Treść opublikowana przez OficeR
-
[B5 1Z] Żwawy zecior. Coś się kończy, coś się zaczyna. Sprzedane.
Niestety serca nie odzyskasz. Ludzie patrzą na rok produkcji a potem na stan. Niedługo chce się pozbyć avanta 99' i muszę go cenić znacznie mniej, choć o wiele więcej w niego zainwestowałem. Nie mniej jednak życzę powodzenia w sprzedaży. I pamiętaj, pierwszy kupiec jest najlepszy, późniejsi o same marudy.
-
Spociki Łódzkie
Sen jest potrzebny ale trzeba szybko spac
-
Spociki Łódzkie
Ale z was ranne ptaszki
-
Black b5 by lukass /tdi/quattro
Podpinasz ja poprostu do hokeja w zderzaku i smigasz bo masz + 20 NM wiecej
-
Spociki Łódzkie
- Black b5 by lukass /tdi/quattro
Najpierw czeka mnie zrobienie na następny miesiąc kompletne uszczelnienie wtrysków w tym miesiącu muszę delikatnie bo finanse niestety nie pozwolą opłaty, rejestracja jak na razie zrobiona ale zamówiłem sobie ramki klubowe, plastidip na grill i lewe lusterko od anglika jest w trakcie poszukiwań ale taka dokładka ładnie leży w a4 zobacz auto Kafffara, do tego ładne koło, lekko w dół i jest już magnes na cipki- Black b5 by lukass /tdi/quattro
Ja jeszcze się z tym nie mocowałem, ale dopinasz ją do ori hokeja bądź zderzaka s4. A jak zamówisz to na pewno coś wykombinujesz jak zamontować aby się trzymało, czy przykleić, czy przykręcić- Black b5 by lukass /tdi/quattro
Ładny sedan powodzenia w modach i bezawaryjności. Na dokładkę polecam tę od Cupry R Lotka zderzaka Cupra R - SidMotorSport.pl od A4 pasuje idealnie- [B5 AJM] EbonyBlack by OficeR
Przekonało mnie to foto. Jak finanse pozwolą to do wakacji zamawiam takie od Gwerego Na razie rozglądam się za felgą. RS4 mi się podobają, szału może nie robią ale do zadbanego czarnego avanta ładnie by pasowały Felgi Audi RS4 18" 5x112 SLINE Żory ? Tablica.pl ALUFELGI AUDI A4 A6 A8 18x8J ET35 RS4 S-LINE 5X112 (3882610978) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. 13 na koniec lutego wpadnie, jak dobrze pójdzie może uda mi się wykręcić od wyjazdu w góry z dziewczyną to się coś kupi- Spociki Łódzkie
Da rede jakoś sprawdzić bez włożenia do auta jest podgrzewane i czy działa? LUSTERKO BOCZNE audi a4 b5 prawe Łódź Górna ? Tablica.pl Nadal aktualne a cena dobra z malowaniem już bym sobie jakoś ogarnął- [B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
Ja może za jakiś czas będę próbował walczyć z taką kierownicą i działającą multifunkcją Obszycie fajne ale lepiej by chyba było taką 3-ramienną kupić z d3 i wtedy obszywać. A co chcesz do swojej kierowniczki dołożyć?- Spociki Łódzkie
100 lat szczawik- [B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
Kurna powiem Ci ze pomyslem z kiera mnie wyprzedziles ja mysle o 3-ramiennej z d3 z multifunkcja bo mam juz u siebie w oryginale multi. Bez problemu weszla i dziala multi? Nie jest troche wieksza od tych kierownic z a4?- [B5 AJM] EbonyBlack by OficeR
Tak dokładnie. Myślałem też o zderzakach i progach S4 ale trochę tego już jest a nie chce przesadzić. Auto Kafffara mnie przekonało że polift z dokładką może bardzo ładnie wyglądać ---------- Post dopisany 03-02-2014 at 13:27 ---------- Poprzedni post napisany 02-02-2014 at 08:50 ---------- Do autka dzis wpłynął Diesel Spulung, dodatko wymieniłem oba żarniki na BOSHA (ciężko w ogóle u mnie cokolwiek od reki znaleźć) i dwie żarówki postojowe. Dodatkowo autko zostawione u mechanika na wymiane świec i cieknacy zawór EGR. Zastanawiam sie tylko czy lepiej zaślepić czy wstawić jakąś używke w dobrym stanie? Co polecacie? Q odebrane z wymiany 3 świec i powoli bede je ogarniał do sprzedaży- [B5 AJM] Ebonyschwarz avant :)
No rzeczywiście brat bliźniak ciekawe jak te dekory będą wyglądać już w aucie.- [ALL B5] Srebny AVANT,GWINT,BIX,LED,PAKIET S4,Skóra,Foty 2016
Malowanie w tych lampach po prostu powala za***iście pasuje do całej budy. Ciekawe jakby na mojej czarnej perełce wyglądały- Spociki Łódzkie
Jak nikt do mnie d*py nie wypnie to raczej nie odjadę- Gadżety A4 Klub Polska LDZ Banda
Ja bym chętnie zamówił 4 i 14- Spociki Łódzkie
Ok, bede szukał kręcąc się po parkingu- Spociki Łódzkie
KFC jest tam przy Realu? czy gdzie?- Spociki Łódzkie
Zapyziałe Głowno- Spociki Łódzkie
Nie stołuje się tam tylko od cholery już tych punktów nabiłem a PSP i tak chyba nie dostane wolę dobrego schabowego z ziemniakami i bigosem + 50 ml na trawienie. Tyle że z moją znajomością Łodzi jest kiepsko Gdzie te Proborki?- Spociki Łódzkie
Jakiego Miśka? Hot Doga z punktów se wezmę na drogę to mogę wziąć ich więcej- Spociki Łódzkie
Chętnie opierdole coś na ciepło- Spociki Łódzkie
W takim razie podjadę jeszcze NOLem - Black b5 by lukass /tdi/quattro