Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

faktycznie okazja bo nowy zestaw ok 80-90 tysi:grin:

---------- Post dopisany 20-09-2012 at 20:54 ---------- Poprzedni post napisany 18-09-2012 at 18:23 ----------

Jest lans co? :naughty:

2012_09_20_20_45_33.jpg

Opublikowano

wypas :jerk::jerk::jerk:

Opublikowano

Szał :kox:

Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj druga strona i musze jeszcze bezbarwnym psiknąć bo jakoś boje się że odpadnie. tutaj trochę spierdoliłem ale następny bedzie git:naughty:

---------- Post dopisany at 08:49 ---------- Poprzedni post napisany at 08:37 ----------

ale heble to żylety teraz, docierają się ale wystarczy delikatnie nacisnąć pedał i wyrywa nerki:kox:

Opublikowano

Z takimi heblami to lans na całego ;)

Opublikowano
:kox:
Opublikowano

Teraz kombinuj na tyl, najlepiej 300mm

Opublikowano
Dzisiaj druga strona i musze jeszcze bezbarwnym psiknąć bo jakoś boje się że odpadnie. tutaj trochę spierdoliłem ale następny bedzie git:naughty:

---------- Post dopisany at 08:49 ---------- Poprzedni post napisany at 08:37 ----------

ale heble to żylety teraz, docierają się ale wystarczy delikatnie nacisnąć pedał i wyrywa nerki:kox:

Za takie hamulce, oddałbym swoją ... nerkę :decayed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

tył może się uda 312 :naughty:

armistead zmieniaj zwrotnice i rezaj

---------- Post dopisany 28-09-2012 at 21:40 ---------- Poprzedni post napisany 23-09-2012 at 15:15 ----------

2012_09_28_18_11_27.jpg

Świece po 30k km :)

---------- Post dopisany 02-10-2012 at 22:43 ---------- Poprzedni post napisany 28-09-2012 at 21:40 ----------

Paczuszka dzisiaj przyszła:

2012_10_02_22_34_56.jpg

---------- Post dopisany at 22:44 ---------- Poprzedni post napisany at 22:43 ----------

2012_10_02_22_35_37.jpg

Opublikowano

te swiece to te z Biedronki ?

Opublikowano
  • Autor

Słyszałem że trawa na poboczach lubi się zapalać jak się je założy

---------- Post dopisany at 22:46 ---------- Poprzedni post napisany at 22:45 ----------

tak, po 30k km na elpedzi

Opublikowano

widze że w końcu sie posłuchałes i wrzucasz BIX-a :decayed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

niom, lampy mają 12 lat więc już prawie nie świecą. porównywałem z nowymi modelami i jakość światła jest nie do opisania. kumpel się ostatnio zapytał czy światła włączyłem...

---------- Post dopisany 15-10-2012 at 13:42 ---------- Poprzedni post napisany 02-10-2012 at 23:00 ----------

No to zaczynamy zabawę. Imprezę sponsoruje lech:

2012_10_12_19_43_31.jpg

Zrobiłem zdjęcie przed żeby zobaczyć jaki bedzie efekt po umyciu w środku:

2012_10_12_20_19_50.jpg

Zacząłem ok 20:30. O 2 albo 3 rano w końcu udało się rozebrać. Ten klej to cement. DRAMAT!!!

2012_10_13_00_57_42.jpg

Brudna lampa:

2012_10_13_01_10_12.jpg

Czysta lampa:

2012_10_13_01_10_27.jpg

Obie:

2012_10_13_01_09_57.jpg

Zmienili się sponsorzy i dopiero wtedy robota ruszyła:

2012_10_13_01_14_30.jpg

12-letni odbłyśnik. Nie ma się co dziwić że przestały świecić.

2012_10_13_01_13_11.jpg

2012_10_13_01_13_26.jpg

Mocowanie soczewki.

2012_10_13_12_51_05.jpg

2012_10_13_12_51_22.jpg

2012_10_13_12_51_37.jpg

Nowe gały:

2012_10_13_14_47_50.jpg

Tak było:

2012_10_12_19_08_12.jpg

Tak jest:

2012_10_13_19_12_41.jpg

Niestety trochę źle przykręciłem soczewki i przez to źle świeci (co widać na zdjęciach). Trzeba będzie jeszcze raz rozklejać. Ale warto. Efekt...:jerk::jerk::jerk:

Opublikowano
Niestety trochę źle przykręciłem soczewki i przez to źle świeci (co widać na zdjęciach). Trzeba będzie jeszcze raz rozklejać. Ale warto. Efekt...:jerk::jerk::jerk:
20121013125105.jpg
Opublikowano
  • Autor

znaczy co niby? jak już robisz rysunek wysoko spocjalistyczno-techniczny to opisz co znaczą te kreski:grin:

Opublikowano

Ciekawe co artysta chciał przekazać:decayed:

Opublikowano
Ciekawe co artysta chciał przekazać:decayed:
wyszedl z zalozenia ze ma z artysta rezaczem do czynienia :decayed:
Opublikowano

hehehehe same artysty a mówiłem mu że mu pomogę to nie paliło mu się :facepalm::decayed:

Opublikowano
  • Autor
hehehehe same artysty a mówiłem mu że mu pomogę to nie paliło mu się :facepalm::decayed:

Dzisiaj będziesz miał okazję się wykazać :grin:

Opublikowano

i co ? mówiłem że warto .... :decayed::decayed::decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.