Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Apropo exspresowych :gwizdanie: :decayed:

?

Opublikowano

Apropo exspresowych :gwizdanie: :decayed:

:polew:
Opublikowano

No wiesz co buba ? Zapomniales? :wink4: Lej mi plusikowe bo na dziwki brakuje :polew:

Opublikowano
  • Autor

No wiesz co buba ? Zapomniales? :wink4: Lej mi plusikowe bo na dziwki brakuje :polew:

Przecie plusikowe poszło :mysli:

Opublikowano

No wiesz co buba ? Zapomniales? :wink4: Lej mi plusikowe bo na dziwki brakuje :polew:

Przecie plusikowe poszło :mysli:

:decayed:

Opublikowano

Fucktycznie :decayed: To splace cos dlugow :D hehe

A jak tam toto lata wogole ? Jedziesz z tym na hajmojwnie ? :)

Opublikowano
  • Autor

Fucktycznie :decayed: To splace cos dlugow :D hehe

no to dobrze bo juz się zacząłem martwić :good:

A jak tam toto lata wogole ? Jedziesz z tym na hajmojwnie ? :)

musze w końcu ogarnąc to doładowanie i wtedy zobaczymy

Opublikowano

No to co z nim ? Wdg mnie myszy wirniki wygryzly :D

Opublikowano
  • Autor

No to co z nim ? Wdg mnie myszy wirniki wygryzly :D

bardzo smieszne :ssij:

N75 jest wysrane bo bez niego dmucha ładnie :decayed:

Opublikowano

N75 jest wysrane bo bez niego dmucha ładnie :decayed:

przeciez z moim N75 tez falowało a u mnie na moim nie faluje.

mogłeś wziąć ode mnie MBC skrecic na 1.1bara i bys miał takiego boosta z samego dołu do końca :good:

Opublikowano
  • Autor

ale jak odłącze wężyk to boost idzie ładnie

widocznie twoj też jest zwalony

trzeba by u ciebie logi zrobic

Opublikowano

widocznie twoj też jest zwalony

To dziewne bo mam nówke i zrobiłem na nim moze ze 4000km

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

dzisiaj zdjąłem dekle żeby przygotować do malowania i takie coś zobaczyłem

20110605280.jpg

20110605281.jpg

20110605282.jpg

20110605283.jpg

Troszeczkę wyskrobałem ale chyba tylko motodoktor pomoże i auto na allegro :kox:

Opublikowano

dzisiaj zdjąłem dekle żeby przygotować do malowania i takie coś zobaczyłem

20110605280.jpg

20110605281.jpg

20110605282.jpg

20110605283.jpg

Troszeczkę wyskrobałem ale chyba tylko motodoktor pomoże i auto na allegro :kox:

Ktoś chyba nie widział co to wymiana oleju :wallbash:

Opublikowano

dzisiaj zdjąłem dekle żeby przygotować do malowania i takie coś zobaczyłem

20110605280.jpg

20110605281.jpg

20110605282.jpg

20110605283.jpg

Troszeczkę wyskrobałem ale chyba tylko motodoktor pomoże i auto na allegro :kox:

o fkurwa :shocked::wtf: to z tego drugiego?

Opublikowano

o fkurwa :shocked::wtf: to z tego drugiego?

dopisuje sie do pytania :decayed:

Opublikowano
  • Autor

tak, to z drugiego :tongue4:

Opublikowano

Long life pewnie :polew: regularnie co 30kkm i ani km mniej.

Ciekawe ile tych strupów siedzi w smoku pompy olejowej.

Odkrec miske i oddaj ten asfalt drogowcom to moze dziure jakas załataja.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Co robisz z wydechem ??? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

tworze :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.