Treść opublikowana przez OficeR
-
Stanced Fake S4 Avant - Nowy właściciel
No bajer jest normalnie rzeczywiście odejście od auta da dużo na zdjęciach. Na miejsce konsoli widze polift 2DIN no i pełny FIS.
-
Spociki Łódzkie
Żodyn fejk, tosz to czysta prafda Ja dalej bez auta, ale obowiązkowo za tydzień jestem
-
Spociki Łódzkie
Mozliwosci AFN ojca i jego stylu jazdy ^^
-
[ALL B5] Black Hole Avant by Kriss
B5: trzy kolory
-
Spociki Łódzkie
w Szwecji sama c**jnia i sztuczne cycki dookoła Tym drugim argumentem skłoniłeś mnie na wycieczkę krajoznawczą do Szwecji On kłamie! !!!!!!!!!! I uj strzelił marzenia o Szwecji
-
Spociki Łódzkie
w Szwecji sama c**jnia i sztuczne cycki dookoła Tym drugim argumentem skłoniłeś mnie na wycieczkę krajoznawczą do Szwecji
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
Uuu, to już ostatni raz pojedziesz z Lubą Nie sądzę, podstawą będzie obtańczenie jej do białego rana
-
A4 Diesel
Kowi, na tym sie juz poznalem na szczescie
-
A4 Diesel
Gratulacje dla następnego Battalionowca Końcówki wydechu masz te co slepy czy coś innego? Fajnie się komponują z pdc Podziwiam że po Szczytnie jeździsz z taką glebą, siedziałem tam pół roku i nie odważył bym się niżej niż na 1BE
-
Spociki Łódzkie
Mariuszu fajna jest tylko już pasuje do B6/B7 a ja do swojej B5 muszę trochę w oldschool pójść
-
Spociki Łódzkie
Kiera by była fajna gdyby była cała czarna np DeeJay, jak już jest mowa o kierownicach, taka by podeszła do mnie tak aby mf działała: Kierownica poduszka AirBag Audi A8 D3 4E0 (4203097240) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
Każdy będzie miał na tym zlocie jakąś pasję, ja się będę pasjonował integracją a moja Luba zbieraniem mnie z chodnika
-
Spociki Łódzkie
wszystkim DeeJay, a proszę to w miarę oficjalna lista http://a4-klub.pl/zloty-ogolnopolskie-101/xv-ogolnopolski-zlot-audi-a4-klub-polska-ostrow-wielkopolski-zapisy-326510/ ja na pewno mam zamiar się wybrać i zabrać pannę
-
[B5 1Z] A4 TDi
Widzę że jak u mnie leżą 2 miesiąc ramki pod elektrykę tyłu to nic nie znaczy i nie mam co się spieszyć jeszcze i tak wszystkiego nie mam
-
Bmw E36 cabrio 330 Estoril BBS Vadery itepe...
Zazdroszczę takiego uczucia córcia na pewno ma za***iste dzieciństwo
-
Bmw E36 cabrio 330 Estoril BBS Vadery itepe...
Pochwal się co tam dorzuciłeś do Bawarki? Jechałeś na zlot do Torunia?
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
Nikogo nie mialem zamiaru oceniac po okladce, wszedlem w luzna dywagacje a Ty sie spinasz jak plandeka na zuku. Podchodze do kazdego z szacunkiem i to samo chce otrzymac. WhyMe... co powiesz na flaszke w Ostrowie w celach integracyjnych?
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
Z tego co widze na forum kazdy do siebie na "kolega" mówi wiec nikomu nie zamierzam na per Pan mówić chyba że ktoś ma takie potrzeby mogę mu na dzień dobry głową kiwać. Bez spiny
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
poZika :polew: PoŹka Ujj z tym, ważne że wiem kogo unikać
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
Dla świeżaka, ten temat to doskonałe źródło informacji po pierwsze: unikać z panną Pozika
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
No nie! No po porostu k**wa no nie!
-
Spociki Łódzkie
A znajac naszych urzednikow bylo by ich jeszcze wiecej Ktos tu wspominal o koszulkach
-
Spociki Łódzkie
Zbyt duze naplyw srodkow do urzedow wojewodzkich jest wlasnie z tych mandatow z gornej polki. To byla by katastrofa finansowa dla nich a jesli juz by jakims cudem to wprowadzili to sadze ze mialo by to zupelnie odwrotny efekt podobnie jak fotoradary. Nastawiali w c**j a teraz wszedzie usuwaja. Wprowadza przepisy to znikome jednostki beda tylko lapac i tracic prawko po orzeczeniu sadu a nie wielki odsetek debili gnajacy na leb na szyje. Jak ktos ma jebnac w pedal to i tak jebnie, wazne aby komus innemy krzywdy nie zrobil
-
Stanced Fake S4 Avant - Nowy właściciel
Biały jest już oklepany, idź w róż