Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

z czego ?

nierdzewka ???? :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

z czego ?

nierdzewka ???? :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

:kox:

Opublikowano

eeeeeeeeeeeeee Rychu co z tymi rurami bo ja bym się pisał :wink4:

Opublikowano
  • Autor

eeeeeeeeeeeeee Rychu co z tymi rurami bo ja bym się pisał :wink4:

stary nie mam teraz czasu żeby się z tym ogarnąć, jak coś będzie wiadomo to dam ci cynk :wink4:

Opublikowano

Rychu.. dla mnie chyba lewe średnice, ale Tobie się mogą przydać.

4,5m rury w kawałkach po 1,5m nierdzewka 2,75" - za 69zł/m

- 2,5m rury w kawałkach 1,5 oraz 1,0m nierdzewka 2,125" za 49zł/m

:naughty:

Na allegro za 2.5 cala 120 zł.. popierdoliło ich galopująco :evil:

Opublikowano

Ja kupowalem w ital inox w wawce - łubinowa 4. Nie bylo tak drogo w sumie ale trzeba bylo kupic minimum 3 metry lub na magazynie resztki jakies/odpady. No i plus taki ze mieli scianke 1,5 mm ( bo po co np 2 na wydech ? zeby wiecej wazyl i kosztowal ? )

Tylko przez telefon podali cene netto wiec na miejscu wyszlo drozej :decayed:

:hi:

Opublikowano
  • Autor

w większości przypadków sprzedają po 3 metry. pocięta jest droższa

Opublikowano

rura, rurą ale zapomnieliscie o kolankach

a kilka ich potrzeba do V6-ki no i nie malo kosztuja

Nosb, jak idzie Ci spawanie nierdzewkik ???

Opublikowano

rura, rurą ale zapomnieliscie o kolankach

a kilka ich potrzeba do V6-ki no i nie malo kosztuja

chyba sie mylisz

Opublikowano

nie Moskal nie myle sie

potrzeba minimum 5 kolanek

z samych prostych rur nie skleisz wydechu

Opublikowano

nie Moskal nie myle sie

potrzeba minimum 5 kolanek

z samych prostych rur nie skleisz wydechu

mylisz sie

Opublikowano

rrozumiem Moskal ze juz ich kilka wykonales

i dlatego masz duza wiedze w tym zakresie

Opublikowano

nie wyobrazam sobie wydechu bez kolanek w B5 :) chyba, ze jakas ostra rzezba, ciecie i spawanie po kawalkach kilka cm...

Opublikowano

rrozumiem Moskal ze juz ich kilka wykonales

i dlatego masz duza wiedze w tym zakresie

nie , poprostu widziałem auto od spodu :hi:

Opublikowano

A slonce ty kiedys widziales? :) Moski 3-5 pewnie bedzie trzeba uzyc :) Zreszta robta co chceta :)

Dev poki co lipa :) Mi spawalismy z kumplem migomatem z drutem do nierdzewki. Kupilem Tig'a ale jeszcze nie mialem nawet chwili przysiac pobawic sie :)

Opublikowano

nie mozna zrobic bez uzycia kolanek ????

Opublikowano

Kurfa kolanko z 15-20 zl dajcie spokoj co cholery... Jak cos robic to porzadnie a nie tandeta...

Opublikowano
  • Autor

nie mozna zrobic bez uzycia kolanek ????

nie, robota podobna jak w 1.8T ale x2

od turbin masz zejscie w dół (2 kolanka), później wyrównanie do tunelu (2 kolanka) i na końcu 2 kolanka żeby ustawić do tłumika końcowego, tutaj to akurat nie bedzie problemu, najgorsza bedzie zabawa z łączeniem DP w jedna rure za plecionką ale to kwestia diaxa i zabawy.

Opublikowano

Kurfa kolanko z 15-20 zl dajcie spokoj co cholery... Jak cos robic to porzadnie a nie tandeta...

mnie to koło chója lata , pytam tylko czy sie da bez kolanek ??? odpowiedz brzmi :TAK :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

w większości przypadków sprzedają po 3 metry. pocięta jest droższa

I tak bym łykał 3 metry :wink4:

Ja mam podwójny wydech więc trochę tego pójdzie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.