Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Nikt z klubu. Przynajmniej nic się nie wygadał że tu bywa.

Opublikowano

Ponoć chodzą słuchy, że odkupujesz swoje 1.8 T b5

Opublikowano
  • Autor

nic mi nie wiadomo na ten temat. umyj uszy :)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Esa została. Jak zobaczyłem ilość FV to aż usiadłem. Przy okazji żona powiedziała że nie moge sprzedać no to się posłuchałem. Zaliczka oddana rezamy dalej :)

---------- Post added at 07:52 ---------- Previous post was at 06:59 ----------

może mi ktoś powiedzieć jak zmienić temat wątku?

Opublikowano
Esa została. Jak zobaczyłem ilość FV to aż usiadłem. Przy okazji żona powiedziała że nie moge sprzedać no to się posłuchałem. Zaliczka oddana rezamy dalej :)

---------- Post added at 07:52 ---------- Previous post was at 06:59 ----------

może mi ktoś powiedzieć jak zmienić temat wątku?

wyslij PW na jaki chcesz to zmienie

Opublikowano
  • Autor

Patrząc jak Gracjan pucuje furę stwierdziłem że nie będę gorszy. Pojechałem do sklepu z kosmetykami ale niestety w kieszeni było tylko 10 zł więc kupiłem tylko pastę tempo...

2012_04_07_16_12_38.jpg

2012_04_07_16_15_09.jpg

2012_04_07_16_15_44.jpg

---------- Post added at 10:52 ---------- Previous post was at 10:43 ----------

2012_04_07_15_56_58.jpg

Opublikowano

:hi:

Widzę 2 rzeczy do których muszę się dowalić: brudna dolna część tylnego zderzaka i tylne zaciski niepomalowane:decayed:

Szkoda że tempo użyłeś:thumbdown:

Wesołych:friends:

Opublikowano
  • Autor

jeden jest niepomalowany, od spawania farba zeszła a nie mam już niestety tego koloru :(

---------- Post added at 11:04 ---------- Previous post was at 11:03 ----------

BTW co masz do tempo? jest kox :)

Opublikowano

Michał wstawił dobre zdjęcia odnośnie tempo w temacie "Wszystko o pielęgnacji auta" :decayed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Gdyby ktoś nie wiedział gdzie jest kompresor klimy...

20120420125243.jpg

20120420125256.jpg

20120420125316.jpg

kufa 4 godziny zabawy żeby 5 śrubek odkręcić. jeszcze na końcu zaczęło lać...

Opublikowano

chyba nie kupie sobie eS-y :polew::polew::polew:

Opublikowano

Co Ci się stało się ?:kwasny:

Opublikowano
  • Autor

masakra, ale musiałem już wymienić bo podczas jazdy dymiło się z niego. jak wyjąłem to wszystko latało. nawet sprzęgiełko

Opublikowano

zarżnieta sprężarka

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Wczoraj w końcu wybrałem się żeby sprawdzić kreski. Liczyłem że będzie lepiej niestety wynik nie zadowala:kwasny: Ważne że kreski idą równo. Czas na zmiany bo zapas jeszcze jest:naughty:

S4_B5_soft_gtowiec.jpg

Opublikowano

Eeeeee, nie jest az tak zle

w ile celowales?

Opublikowano

Coś tam jest :decayed:

Teraz dowal do pieca :kox:

Opublikowano

Coś już chyba jedzie :) potencjał jest

Opublikowano

mogles wpasc dzisiaj, to bysmy pojechali zobaczyc czy jest jakas roznica.

sam jestem ciekaw, musze w koncu jakies hamowanie ogarnac.

gdzie wazyles fure?

Opublikowano
  • Autor

nie miałem jak podjechać:kwasny: waga to orientacyjnie 1753 z dowodu + 3 osoby. Soft to gotowiec więc nie było "liczenia"

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.