Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Da się jeździć na chińczyku tylko w trasie trochę się człowiek fkurwia przez ten jednostajny dźwięk :decayed:

Uważaj żeby Ci tłok do miski nie wpadł :naughty:

Opublikowano
I nakurwia marchewy jak zły!!!:evil:

bez filmów się nie liczy:whistling::decayed:

nie kusiło Cie na Launch Control czy inne bajery?

Opublikowano
  • Autor

LC czy antilag zabija turbiny. szkoda silnika. to ma byc bezawaryjny szybki samochód.

akurat bateria mi padla w telefonie przy ostatnim pomiarze jak jebnal ogień:kwasny:

---------- Post dopisany at 20:46 ---------- Poprzedni post napisany at 20:44 ----------

AFR jest git, egt ok. teraz zobaczymy ile to wytrzyma bo jeszcze nie widziałem takiego wyniku na K03

Opublikowano

Rychu, ja dzisiaj też byłem na "remapie" :decayed::decayed:

2d0fd7881d965c28med.jpg

jak dodaję gazu to skarpety mam powyżej kolan :polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
  • Autor
:slina:
Opublikowano

na mokrym, na 3 biegu nie ma trakcji :polew::polew::polew::polew::polew:

Rob chciał pociągnąc go do 100kM ale stwierdziłem że to co jest wystarczy :grin:

Opublikowano
na mokrym, na 3 biegu nie ma trakcji :polew::polew::polew::polew::polew:

Rob chciał pociągnąc go do 100kM ale stwierdziłem że to co jest wystarczy :grin:

Pewnie, nie ma się co szarpać :decayed:

Opublikowano
  • Autor

ty to mięczak jesteś, już trzeba bylo dmuchnać więcej żeby było te 100 kucy:facepalm:

Opublikowano

Zdrowo Buba zdrowo :brawo:

Opublikowano
  • Autor

gdzie tam zdrowo, silnik ma 307tys na blacie:kwasny:

---------- Post dopisany at 23:14 ---------- Poprzedni post napisany at 23:10 ----------

weekend mam wolny to będe po kolei leciał wszystkie parametry i zobaczymy co się zmieniło względem poprzedniego softu bo bardzo mnie to ciekawi.

Jak będzie okazja to pojedziemy na inną hamownie żeby sprawdzić (nosb i flyer już się zadeklarowali że płacą)

Opublikowano

Ogarnijcie kreskę z kowalem jutro po strojeniu :wink:

Opublikowano
  • Autor

Co wy macie z tym covalem. Jeszcze nie wystroił a już mam się z nim ustawiac:grin:

Będzie wynik to będziemy weryfikować bo ulica robi to najlepiej. Tam nie ma ściemy i oszukiwania:wink:

---------- Post dopisany at 23:29 ---------- Poprzedni post napisany at 23:28 ----------

Zresztą ja sie nie ścigam z kreski tylko z rolki bo mi szkoda sprzęgła i napędów:wink:

Opublikowano

Właśnie, jakie ty masz sprzęgło ?

Opublikowano
  • Autor

seria (chyba)

Opublikowano

No to przy 500Nm+ będzie miało co robić :naughty:

Opublikowano
  • Autor

wyśle do lublina i mi za 250zł zrobią lepsze niż fx440:grin:

Opublikowano
wyśle do lublina i mi za 250zł zrobią lepsze niż fx440:grin:

:grin::grin::grin:

Opublikowano
  • Autor

---------- Post dopisany at 08:35 ---------- Poprzedni post napisany at 08:21 ----------

jak wjechałem na rolki na początku to taki wynik był:

2012_10_25_16_46_53.jpg

Opublikowano

Graty Buba:kox: musi to teraz nieźle iść:naughty:

Opublikowano

Dobra moc.Pozazdrościć.:jerk:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.