Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

no i gajgerek podpięty :decayed:

wszystko pięknie ładnie ale... kufa zawsze musi być jakieś ale...

dmucha 0.9 w peaku przy ok 5k RPM dmuchnie 1.1 i spada na 0.9

any idea??

Opublikowano

Chyba trochę za późno max dmucha :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Chyba trochę za późno max dmucha :gwizdanie:

to wiem. tylko dlaczego :mysli:

Opublikowano

Troszke późno , mi 1.1-1.2 dmucha juz od około 3000rpm.

Opublikowano

Buba na tym sofcie ja tez miałem 0.9 i pozniej chwilowe 1.0 i do 0.9 spadek. Widocznie to jest taki soft :gwizdanie: , chyba że obaj mamy jakieś nieszczelności jeszcze :) chcociaż na seryjnym teraz mam niby dobrze bo 0,6...

Opublikowano
  • Autor

czyli musi być coś nie tak skoro Danielowi dmuchało 1.1 i moskala też tak jest

Opublikowano

no i gajgerek podpięty :decayed:

wszystko pięknie ładnie ale... kufa zawsze musi być jakieś ale...

dmucha 0.9 w peaku przy ok 5k RPM dmuchnie 1.1 i spada na 0.9

any idea??

Ja bym pożyczył gajgerek od moskala, może jakiś chińczyk bawił sie mechanizmem sprężynek na taśmie montażowej?

A jak okaże sie ok to raczej trzeba gruszkami podregulować.

Opublikowano
  • Autor

gajgerek jest nowy, jeszcze logi zrobię dla pewności

Ty chyba nie wiesz co mówisz z tą regulacją sztangi...

Opublikowano

Po pierwsze boost to nie wszystko , po drugie widocznie moze tak jest napisany program :) Jesli przy tych dajmy na to 3,5 k rpm bedzie zadane 1,1 a aktualne 0,9 to nie w sofcie szukac przyczyny :)

Opublikowano

gajgerek jest nowy, jeszcze logi zrobię dla pewności

Ty chyba nie wiesz co mówisz z tą regulacją sztangi...

Z tego co sie orientuję to powinno dmuchać 1,2 i można to skorygować sztangą - bynajmniej tak mi sie wydaje :gwizdanie:. A spadek tej wartści 0,2 to chyba tylko nieszczelność w chodzi w grę, może cybanty trzeba dokręcić po pół obrotu?

Opublikowano

kupiłeś takiego jak ja mam ?? mozemy podmienić jak chcesz sprawdzić

Opublikowano
  • Autor

gajgerek jest nowy, jeszcze logi zrobię dla pewności

Ty chyba nie wiesz co mówisz z tą regulacją sztangi...

Z tego co sie orientuję to powinno dmuchać 1,2 i można to skorygować sztangą - bynajmniej tak mi sie wydaje :gwizdanie:. A spadek tej wartści 0,2 to chyba tylko nieszczelność w chodzi w grę, może cybanty trzeba dokręcić po pół obrotu?

nie chodzi o to. przyjedź do mnie i rusz mi obie sztangi. dostaniesz klucze (2-3 zestawy ile chcesz i jakie chcesz), podnośniki, kanał kratę piwa i działaj :tongue4:

poza tym już za późno jest bo teraz ECU bedzie odcinał jak dostanie za duże doładowanie a ja chce jeździć w miarę bezawaryjnie :wink4:[br]Dopisany: 07 Maj 2011, 12:20_________________________________________________

kupiłeś takiego jak ja mam ?? mozemy podmienić jak chcesz sprawdzić

nie, ja wziąłem SM 60mm

Opublikowano

ja moge tez jeszcze dwa zestawy kluczy dołożyć :good::decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

nawet dziewczynę z agencji zamówie żeby było milej :kox:

Opublikowano

albo chlopaka.....

Opublikowano

nawet dziewczynę z agencji zamówie żeby było milej :kox:

jak bedzie dópa to ja przyjezdzam z Poźkiem :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

gajgerek jest nowy, jeszcze logi zrobię dla pewności

Ty chyba nie wiesz co mówisz z tą regulacją sztangi...

Z tego co sie orientuję to powinno dmuchać 1,2 i można to skorygować sztangą - bynajmniej tak mi sie wydaje :gwizdanie:. A spadek tej wartści 0,2 to chyba tylko nieszczelność w chodzi w grę, może cybanty trzeba dokręcić po pół obrotu?

nie chodzi o to. przyjedź do mnie i rusz mi obie sztangi. dostaniesz klucze (2-3 zestawy ile chcesz i jakie chcesz), podnośniki, kanał kratę piwa i działaj :tongue4:

poza tym już za późno jest bo teraz ECU bedzie odcinał jak dostanie za duże doładowanie a ja chce jeździć w miarę bezawaryjnie :wink4:[br]Dopisany: 07 Maj 2011, 12:20_________________________________________________

kupiłeś takiego jak ja mam ?? mozemy podmienić jak chcesz sprawdzić

nie, ja wziąłem SM 60mm

Rękę(:boobs:) księżniczki poproszę i pół esy, klucze możecie sobie wziąć

Opublikowano

nie, ja wziąłem SM 60mm

no to wc**j różnica :decayed: podpiecie jest takie samo :wink4:

Opublikowano
  • Autor

a ty też masz peaka na silniczku korkowym??

Opublikowano

a ty też masz peaka na silniczku korkowym??

Tjaa :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.