Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jakieś niskie te ori, u mnie na ori było 68cm do ziemi:facepalm:

Czemu tragedia z heblami ?

Nie wygląda żeby miały koła narobić strat z nadkolami:kwasny:

Opublikowano
  • Autor

ori z sedana, przód jeszcze moge ogniżyć bo mam regulacje na amorku ale nie tykam na zime

Opublikowano

Buba, kiedy jakies konkretne kolo wpadnie do tego auta ? :whistling:

No i lakierek przydaloby sie odswiezyc... :naughty:

Opublikowano
  • Autor

koło -> plan na 2215r (kredyt + wesele)

lakier nie wiem, może w przyszłym roku bo przed zimą to mi szkoda trochę

---------- Post dopisany at 15:49 ---------- Poprzedni post napisany at 15:48 ----------

zreszta czepiacie się brudnego auta :decayed:

Opublikowano

Przeczytałem wątek i powiem naprawdę godna uwagi Esa :kox: Graty buba :hi:

Opublikowano
  • Autor

Założone

2012_09_17_20_44_27.jpg

Niestety nie obeszło się bez szlifowania zwrotnicy, przerabiania osłony i kilku innych pierdołach. Niestety coś spierdoliłem i podczas skręcania trze i blokuje heble. na prostej spoko ale po skręceniu auto prawie staje:kwasny: Jutro musze jeszcze raz rozebrać i sprawdzić co jest nie tak. tak to jest jak się po ciemku składa:suicide_anim:

Opublikowano

przewody masz za krótkie

Opublikowano
  • Autor

jak to za krótkie? wsadziłem w ori miejsce i ori mocowanie. myślisz że powinienem wyjąć?

Opublikowano

Pewnie koło haczy o zacisk, u mnie na starych felgach było to samo...

Opublikowano
  • Autor

wziąłem czołówke i znalazłem przyczyne. milimetr za mało ściąłem zwrotnice. stąd to tarcie. na szczęście nie uszkodziło części ściernej tarczy więcej niż 2mm ale tam i tak klocek nie sięga.

---------- Post dopisany at 22:48 ---------- Poprzedni post napisany at 22:47 ----------

koło o nic nie zaczepia bo jest jeszcze kilka mm odstępu. przewód przy max skręcie też jest luźny i ma sporo zapasu.

---------- Post dopisany at 22:52 ---------- Poprzedni post napisany at 22:48 ----------

najważniejsze że weszło pod 17" bo tego się najbardziej obawiałem ale wszystko jest na milimetry. odstęp pomiędzy śrubami trzymającymi osłone metalową a tarczą wynosi 1 może 2. a to pomiędzy tarczą a zaciskiem przy klockach

dsc02896z.jpg

---------- Post dopisany at 22:53 ---------- Poprzedni post napisany at 22:52 ----------

:kox:

---------- Post dopisany 18-09-2012 at 16:12 ---------- Poprzedni post napisany 17-09-2012 at 22:53 ----------

temat ogarnięty. pozostało docieranie zestawu i testy 200 -> 0 :kox:

Opublikowano

Tarcza 330mm ?

Docieraj i gadaj jak jest :decayed:

Opublikowano
  • Autor

330x32 :naughty: jak chcesz to mogę ci sprzedać bo kolekcjonuje następny zestaw

Opublikowano
330x32 :naughty: jak chcesz to mogę ci sprzedać bo kolekcjonuje następny zestaw

Na razie mam nowe klocki i tarcze więc szkoda mi to wyrzucać... Ciekawy jestem różnicy :wink:

Poza tym ostatnio głównie tempo patrolowe więc nawet na 280 nie było by problemu się zatrzymać :grin:

Opublikowano
  • Autor

ale jaki lans na zlotach:grin:

Opublikowano
ale jaki lans na zlotach:grin:

Żeby w dzisiejszych czasach na spotach zaszpanować trzeba mieć ceramikę... Porsche 6tłok już na nikim wrażenia nie robi :decayed:

Opublikowano
  • Autor

kiedyś był zestaw z prosiaka za 49999 tarcze przód tył, klocki i zaciski przód tył:jerk:

fajne ceny są za ceramike 10tysi, 15tysi za tarcze:decayed:

Opublikowano

mam ceramike do RS4 B7, teraz czekam na odpowiednie auto :polew::polew::polew:

Opublikowano
kiedyś był zestaw z prosiaka za 49999 tarcze przód tył, klocki i zaciski przód tył:jerk:

fajne ceny są za ceramike 10tysi, 15tysi za tarcze:decayed:

Okazja, że też nie kupiłem :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.