Treść opublikowana przez OficeR
-
[ALL B5] Moja wymarzona czerwona strzała RS4 1.8T AEB(Zaczynamy projekt)
Proszę nie rób tego... ja np bardzo powoli coś sobie planuje ale staram się aby było po prostu schludnie prosto a nie jakieś laminaty. Przemyśl to na spokojnie a zobaczysz że ori B5 jest ładna sama w sobie
-
[B5 AFN] Green Kaktus
Ladnie to siedzi nie powiem wrzucaj graty do silnika lepiej a nie czekasz na oklaski send by GT-I9505
-
Spociki Łódzkie
Jak powiedział w jednej piosence Snoop Dogg: Damn baby you got a bright future behind you
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
Jest tak jak mówisz, dystans i już będzie ładniej zazdroszczę dobrych dróg skoro chcesz jeszcze gwintem pokręcić
-
Spociki Łódzkie
Jest dzikość w ten Niuniu https://www.facebook.com/photo.php?v=701281723242813&set=vb.100000829768284&type=3&theater
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Są chromy wokół szyb i chrom relingi to wg mnie pasują chyba że będzie zmiana w nich
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Ta osłona co była zamawiana grupowo na forum po kilku mocnych obtarciach zgubiła mi śruby z mocowania przedniego przy 130km/h i spod dokładki wyskoczyła. Na razie mam przynitowane i jakoś trzyma
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Piękna maszyna
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
send by GT-I9505- [B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
Żółte heble strasznie mi się podobają i pasują na ciemnym aucie wg mnie- [B5 AJM] EbonyBlack by OficeR
Właśnie używam. Lubię mieć przejrzyście z każdej strony chociaż może się to zmienić z czasem przebywania na forum tak jak wszystkie poprzednie poglądy- B5 1.8T AEB , Gwint , RECARO RS4 , BIX - SPRZEDANE
No wygląda to mega za***iście sam się może szkusze na takie malowanie- B5 1.8T AEB , Gwint , RECARO RS4 , BIX - SPRZEDANE
Zapisuje sie na fele na przyszly sezon Lampki ladnie wyszly wysłane za pomocą młotka po pierdolnięciu w kotka...- Malowanie dekorów
Ogladalem troche folii i chyba jeszcze dorzuce do rozpatrzenia bialy polysk. Moze byc ciekawie wysłane za pomocą młotka po pierdolnięciu w kotka...- [ALL B5] Niebieski AVANT > 18 Zoll > 171PS > TDI
Fajna sprawa ta zmieniarka, tylko nie wrzucaj setów bo może się mylić i zmieniać kolejność utworów bądź zbyt długich w ogole nie otwarzać. Ja mam schowaną w schowku- Malowanie dekorów
To ze alcantara to wiem, po prostu podoba mi sie efekt. Na razie chce tylko potestować jak to sie robi na dekorach. A jeśli chciałbym się zabrać za malowanie to jakimi papierami to ścierać? Co dalej z podkladami i lakierem? wysłane za pomocą młotka po pierdolnięciu w kotka...- Malowanie dekorów
Na razie tylko kombinuje aby coś zrobić i sprawdzam różne rzeczy. Podobnie ma chyba jeszcze Mati_23 i jego środek jakoś do mnie przemawia- Malowanie dekorów
Myślałem trochę o folii ale w mieszkaniowych warunkach nie posiadam opalarki a nie wiem czy sama szuszarka da rade poza tym chciałbym gładkie dekory a nie ala carbon EDIT: Właśnie widze że pomyliłem działy, sorry za OT. Proszę o przeniesienie do odpowiedniego działu.- Malowanie dekorów
Witam. Chce się zabrać za pomalowanie dekorów w czerwony połysk tylko najpierw muszę pozdrapywać tą śmieszną "gwiazdkę". Wiem że przydał by się jakiś podkład, farba i lakier bezbarwny i na to jeszcze polerke aby ładnie świeciły. Mam 2 sztuki ćwiczebne z tylnych boczków i jakoś chce to ogarnąć. Jakie środki mi polecicie i czego użyć do zdrapania tej gwiazdki? szukałem po tagach i niestety nic nie znalazłem, jak już było takie pytanie to sorry- Spociki Łódzkie
Polerka i woskowanie powinno pomoc wysłane za pomocą młotka po pierdolnięciu w kotka...- Spociki Łódzkie
a co ja mam powiedziec Ty bys sie wtulal w cycuszki i robil motorowke wysłane za pomocą młotka po pierdolnięciu w kotka...- Spociki Łódzkie
Wysłane z mojego GT-I9505- [B5 AEB] Brązowe 1,8T :)) Gwint + 18' Keskin KT1!
Kolor jak sam powiedziałeś jest rzadki fura- XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
mistrz a do tego strata w postaci malinówki dobra była, ale się zbiła byłem naocznym świadkiem, Tomek mówi "napijemy się wódeczki?" potem tylko leciała trzy stopnie i telemark na środku holu Ale Tomek masz u mnie mistrza a uprzedzałam go sobota 7:53, sms od tomka: Walimy jakiego browara? niedziela około 8:00 głosy zza ściany: tup tup tup... oła oła - Spociki Łódzkie