Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Łańcuszek nie wali w pokrywę zaworow ? Weź stetoskop i słuchaj...

Bez stetoskopu słychać wystarczająco dobrze. Ze stetoskopem może stracić słuch.

Jak rolka rozrządu to jak masz paragon to powinieneś bez problemu dostać nową na gwarancji.

z reklamacja nie bedzie problemu, dzwiek jest ewidentnie z przodu

Opublikowano

Łańcuszek nie wali w pokrywę zaworow ? Weź stetoskop i słuchaj...

Bez stetoskopu słychać wystarczająco dobrze. Ze stetoskopem może stracić słuch.

Jak rolka rozrządu to jak masz paragon to powinieneś bez problemu dostać nową na gwarancji.

z reklamacja nie bedzie problemu, dzwiek jest ewidentnie z przodu

ja bym im w tym sklepie chooojjii nawtykał że jakieś gówna sprzedają co po paru km się rozlatują :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

Łańcuszek nie wali w pokrywę zaworow ? Weź stetoskop i słuchaj...

Bez stetoskopu słychać wystarczająco dobrze. Ze stetoskopem może stracić słuch.

Jak rolka rozrządu to jak masz paragon to powinieneś bez problemu dostać nową na gwarancji.

z reklamacja nie bedzie problemu, dzwiek jest ewidentnie z przodu

ja bym im w tym sklepie chooojjii nawtykał że jakieś gówna sprzedają co po paru km się rozlatują :wallbash:

odkąd mam audi (czyli ponad 3 lata) biorę graty od TOM77 i nigdy nie było problemów więc nie widzę sensu robienia jemu awantury. cieżko żeby Tomek odpowiadał za to co zamknięte w pudełku (od tego jest gwarancja) a wiem że bierze z pewnych źródeł i gówna mi nie sprzeda :wink4:[br]Dopisany: 06 Styczeń 2012, 22:22_________________________________________________poza tym części nie były gówniane bo na tym się nie oszczędza. nie ma co gdybać zresztą. jutro rozbieram i zobaczymy co wyjdzie

Opublikowano

Powodzenia, oby to jakaś pierdoła tylko :good:

Opublikowano

Łańcuszek nie wali w pokrywę zaworow ? Weź stetoskop i słuchaj...

Bez stetoskopu słychać wystarczająco dobrze. Ze stetoskopem może stracić słuch.

Jak rolka rozrządu to jak masz paragon to powinieneś bez problemu dostać nową na gwarancji.

z reklamacja nie bedzie problemu, dzwiek jest ewidentnie z przodu

ja bym im w tym sklepie chooojjii nawtykał że jakieś gówna sprzedają co po paru km się rozlatują :wallbash:

odkąd mam audi (czyli ponad 3 lata) biorę graty od TOM77 i nigdy nie było problemów więc nie widzę sensu robienia jemu awantury. cieżko żeby Tomek odpowiadał za to co zamknięte w pudełku (od tego jest gwarancja) a wiem że bierze z pewnych źródeł i gówna mi nie sprzeda :wink4:[br]Dopisany: 06 Styczeń 2012, 22:22_________________________________________________poza tym części nie były gówniane bo na tym się nie oszczędza. nie ma co gdybać zresztą. jutro rozbieram i zobaczymy co wyjdzie

no chyba że tak,tylko przed założeniem w piasku wytarzaj to będzie lepiej się obracać :decayed:

Opublikowano

Przod prawa strona to napinacz :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Przod prawa strona to napinacz :gwizdanie:

myslisz? :mysli:

Opublikowano

no czy on to nie wiem ale tam nie ma co innego nawalac w ten sposob. Niestety do jego wymiany z prawej strony trzeba rozpiac rozrzad ( z lewej da rade bez ) . jak pod deklem zaraz za paskiem to nic tylko napinacz/lancuch.

Opublikowano
  • Autor

sprawdze sprawdze :wink4:

Opublikowano

Rychu, zdejmuj dekle, od razu bedzie mozna je pomalowac :wink4: :wink4:

kolory podesle Ci we wtorek, bo zapomnialem :embarrassed: :embarrassed:

w przyszlym miesiacu robimy mninejsza linie produkcyjna, nie bedzie juz dlugich przestoi z kolorami jak mialo to miejsce teraz

Opublikowano
  • Autor

mowilem ci ze mam drugie dekle :rolleyes: jutro najpierw go zdejme żeby sprawdzic bo zapomniałem że faktycznie on po yej stronie jest z przodu

Opublikowano

PRzyloz ucho czy reke :P efekt ten sam :) Po tej stronie jednak chyba robi sznita w glowicy a nie deklu chociaz juz nie pamietam :mysli:

Opublikowano
  • Autor

ja ci dam sznita w głowicy :bicz3:

uff

Opublikowano
:good: nie ma tragjedjiii
Opublikowano

Dokładnie, nowy napinacz i będzie śmigało :decayed:

Opublikowano
  • Autor

samą rolkę można kupić. tylko teraz nie wiem jaką bo ta już była wymieniana w zeszłym roku i sie wysrała :mysli:

Opublikowano

Ja kupowałem z INA cały napinacz, rok już jeżdżę i cisza ...

Opublikowano

samą rolkę można kupić. tylko teraz nie wiem jaką bo ta już była wymieniana w zeszłym roku i sie wysrała :mysli:

To SKF moze był?? :naughty: Omijaj to z daleka :decayed:

Opublikowano

zmień ta rolke i sprzedaj to padło wp***u :decayed:

Opublikowano
  • Autor

zmień ta rolke i sprzedaj to padło wp***u :decayed:

nasze auta różnią się tym że moje jeździ a twoje jak pojedzie raz na miesiąc to się psuje :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.