Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OficeR

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez OficeR

  1. Czyzby boczki o kumulatora? sam ciagle zbieram i dozbierac nie moge wszystkiego na 4 el Mowisz w koncu zderzak do malowania... zobaczymy PS: gratuluje pociechy, niech rosnie zdrowa i z korba na Audi ^^
  2. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Pewno PDC sie zajme szybciej niz uzbieram calosc gratow do 4 el i grzanych d*p Ja na jednym psssssssst musze sie zatrzymac bo rano do szkoly
  3. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Jak uda mi sie znalezc jakis opis dla lemingow to moze mi sie i uda a jak nie to bede szukal kogos kto pomoze
  4. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Z ori wieksze problemy? Chcialbym to zalozyc a potem zespawac zderzak i do malowania + zderzak przod i inne poprawki lakieru
  5. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    DeeJay, zajmowales sie moze montazem PDC do b5?
  6. Mi u nas w Glownie ostatnio zapieprzyli dekielki z 15" sloneczek z quattro. Roznicy co do miast nie ma, byle by cholota byla Mowisz flaty tymczasowe, daj znac kiedy bedziesz chcial sprzedawac to moze odkupie
  7. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Kto to widzial aby w samo poludnie droge naprawiac... od ronda w strykowie do lodzi pol godz. Masakra
  8. U mnie wszystko normalnie się wyświetla, może po prostu do Łowicza net nie dociera Pisałeś o dużym angielskim, tak się składa że przypadkiem kupiłem przedliftowe duże czarne ze złamaną cienką cześcią obudowy ale z ładnym lustrem. Jak coś to PW
  9. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    totalna korozja...
  10. Auto pociska na kazdym zdjeciu dluga droga z nim przebyta i to widac graty fury
  11. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Pany nie ma ktoś na zbyciu climatronika do B5 pod 2DIN polift do grzanego dupska, wiazki do el szyb tył i boczki na 4 el szyby w czarnej skórze i ciemnej tapicerce? ---------- Post dopisany 19-04-2014 at 10:58 ---------- Poprzedni post napisany 18-04-2014 at 13:29 ---------- Wesołego jajka i mocno zakrapianego dyngusa wszystkim
  12. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Whooaaaaaa
  13. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Chce takie cos w swoim pokoju... ---------- Post dopisany at 07:42 ---------- Poprzedni post napisany at 07:35 ---------- Facet mial za***isty pomysl... czemu ja poszedlem do LO a nie do zawodowki, nie nudzil bym sie teraz w domu czasami
  14. Głowno wita Widziana pare razy na miescie, ładnie siadła na flatach
  15. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Spoko, w swojej profesji mam pare przepisow ktore mnie do tego uprawniaja
  16. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    I od razu czlowiek sie szybciej budzi jak takie widoki podziwia ^^
  17. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Stara od razu... grzmocilby jak podczas burzy piorun male drzewko
  18. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Shakiera, Shakiera
  19. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Co on jakis rusek ze ciagle te dywany zbiera? ---------- Post dopisany at 00:34 ---------- Poprzedni post napisany at 00:33 ---------- Bartek, dzieki za PW. Sorry ze dopiero teraz ale jakos tak wyszlo raczej bede dzialal na wlasna reke bo tak sie bardziej oplacac mi bedzie
  20. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Niestety nie dam rady dzis podjechac. Sprawy rodzinne
  21. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ostatnio szuklem grilla po marketach to ciezko bylo o niego. Niestety ktos bedzie musial swoj ofiarowac. Co do jedzenia i picia to wiadomo ze kazdy swoje a potem i tak wszystko wspolne chyba
  22. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    na 15 to i ja chetnie bym podjechal tylko podajcie gdzie
  23. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Kurna czemu ja sie zamienilem na sluzby na jutro...
  24. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Byle gdzie, byle kiedy, byle sie najebac Dostalem kosztorys naprawy, jest "troche" roznicy. Teraz tylko tworzyc odwolanie. Ktos to gdzies napisal na forum ze dzwon matka modow czy jakos tak
  25. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :hi:a ja się pisze chętnie na grilla. Karczki, kielbasa, szaszlyki, piwo, kaszanka, piwo i moglbym tak jeszcze piwo wymieniac w nieskonczonosc

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.