Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OficeR

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez OficeR

  1. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Jak bedzie pare aut to i ja podjade z panna bo bede w okolicy przejeżdżał a i musze ja uswiadomic w bledzie bo mysli ze bmw jest lepsze
  2. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
  3. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    To ja sie chyba przebranzowie bo wlasnie wrocilem ze sluzby a juz o 5 rani musze wstac...
  4. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Co z tego ze piatunio jak i tak czlowiek siedzi w robocie do 21 a pogem nic sie nie chce a jutro na 7 i to z przygodami
  5. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Jakas czesc odszkodowania juz mi PZU na konto przelalo a dzwonilem do prawnikow to krzykneli sobie 31% co po przeliczeniu wychodzi na to ze i tak zostaje z tymi pieniedzmi ktore teraz dostalem. Wolal bym jakies odwolanie skrobnac.
  6. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    To zeby nie naprawiac w ASO to wiem, chodzi mi tylko o zrobienie kosztorysu naprawy. A potem bede szukal kogos kto pomoze mi napisac odwoloanie do PZU. Jak ktos sie zna to z flaszka i ogorkami moge podjechac z prosba o pomoc
  7. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    No wlasnie blacharka plus lampa prawa przod. To dzwonie jutro na przybyszewskiego sie umawiac
  8. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no bez jaj ---------- Post dopisany at 13:14 ---------- Poprzedni post napisany at 13:12 ---------- Seba... bo zadzwonie do Ciebie
  9. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Gdzie w Łodzi jest autoryzowany serwis AUDI gdzie mogę zrobić kosztorys naprawy?
  10. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :hi:Pany
  11. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    No jak sie wd40 nawciagali to nie sadze zeby kiedykolwiek zlapala
  12. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Zyjecie czy korozja?
  13. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    W tym tygodniu to chyba zapomnijcie ze wzgledu na to ze wiekszosc w bukowinie sie resetuje
  14. Do lipca powinienem cos wiecej porobic to chetnie podjade z samego Lowicza jestes?
  15. Ładny AFN może jakiś spot sie ogarnie jak sam poprawie swoją czarną bude. Do Łowicza mam ze 20 km
  16. Pies bezpański czy właściciel ustalony? Jak znasz typa to sprawa na policje, facet dostanie kwita bądź do sądu jak nie przyjmie za niedopilnowanie zwierzaka a z jego ubezpieczenia poleci kaska na konto do Ciebie
  17. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Kurfa tyle wolnych miejsc na Bukowine a tu trzeba przeglad, ubezpieczenie, studia oplacic Seba, wezwanie miales na termin 27.03.2014r. Jak cos ktos podobnie trafi to co nieco moge podpowiedziec Tak są takie opcje. Jak nie przymniesz kwita policjant kieruje wniosek o ukaranie do sadu. Chyba że udostepniles auto innej osobie ale nie pamietasz komu wtedy mozesz dostac kwita za niepodanie danych osoby i bez PKT karnych czyli czasami lepiej niz za zatrzymanie sie na zakazie
  18. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Napiwkowalby
  19. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Инновационные дворники - YouTube klaskal ktos kiedys wycieraczkami?
  20. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Seba, co sie nie chwaliles zes raper? Autograf bym wzial juz od razu
  21. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Kurna z seria nie ma co sie tam nawet pokazywac a co dopiero z popekanym zderzakiem
  22. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    okolo 18 sie zlatuje banda
  23. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    jaram sie
  24. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    To mnie przekonuje aby na nastepny rok sie zastawic i pojechac
  25. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Zadna praca ani zaden weekend przyznac sie ze juz w Bukowinie wode chlejecie i zodyn sily nie ma aby cos naskrobac na forum

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.