Treść opublikowana przez OficeR
-
[B5 AJM] Ebonyschwarz avant :)
Ładnie to wyszło nad swoim w wolnej chwili będę musiał popracować to powinno wyjść podobnie bo też masz chyba LZ9W?
-
Spociki Łódzkie
To kto dzis podjedzie bo nie wim czy jechac wczesniej czy nie?
-
Spociki Łódzkie
Podjezdza ktos w ta niedziele na spota? dawno nie podbijalem karty a chetnie bym przyjechal
-
Spociki Łódzkie
- [B5 APS] by czorny
Đ ĐŁĐĄĐĄĐĐĐĽ ĐĐ ĐĐĐĐĐĐТЏ! - YouTube Air może i fajny, ale tak na pewno nie zrobisz- [B5 AFN] 18' Recaro Fimc - S4
To za to stawiam flaszke dobrego swojskiego trunku- [B5 AFN] 18' Recaro Fimc - S4
Ja nowy parchem na 1BE + 16" się wybieram to tym bardziej Ciebie tam bym widział przyjeżdżaj to oblukam Twoje aluski bo mi dziure straszna w brzuchu wiercą- [B5 AJM] B5 Niebieski Avant by Albi, mody c.d. stage 2?
Sama ramke od zewnatrz i wewnatrz- [B5 AJM] B5 Niebieski Avant by Albi, mody c.d. stage 2?
Ja dałem chyba z 4 albo 5 warstw i jakoś się trzyma. Nie przyglądałem się jeszcze dokładnie ale chyba żadnych odprysków nie mam- [B5 AJM] B5 Niebieski Avant by Albi, mody c.d. stage 2?
Witam kolegę z Łodzi duży + za ściągnięcie ledów, ramkę grilla wal na czarno plastidipem, w razie czego jak Ci się nie spodoba to rozpuszczalnikiem zmyjesz. Tak to u mnie wygląda Powodzenia w dalszej pracy przy A4- Spociki Łódzkie
Ewentualnie możesz mu zapłacić 70 dziewicami- Spociki Łódzkie
Ja kolejny weekend pracujacy- Spociki Łódzkie
Lepiej od razu sie pucuj co kupiles- Spociki Łódzkie
Czy jest jakiś artykuł w kodeksie cywilnym, orzekający, że jeśli zakład ubezpieczeń nie odpowie w terminie 30 dni roboczych na odwołanie to można już tylko oczekiwać od nich akceptacji odwołania i przelewu na konto?- Spociki Łódzkie
RS6 to cudowna maszyna w niektórych autach tak szybko się wskazówka obrotomierza nie chodzi jak w RS6 tarczka od km/h- "Fake RS4" by Artek
Jest miod malina- Spociki Łódzkie
Do odwaznych swiat nalezy, wsadzaj gwint- [ALL B5] Black With Red - na X5
Jaki sline? :> Zwróć uwagę że kolega ma b6:whistling: A to przepraszam na taptalku uja widac a sprawdzac sie kazdego nie chce- Spociki Łódzkie
- [ALL B5] Black With Red - na X5
Jaki sline? :>- Spociki Łódzkie
Kurna net mi strasznie dzialal na dzialce :/ dzis bylem na RODOS i pod lekkim wplywem wiec nie bardzo dalem rade. Narzeczonej raczej zabierac nie bede bo moze sie bidula nudzic- Spociki Łódzkie
Przyszla narzeczona na Pieknej mieszka- Spociki Łódzkie
Czyzbym znalazl miejsce pobytu ruszoffego szatana?- Spociki Łódzkie
no raczej! tylko na ta chwile to jest balagan pod maska ale powiem wam ze spalanie jest zaskakujace - zyrardow-lodz, po autostradzie, momentami lecac 240-250km/h spalil mi dyszke Eko-driving normalnie- Spociki Łódzkie
- [B5 APS] by czorny