos starego zaworu wybijak do trzpieni

łatwiej bedzie wymienic klocki

Opublikowano
  • Autor

Męsko?:naughty:

2012_09_06_19_31_48.jpg

Opublikowano

otwory musisz powiekszyc na piastę

i przymocuj tarcze do piasty na śrube

co to za tarcza ? OZ ?

Opublikowano
  • Autor

cimki:naughty: jutro odbieram zaciski i może w przyszłym miesiącu wymienie jak znajde chwile. napisałem do kolesia w sprawie tych naklejek i zobacze co mi odpisze to dam ci znac

---------- Post dopisany at 19:56 ---------- Poprzedni post napisany at 19:55 ----------

Będą jaja jak to nie zmieszcze w 17" :grin:

Opublikowano

spokojnie wejdą

dzisiaj wrzucałem do wieśvagena pheatona 8 tłoczkowe Brembo

miał 18" felgi i weszły bez problemu a tarcza miała 365mm :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

Mam nadzieje bo sie zdenerwuje:decayed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Było:

2012_07_13_11_46_49.jpg

Jest:

2012_09_15_17_01_07.jpg

Różnicy dużej nie ma ale za to jaki komfort. Auto płynie :decayed:

Opublikowano

To ori zawias ?

Co z heblami ?:decayed:

I weź synek umyj te auto, to nie boli :grin:

Opublikowano
  • Autor

ori. w końcu czuje troche komfortu. kiedy mam umyc jak wczoraj przestalo padac. ta fura nie stoi i nie pachnie megłariusem:decayed:

heble czekaja na montaz. przyjrzałem sie tym ori to jest tragedia:facepalm:

---------- Post dopisany at 14:01 ---------- Poprzedni post napisany at 13:59 ----------

auto czeka lakiernik bo te sprezyny rozjebały nadkola:kwasny:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.