Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OficeR

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez OficeR

  1. Niestety serca nie odzyskasz. Ludzie patrzą na rok produkcji a potem na stan. Niedługo chce się pozbyć avanta 99' i muszę go cenić znacznie mniej, choć o wiele więcej w niego zainwestowałem. Nie mniej jednak życzę powodzenia w sprzedaży. I pamiętaj, pierwszy kupiec jest najlepszy, późniejsi o same marudy.
  2. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Sen jest potrzebny ale trzeba szybko spac
  3. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ale z was ranne ptaszki
  4. Podpinasz ja poprostu do hokeja w zderzaku i smigasz bo masz + 20 NM wiecej
  5. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
  6. Najpierw czeka mnie zrobienie na następny miesiąc kompletne uszczelnienie wtrysków w tym miesiącu muszę delikatnie bo finanse niestety nie pozwolą opłaty, rejestracja jak na razie zrobiona ale zamówiłem sobie ramki klubowe, plastidip na grill i lewe lusterko od anglika jest w trakcie poszukiwań ale taka dokładka ładnie leży w a4 zobacz auto Kafffara, do tego ładne koło, lekko w dół i jest już magnes na cipki
  7. Ja jeszcze się z tym nie mocowałem, ale dopinasz ją do ori hokeja bądź zderzaka s4. A jak zamówisz to na pewno coś wykombinujesz jak zamontować aby się trzymało, czy przykleić, czy przykręcić
  8. Ładny sedan powodzenia w modach i bezawaryjności. Na dokładkę polecam tę od Cupry R Lotka zderzaka Cupra R - SidMotorSport.pl od A4 pasuje idealnie
  9. Przekonało mnie to foto. Jak finanse pozwolą to do wakacji zamawiam takie od Gwerego Na razie rozglądam się za felgą. RS4 mi się podobają, szału może nie robią ale do zadbanego czarnego avanta ładnie by pasowały Felgi Audi RS4 18" 5x112 SLINE Żory ? Tablica.pl ALUFELGI AUDI A4 A6 A8 18x8J ET35 RS4 S-LINE 5X112 (3882610978) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. 13 na koniec lutego wpadnie, jak dobrze pójdzie może uda mi się wykręcić od wyjazdu w góry z dziewczyną to się coś kupi
  10. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Da rede jakoś sprawdzić bez włożenia do auta jest podgrzewane i czy działa? LUSTERKO BOCZNE audi a4 b5 prawe Łódź Górna ? Tablica.pl Nadal aktualne a cena dobra z malowaniem już bym sobie jakoś ogarnął
  11. Ja może za jakiś czas będę próbował walczyć z taką kierownicą i działającą multifunkcją Obszycie fajne ale lepiej by chyba było taką 3-ramienną kupić z d3 i wtedy obszywać. A co chcesz do swojej kierowniczki dołożyć?
  12. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    100 lat szczawik
  13. Kurna powiem Ci ze pomyslem z kiera mnie wyprzedziles ja mysle o 3-ramiennej z d3 z multifunkcja bo mam juz u siebie w oryginale multi. Bez problemu weszla i dziala multi? Nie jest troche wieksza od tych kierownic z a4?
  14. Tak dokładnie. Myślałem też o zderzakach i progach S4 ale trochę tego już jest a nie chce przesadzić. Auto Kafffara mnie przekonało że polift z dokładką może bardzo ładnie wyglądać ---------- Post dopisany 03-02-2014 at 13:27 ---------- Poprzedni post napisany 02-02-2014 at 08:50 ---------- Do autka dzis wpłynął Diesel Spulung, dodatko wymieniłem oba żarniki na BOSHA (ciężko w ogóle u mnie cokolwiek od reki znaleźć) i dwie żarówki postojowe. Dodatkowo autko zostawione u mechanika na wymiane świec i cieknacy zawór EGR. Zastanawiam sie tylko czy lepiej zaślepić czy wstawić jakąś używke w dobrym stanie? Co polecacie? Q odebrane z wymiany 3 świec i powoli bede je ogarniał do sprzedaży
  15. No rzeczywiście brat bliźniak ciekawe jak te dekory będą wyglądać już w aucie.
  16. Malowanie w tych lampach po prostu powala za***iście pasuje do całej budy. Ciekawe jakby na mojej czarnej perełce wyglądały
  17. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Jak nikt do mnie d*py nie wypnie to raczej nie odjadę
  18. Ja bym chętnie zamówił 4 i 14
  19. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ok, bede szukał kręcąc się po parkingu
  20. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    KFC jest tam przy Realu? czy gdzie?
  21. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Zapyziałe Głowno
  22. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Nie stołuje się tam tylko od cholery już tych punktów nabiłem a PSP i tak chyba nie dostane wolę dobrego schabowego z ziemniakami i bigosem + 50 ml na trawienie. Tyle że z moją znajomością Łodzi jest kiepsko Gdzie te Proborki?
  23. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Jakiego Miśka? Hot Doga z punktów se wezmę na drogę to mogę wziąć ich więcej
  24. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Chętnie opierdole coś na ciepło
  25. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    W takim razie podjadę jeszcze NOLem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.