Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

u Ryska zobaczysz :wink4:

zycze mu tego :wink4:

btw Buba, bede mial pewnie po swietach ecu z softem u siebie, to mozemy zobaczyc jaka jest roznica miedzy naszymi padakami.

Opublikowano
  • Autor

u Ryska zobaczysz :wink4:

zycze mu tego :wink4:

btw Buba, bede mial pewnie po swietach ecu z softem u siebie, to mozemy zobaczyc jaka jest roznica miedzy naszymi padakami.

No i git. Widze że się przekonałeś jednak. wreszcie zacznie to pudło jechać :decayed:

Opublikowano

Oby nie zajechało tak jak moje :gwizdanie:

:decayed:

Opublikowano

dobra maszyna :good:

Opublikowano
  • Autor

38854420903632773701793.jpg

Jest kox nie? :lol1: :lol1: :lol1:? :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Buba, od wczoraj autem nie jechałem ale wydaje mi się że w eS wsteczny jest do przodu i auto ma 6 biegów :decayed:

Opublikowano

Buba zmienił skrzynie na 5tkę, bo nie było świecącej gałeczki 6tki :>

Opublikowano
  • Autor

20111226141.jpg

20111226144.jpg

Pany jedna strona siadła. Myślałem że znowu wczoraj ujebałem sprężynę ale okazało się że są całe. Powiedzcie mi czy od wysranego amorka może się tak zrobić? Na zdjęciach widać że na jednej stronie widać tłok a na drugiej nie. Na miarce również widać że jest różnica w długości.

Opublikowano

skąd ten wydeszek z kwasu??

Opublikowano

mi się tak stało z gwintem technixa rozebraliśmy i okazało się, żę jedna z tylnych sprężyn się uklepała :disgust:

Opublikowano
  • Autor

nie mam przy sobie ściągacza więc nawet nie mam jak rozebrać tego, zreszta i tak musze na tym wrócic 400km ;(

Opublikowano

Buba zmienił skrzynie na 5tkę, bo nie było świecącej gałeczki 6tki :>

Ja mam u siebie świecącą 6tke.

Opublikowano

Buba ok 1-2cm to nie tak dużo, spokojnie dojedziesz do domu :) Ja w Omedze miałem większy przechył i przelatała dużo więcej km :decayed:

Opublikowano

20111226141.jpg

20111226144.jpg

Pany jedna strona siadła. Myślałem że znowu wczoraj ujebałem sprężynę ale okazało się że są całe. Powiedzcie mi czy od wysranego amorka może się tak zrobić? Na zdjęciach widać że na jednej stronie widać tłok a na drugiej nie. Na miarce również widać że jest różnica w długości.

mógł siąść amor, sprawdzisz na stacji diagnostycznej

Opublikowano
  • Autor

Buba ok 1-2cm to nie tak dużo, spokojnie dojedziesz do domu :) Ja w Omedze miałem większy przechył i przelatała dużo więcej km :decayed:

Z jednej strony nadkole jest delikatnie nad opona a z drugiej delikatnie nad rantem felgi wiec raczej malo prawdopodobne zeby tym bezpiecznie jezdzic

Opublikowano

Dev co ma kur$a amor do wysokosci auta? Sprezyna sie wyebala :) Wiec wsadz sE buba amorki w tylek :naughty: Prawa strona widze siedzi nizej ... :P Ok amor kiepski mogl skrocic zywot sprezyny ale na sama wysokosc nie ma wplywu :rolleyes:

Opublikowano

Buba, to znak że masz kupić gwint :decayed:

Opublikowano

Najlepiej znow do oski :polew:

Opublikowano

albo nowy/prawie nowy kit :naughty:, jakbyś regenerował je tam gdzie pisałem pokuś się o utwardzenie jak będzie się dało zrobić, wsadzisz wtedy nowy kit eibacha i będzie dobrze tłumiło w takim zestawieniu, chodź za tą kasę używany gwint markowy kupi się bez problemu

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.