Treść opublikowana przez OficeR
-
[B5 APS] by czorny
https://www.facebook.com/PowolyBoSieRozpierdoly Czorny został zdjęciem w tle
-
Spociki Łódzkie
te przepisy nie wejda w zycie na bank
-
Stanced Fake S4 Avant - Nowy właściciel
Dam sobie jakoś radę U nas we wsi nie wiem czy coś takiego wypali ale może ---------- Post dopisany at 00:39 ---------- Poprzedni post napisany at 00:36 ---------- Na Ostrów się wybierasz?
-
Stanced Fake S4 Avant - Nowy właściciel
Sam Ci ten znaczek zdejmę jak zobaczę auto przy skate parku Jak ogarnę lampy to może jakiś spot mały co?
-
Spociki Łódzkie
Władza to na Wiejskiej w Warszawie Temat do zastanowienia się
-
Bmw E36 cabrio 330 Estoril BBS Vadery itepe...
Zryłeś mi beret to bawarką już wiem co kupie sobie na 2 auto jak możliwości się pojawią
-
Spociki Łódzkie
dokladnie! nie pomyslalbys nie? Jak się człowiek weźmie w garść to jednak potrafi się wybić powiedz no jak z tymi heblami z tyłu w fwd. To co pisałeś to spisuje się?
-
Spociki Łódzkie
Życie różnie się układa, ja nie narzekam jak na razie byle by na rzeczy do auta starczyło
-
Spociki Łódzkie
Zdolności taneczne jedynie po przekroczeniu sali weselnej łapie
-
Spociki Łódzkie
Jaki tam oficer zwykły krawężnik trudnie się zbieraniem lumpów z ulicy bardzo fajne i pożyteczne zajęcie
-
Spociki Łódzkie
Hmmm, teraz komunie się zaczynają to może z tacami pobiegam
-
Spociki Łódzkie
Teraz wszędzie te kamery a poza tym to ruch drogowy a ja trochę inny wydział
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
Milicja ma urlop i sie wzięła w końcu za auto bo ile można z połamanym zderzakiem jezdzic przy okazji lampki leca do gwertego na malowanie i czyszczenie a od maxa ma doleciec pdc I uj strzelił plany o tym aby najpierw wnętrze zrobić ^^
-
Spociki Łódzkie
- [B5 AFN] 18' Recaro Fimc - S4
Ta fela robi wrażenie Nie wiem czy dobrze widzę, ale to są satynowe ringi na zegary? skąd taki bajer?- Spociki Łódzkie
Widze milo majowka spedzona, pozazdroscic ja na szczescie urlop zaczynam ^^ Zapisany na Ostrow- Stanced Fake S4 Avant - Nowy właściciel
Fajnie fajnie tylko jak sie czarna doczepi to bedziesz latal do Zgierza co dwa tyg- Spociki Łódzkie
Ja podobnie jak kolega- Spociki Łódzkie
Fajnie by było muszę się w końcu ogarnąć i podjechać w którąś niedziele bo ostatnio czas wolny = 0- XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
1 maja trzeba zatem zrobić studniówkę Poloneza ktoś umie tańczyć?- XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
jasne, że tak Możliwości hotelowe są na 150 osób. Ile się zapisze i wpłaci, tyle miejsc rezerwujemy, mamy ten komfort, że nie musimy z góry określać ilości osób Nikt nie wygoni jeszcze serii B5 ze zlotu? nie No chyba że 2.5tdi:bag: 1.9 TDI PD nie jestem masochistą- XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
Możliwości hotelowe są na 150 osób. Ile się zapisze i wpłaci, tyle miejsc rezerwujemy, mamy ten komfort, że nie musimy z góry określać ilości osób Nikt nie wygoni jeszcze serii B5 ze zlotu?- Spociki Łódzkie
Pozazdrościć a ja się może na Ostrów wybiorę zobaczę jeszcze jak urlop się układa- XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
ile miejsc będzie max do obsadzenia? - [B5 AFN] 18' Recaro Fimc - S4