Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dizla mozna ciągnąć na zimnym do odcinki :good:

no ja jak rano go przed praca wyprowadzam z garazu to krece do siedmiu szybciej w srodku cieplo :decayed:

Opublikowano

dizla mozna ciągnąć na zimnym do odcinki :good:

Taaak do 7 tysięcy :good::wink4:[br]Dopisany: 12 Luty 2011, 21:36_________________________________________________

dizla mozna ciągnąć na zimnym do odcinki :good:

no ja jak rano go przed praca wyprowadzam z garazu to krece do siedmiu szybciej w srodku cieplo :decayed:

Solara szkoła :decayed::wink4:

Opublikowano

nooooooo diesla do 7 tys hehe

Opublikowano

dizla mozna ciągnąć na zimnym do odcinki :good:

Taaak do 7 tysięcy :good::wink4:[br]Dopisany: 12 Luty 2011, 21:36_________________________________________________

dizla mozna ciągnąć na zimnym do odcinki :good:

no ja jak rano go przed praca wyprowadzam z garazu to krece do siedmiu szybciej w srodku cieplo :decayed:

Solara szkoła :decayed::wink4:

no kórwa nie mow ze nie krecisz do 7miu :thumbdown::disgust::wallbash:

Opublikowano

nooooooo diesla do 7 tys hehe

W garażu czarno od sadzy :> :wink4:

dizla mozna ciągnąć na zimnym do odcinki :good:

Taaak do 7 tysięcy :good::wink4:[br]Dopisany: 12 Luty 2011, 21:36_________________________________________________

dizla mozna ciągnąć na zimnym do odcinki :good:

no ja jak rano go przed praca wyprowadzam z garazu to krece do siedmiu szybciej w srodku cieplo :decayed:

Solara szkoła :decayed::wink4:

no kórwa nie mow ze nie krecisz do 7miu :thumbdown::disgust::wallbash:

Kręcę, Solar mnie nauczył :decayed::naughty:

Opublikowano

nooooooo diesla do 7 tys hehe

W garażu czarno od sadzy :> :wink4:

dizla mozna ciągnąć na zimnym do odcinki :good:

Taaak do 7 tysięcy :good::wink4:[br]Dopisany: 12 Luty 2011, 21:36_________________________________________________

dizla mozna ciągnąć na zimnym do odcinki :good:

no ja jak rano go przed praca wyprowadzam z garazu to krece do siedmiu szybciej w srodku cieplo :decayed:

Solara szkoła :decayed::wink4:

no kórwa nie mow ze nie krecisz do 7miu :thumbdown::disgust::wallbash:

Kręcę, Solar mnie nauczył :decayed::naughty:

no kórwa sie lata na ostro :polew::decayed:

PS uadne auto :decayed:

Opublikowano
  • Autor

jak to nie można. wiecie jaki power jest. auto jest w c**j szybsze i można killować inne fury ale trzeba zastosować się do pewnych zasad

1. auto trzeba wypchnąć na ulicę i ustawiasz

2. odpalasz tylko przed samym startem ponieważ po odpaleniu obroty są wyższe i mamy coś w stylu procedury startu

3. wrzucasz jedynkę i ogień

moskal mi tak mówił

Opublikowano

I najlepiej przed samym zgadzeniem tak 30 sek. do odciny czyli lekko ponad 7 tysi w dieslu i z wciśniętym pedałem w podłogę gasimy :good::bag:

brzydkie auto widziałem je na żywo :thumbdown::decayed::naughty:

Opublikowano
  • Autor

widziałem je na żywo :thumbdown::decayed::naughty:

kiedy?

Opublikowano

widziałem je na żywo :thumbdown::decayed::naughty:

kiedy?

No przecież Ci pisałem xxxxx miesięcy temu jak tylko założyłeś temat, że w Lublinie jak tam jeszcze stała :) Oglądałem ją tukanowi bo się nią interesował :wink4:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

aaaaaaaaaaaaaaaaaa myślałem że gdzieś w warszawie :)[br]Dopisany: 12 Luty 2011, 23:34_________________________________________________20110327203.jpg

20110327202.jpg

20110327201.jpg

Teraz dopiero słychać piękny dźwięk V6TT. Miodzio. 6 godzin pracy ale naprawdę warto. :good:

Niestety jeszcze raz muszę rozbierać bo gdzieś pierdzi przy turbinach :kwasny:

Opublikowano

Pieknie to bedzie chodzić jak wywalisz środkowy , teraz to jak jakas poperdółka :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

spytaj kolkova :gwizdanie:

Opublikowano

Kolkov jeszcze słyszy po tej wycieczce weekendowej? :kox:

Opublikowano
  • Autor

Pieknie to bedzie chodzić jak wywalisz środkowy , teraz to jak jakas poperdółka :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

moje auto jest do codziennej jazdy. lubie miec w aucie troche komfortu :decayed:

u ciebie też za***iście gwiżdżą dmuchawy??

Opublikowano

Kolkov jeszcze słyszy po tej wycieczce weekendowej? :kox:

a co? tak glosno jest? :decayed:

Opublikowano

nie wiem co się w środku dzieje, ale na zewnątrz słychać donośnie :naughty:

Opublikowano

Kolkov jeszcze słyszy po tej wycieczce weekendowej? :kox:

a co? tak glosno jest? :decayed:

w srodku troche głośniej , mi to akurat nie przeszkadza bo dzwiek przyjemny. Na zewnątrz jest ciekawiej , zwłaszcza ci co jada z tyłu mają do słuchania :kox: :kox: :kox:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

DSC0458_hnrapar.JPG

DSC0457_hnrahhh.JPG

DSC0454_hnrahxp.JPG

Opublikowano

ładnie wymalowane rurki :good: :good: :good: :good: :good: :good:

zdradzisz tajemnice jak to zrobiłeś ???

Opublikowano
  • Autor

właśnie z d*py wyszło bo nie taki kolor chciałem :no:

miał być taki jaskrawy jak boczne rury (tam najpierw białym pomalowałem)

ale skończył mi się biały lakier i musiałem najpierw czarnym psiknąć i tak wyszło

ale i tak mi się podoba, na jakiś czas dla odmiany bo otwieram maskę a tam same smutne kolory :decayed:[br]Dopisany: 23 Kwiecień 2011, 19:09_________________________________________________malowane szprayem za 8 zł :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.