Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Szymon-26

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Siema Marcin Potrzebuje tarcze oraz klocki TRW do Audi A4 1.8 ADR 96r tarcze mam pelne Wycen i odpisz jak mozesz na PW
  2. a przed zakładaniem nowych tarcz obczysciles np.szczotą drucianą piaste koła żeby zniwelować wszystkie powstałe nierówności i nałożyłeś np. smar miedziany
  3. na zaplonie 17953 P1545 Układ kontroli położenia przepustnicy - błąd, uszkodzenie po uruchomieniu silnika 17972 P1564 Sterowanie przepustnicą - niskie napięcie podstawowego ustawienia > akumulator, przewody 17967 P1559 Błąd podstawowego ustawienia przepustnicy, uszkodzona
  4. Tez mialem ten sam problem ale troche dobrego silikonu!!!!! i problem zniknie
  5. pozdro dla srebnej B6 z klubowa naklejka o numerach WPR 15-- widzianej na alei krakowskiej w wawie
  6. Mój kumpel ma A3 w gazie miał identyczne objawy jak ty.Dał do czyszczenia wtryski i nic to nie dało . Dopiero wymiana wtryskiwaczy przyniosły zamiezony efekt
  7. Fajnie sie prezentuje
  8. Piekna czarna zadbana coz wiecej chciec Niech sie sprawuje dobrze jak najdluzej
  9. Szymon-26 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    mam ten sam silnik co ty i nie pamietam abym miał równo wskazuwke na 90 zawsze minimalnie po nizej
  10. ale podlaczany pod kompa był tez u dwóch mechaników i co pokazało to tylko bład sondy lambda ale jek sie ma gaz to normalne
  11. Witam wszystkich Pierwszy raz od 3 lat jak zakupiłem Audi mam z nią problem więc chcę was się poradzić bo szkoda jezdzić po mechanikach i karzą mi wszystko wymieniać po kolei.Problem jest po nocy gdy silnik jest zimny odpali ale jakby chodził na 2 gary i trzesie strasznie budą, trwa to około 10 sekund a potem jest już ok silnik wskoczy na obroty takie jak powinny byc na ssaniu dodam że czuć w kabine spaliny ale tylko ssaniu,podłaczony był pod vaga ale zero błedów.Mam założony gaz ale problem tkwi w układzie paliwowym bo na gazie rano odpale bez problemu.Co było sprawdzone bądz wymienione świece kable wszystkie filtry przepływomierz sprawny przepustnica wyczyszczona i przeprowadzona adaptacja jeden mechanik powiedzial ze mogę miec walniety elektrozawór opar ale jak wiadomo jak cyka to jest sprawny(tak mi sie wydaje)
  12. a ja zakładałem gaz przy 220.000 km a mam teraz przejechane 243000 i pali bez zarzutów
  13. Witam wszystkich miło

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.