-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Siema Marcin Potrzebuje tarcze oraz klocki TRW do Audi A4 1.8 ADR 96r tarcze mam pelne Wycen i odpisz jak mozesz na PW
-
[ALL B5] Notoryczne krzywienie tarcz? Poważne problemy z hamulcami
a przed zakładaniem nowych tarcz obczysciles np.szczotą drucianą piaste koła żeby zniwelować wszystkie powstałe nierówności i nałożyłeś np. smar miedziany
-
[B5 ADR] Dziwna sprawa z przepustnicą
na zaplonie 17953 P1545 Układ kontroli położenia przepustnicy - błąd, uszkodzenie po uruchomieniu silnika 17972 P1564 Sterowanie przepustnicą - niskie napięcie podstawowego ustawienia > akumulator, przewody 17967 P1559 Błąd podstawowego ustawienia przepustnicy, uszkodzona
-
[B6 AVJ] Wymiana uszczelki od pokrywy silnika !!!
Tez mialem ten sam problem ale troche dobrego silikonu!!!!! i problem zniknie
-
Spotkania na drodze
pozdro dla srebnej B6 z klubowa naklejka o numerach WPR 15-- widzianej na alei krakowskiej w wawie
-
[B5 AHH] Szarpie na LPG/odczuwalny spadek mocy
Mój kumpel ma A3 w gazie miał identyczne objawy jak ty.Dał do czyszczenia wtryski i nic to nie dało . Dopiero wymiana wtryskiwaczy przyniosły zamiezony efekt
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
Fajnie sie prezentuje
-
[B5 ANB] Czarne Quattro 1.8T
Piekna czarna zadbana coz wiecej chciec Niech sie sprawuje dobrze jak najdluzej
-
[B5 AVV] Problem z temperaturą
mam ten sam silnik co ty i nie pamietam abym miał równo wskazuwke na 90 zawsze minimalnie po nizej
-
[B5 ADR] Szarpie na zimnym silniku
ale podlaczany pod kompa był tez u dwóch mechaników i co pokazało to tylko bład sondy lambda ale jek sie ma gaz to normalne
-
[B5 ADR] Szarpie na zimnym silniku
Witam wszystkich Pierwszy raz od 3 lat jak zakupiłem Audi mam z nią problem więc chcę was się poradzić bo szkoda jezdzić po mechanikach i karzą mi wszystko wymieniać po kolei.Problem jest po nocy gdy silnik jest zimny odpali ale jakby chodził na 2 gary i trzesie strasznie budą, trwa to około 10 sekund a potem jest już ok silnik wskoczy na obroty takie jak powinny byc na ssaniu dodam że czuć w kabine spaliny ale tylko ssaniu,podłaczony był pod vaga ale zero błedów.Mam założony gaz ale problem tkwi w układzie paliwowym bo na gazie rano odpale bez problemu.Co było sprawdzone bądz wymienione świece kable wszystkie filtry przepływomierz sprawny przepustnica wyczyszczona i przeprowadzona adaptacja jeden mechanik powiedzial ze mogę miec walniety elektrozawór opar ale jak wiadomo jak cyka to jest sprawny(tak mi sie wydaje)
-
[All] Co ile wymieniacie swiece (przy zagazowanych) ?
a ja zakładałem gaz przy 220.000 km a mam teraz przejechane 243000 i pali bez zarzutów
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich miło
Szymon-26
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta