Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OficeR

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez OficeR

  1. No bajer jest normalnie rzeczywiście odejście od auta da dużo na zdjęciach. Na miejsce konsoli widze polift 2DIN no i pełny FIS.
  2. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Żodyn fejk, tosz to czysta prafda Ja dalej bez auta, ale obowiązkowo za tydzień jestem
  3. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Mozliwosci AFN ojca i jego stylu jazdy ^^
  4. B5: trzy kolory
  5. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    w Szwecji sama c**jnia i sztuczne cycki dookoła Tym drugim argumentem skłoniłeś mnie na wycieczkę krajoznawczą do Szwecji On kłamie! !!!!!!!!!! I uj strzelił marzenia o Szwecji
  6. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    w Szwecji sama c**jnia i sztuczne cycki dookoła Tym drugim argumentem skłoniłeś mnie na wycieczkę krajoznawczą do Szwecji
  7. Uuu, to już ostatni raz pojedziesz z Lubą Nie sądzę, podstawą będzie obtańczenie jej do białego rana
  8. OficeR odpowiedział(a) na kaFFFar temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Kowi, na tym sie juz poznalem na szczescie
  9. OficeR odpowiedział(a) na kaFFFar temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Gratulacje dla następnego Battalionowca Końcówki wydechu masz te co slepy czy coś innego? Fajnie się komponują z pdc Podziwiam że po Szczytnie jeździsz z taką glebą, siedziałem tam pół roku i nie odważył bym się niżej niż na 1BE
  10. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Mariuszu fajna jest tylko już pasuje do B6/B7 a ja do swojej B5 muszę trochę w oldschool pójść
  11. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Kiera by była fajna gdyby była cała czarna np DeeJay, jak już jest mowa o kierownicach, taka by podeszła do mnie tak aby mf działała: Kierownica poduszka AirBag Audi A8 D3 4E0 (4203097240) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  12. Każdy będzie miał na tym zlocie jakąś pasję, ja się będę pasjonował integracją a moja Luba zbieraniem mnie z chodnika
  13. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    wszystkim DeeJay, a proszę to w miarę oficjalna lista http://a4-klub.pl/zloty-ogolnopolskie-101/xv-ogolnopolski-zlot-audi-a4-klub-polska-ostrow-wielkopolski-zapisy-326510/ ja na pewno mam zamiar się wybrać i zabrać pannę
  14. OficeR odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Widzę że jak u mnie leżą 2 miesiąc ramki pod elektrykę tyłu to nic nie znaczy i nie mam co się spieszyć jeszcze i tak wszystkiego nie mam
  15. Zazdroszczę takiego uczucia córcia na pewno ma za***iste dzieciństwo
  16. Pochwal się co tam dorzuciłeś do Bawarki? Jechałeś na zlot do Torunia?
  17. Nikogo nie mialem zamiaru oceniac po okladce, wszedlem w luzna dywagacje a Ty sie spinasz jak plandeka na zuku. Podchodze do kazdego z szacunkiem i to samo chce otrzymac. WhyMe... co powiesz na flaszke w Ostrowie w celach integracyjnych?
  18. Z tego co widze na forum kazdy do siebie na "kolega" mówi wiec nikomu nie zamierzam na per Pan mówić chyba że ktoś ma takie potrzeby mogę mu na dzień dobry głową kiwać. Bez spiny
  19. poZika :polew: PoŹka Ujj z tym, ważne że wiem kogo unikać
  20. Dla świeżaka, ten temat to doskonałe źródło informacji po pierwsze: unikać z panną Pozika
  21. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Tajger is back
  22. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    No nie! No po porostu k**wa no nie!
  23. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    A znajac naszych urzednikow bylo by ich jeszcze wiecej Ktos tu wspominal o koszulkach
  24. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Zbyt duze naplyw srodkow do urzedow wojewodzkich jest wlasnie z tych mandatow z gornej polki. To byla by katastrofa finansowa dla nich a jesli juz by jakims cudem to wprowadzili to sadze ze mialo by to zupelnie odwrotny efekt podobnie jak fotoradary. Nastawiali w c**j a teraz wszedzie usuwaja. Wprowadza przepisy to znikome jednostki beda tylko lapac i tracic prawko po orzeczeniu sadu a nie wielki odsetek debili gnajacy na leb na szyje. Jak ktos ma jebnac w pedal to i tak jebnie, wazne aby komus innemy krzywdy nie zrobil
  25. Biały jest już oklepany, idź w róż

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.