Treść opublikowana przez OficeR
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
Liczy sie obecność a nie auto Auto endrike jest w takim stanie że aż wstyd mi było koło niego parkować również miło poznać kogoś kto już jest po tej chorobie i moze cos doradzic fajnego jak najbardziej do zobaczenia- Spociki Łódzkie
Rozumiem że normalnie parking Real przy KFC?- Spociki Łódzkie
Ja mam zamiar w 100% podjechac bo juz dawno nie bylem- Spociki Łódzkie
pojawia sie ktos dzis na spocie?- Spociki Łódzkie
Topic jak najbardziej przyciąga wzrok będą te Panie w niedziele teraz?- [B5 AFM] [ALL B5] Srebrna strzala: xenon, 18, gwint, sciemka...
Fajny ten m&ms przyciaga wzrok jak mozesz podrzuc na pw ile Cie kosztowal program bo za jakis czas tez musze cos w swoim ajm dlubnac- Spociki Łódzkie
OK Klysiu, jak by coś to czekam pod telefonem- Spociki Łódzkie
- [B5 1Z] A4 TDi
Widzę fach w ręku do całego wyglądu zewnętrznego dorzucił bym znaczek w grillu srebrny i to wszystko- [B5 AJM] EbonyBlack by OficeR
Dzieki chociaż Tobie nie dorówna juz chyba nic jest jeden plan co do frontu ale to musi nabrac mocy urzedowej czyt. jak bedzie flota- "Fake RS4" by Artek
3sdm 0.06- [B5 AJM] EbonyBlack by OficeR
Parę fotek po myciu auta, sesja jeszcze nie dla niego bo w sumie nie ma co tutaj fotografować i się nad tym spuszczać Po małej przygodzie wymieniony zderzak, wpadł kolor ze spryskami, stary miał połamane zaczepy i był popękany w paru miejscach: Założone lusterko prawe angielskie, udało się znaleźć w kolorze: Wyczyszczone, pomalowane i wymienione odbłyśniki by Gwerty ( bixy jakoś mnie nie kręcą ): Cała furka po myciu na bezdotykowej, kurna przydały by się poprawki lakiernicze Poza ramkami klubowymi i ramką grilla w plastidipie jest mega meeee Lampy muszę wypolerować W wolnej chwili a to chyba niestety będzie czerwiec wezmę się za wyrzucenie haka i montaż PDC ( dzięki Maxx )- [ALL B5] Niebieski AVANT > 18 Zoll > 171PS > TDI
Powiedz kolego ile masz od nadkola do ziemi na 17" i na 16"? Jak sprawa komfortu jazdy? Wiem że 18" i wyżej fajnie wygląda ale jednak autem trzeba się poruszać na co dzień a i chce kiedyś trochę pozapier... szybciej jeździć- Spociki Łódzkie
Pany jest w Łodzi jakiś dobry sklep z rzeczami do pielęgnacji auta? Tak aby doradzili co kupić na początek i podpowiedzieli jak dbać- Moje prace
Temat wciągnął mnie o 23. Teraz skończyłem... REWELACJA sam muszę na następny miesiąc zabrać się za detailing. Warunki pod blokiem może nie sprzyjają ale chęci są ogromne.- XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
Liczę na podobne wrażenia, lecz ja to widzę w troszkę innym świetle: 8.08: 14:00 - 16:00 dojechałem, pora rozpakować się i otworzyć pierwsze zimne piwo 20:00 zaczynamy tańce przy ognisku, trzeba zaśpiewać "ach ta przepióreczka" 24:00 pierwsze spotkanie z Rzygmuntem, dawno nie widziany przyjaciel z podwórka 02:00 zgon 9.08: ...... 10.08: O kufa gdzie ja jestem....- [ALL B5] Niebieski AVANT > 18 Zoll > 171PS > TDI
Koleżanka od dawna żonata, a teraz mieszka na Woli w Warszawie ale to co się wybawiłem to moje- [ALL B5] Niebieski AVANT > 18 Zoll > 171PS > TDI
Fajnie leży gril esowy razem z lusterkami i relingami Ja u siebie nie idę w body S4 tylko myślę nad zespawaniem dokładek ze zderzakiem a potem na to kolor, super to wygląda. Samym softem wyszło Ci 155? Ładny wynik, też w przyszłości muszę się za to zabrać tylko mi się marzy +-170 ps ---------- Post dopisany at 21:35 ---------- Poprzedni post napisany at 21:33 ---------- PS: miałem fajną koleżankę z Jarosławia, super gościnna dlatego miło mi się kojarzy ta miejscowość- [B5 AJM] EbonyBlack by OficeR
Ale odgrzałeś kotleta to już taki z nóżkami normalnie auto się trochę zewnętrznie zmieniło i ciągle coś dochodzi tylko musi nabrać odpowiedniej mocy urzędowej Może w niedziele parę fotek cykne jak auto umyje- [ALL B5] by Daduś
Piękna robota z dekorami popielniczkę też ruszyłeś czy tylko tak wygląda na foto?- [B5 1Z] A4 TDi
Jest kosa te fifki na wydechu robią mega robote, gdzie zamawiałeś? Jeśli nie masz nic przeciwko fotki wpadają do prywatnej kolekcji B5 tzn do fapfolderu- Spociki Łódzkie
Nie wiedziałem że Seba jesteś taki postępowy ale nie skreślaj jej, może brodę ma trochę niżej- Spociki Łódzkie
widzę że ładna ekipa z Uci będzie jechać- XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
Zadatek poszedł teraz tylko kolekcjonować flaszki na sierpień - Spociki Łódzkie