Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OficeR

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez OficeR

  1. Moze i mozna ale chyba po drodze prostej jak stol gwintu tez bede szukal ale nie zamierzam robic stensow send by GT-I9505
  2. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ale Ty szybko trzezwiejesz to do 18 dojdziesz do siebie send by GT-I9505
  3. Mega sa te tuaregi gdyby nie lichy dojazd do roboty i walone 2500 km na miesiac to na wiosne planowal bym wlasnie je kupic a nie 18" ori audi send by GT-I9505
  4. Chyba po Inflanckiej send by GT-I9505
  5. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ja spotykam sie tylko online , Real mnie nie interesuje :DJak wyslesz jakies sexy foteczki na maila to mozemy online dalej sobie popisac Ja bym podjechal bo akurat mam dzis blisko send by GT-I9505
  6. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    podjezdza ktos dzis na Real? send by GT-I9505
  7. Powiedz no Misiu Kolorowy jak Ty zes do Lodzi na takiej glebie wjechal? send by GT-I9505
  8. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    bedzie sie ktos wybieral w ta niedziele na spota? Bo nie wiem czy od rana bede mogl sobie jeszcze z tesciem walnac grzdyla czy nie? send by GT-I9505
  9. OficeR odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    dzięki, muszę ogarnąć korektę lakieru na wiosnę, bo nie idzie wyciągnąc już połysku z budy, i wygląda tak se tutaj dobrze widać stens Zabieram na tapete pierwsza na tele, druga na kompa
  10. OficeR odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    wyglada jakby tam zaparkowala jadac bokiem chce wiecej w duzej rozdzielczosci, bede mial kolejne do kolekcji
  11. OficeR odpowiedział(a) na kaFFFar temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Z tego co kiedys czytalem na forum to jest troche kombinowania z podlaczeniem i ze zwykla zarowka ktora tam siedzi? Jak to jest rozwiazane? Moze sam sie skusze na taka zmiane
  12. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Dobranoc w azjatyckim stylu
  13. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Jak na razie tylko ja mam stale dochody i sam tego nie utrzymam z czasem moze sie uda zalozyc rodzinke send by GT-I9505
  14. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    A ...... Baluty ?To ja na wieś chce uciekać a cienie do miasta ciągnie Jakbym mial odbowiedni fundusz i dzialke na oku w fajnej cenie to juz bym sie budowal bo nie ma dla mnie nic lepszego niz wlasny dom send by GT-I9505
  15. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Kurna znam sie tyle co k**wa na matematyce Chodzi mi o latwe dojazdy do roboty i w miare dobra droge a i Luba musi jakos sie doczlapac autobusami do swojej send by GT-I9505
  16. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    A u mnie tak jakos sie trafila za jakis czas bedziemy szukac mieszkania to moze czegos na chojnach badz gornej wlasnie bede wypatrywal to bardziej mozliwe ze znajde wiecej czasu na motoryzacyjno-alkoholowe spotkania send by GT-I9505
  17. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Z czasem bede musiał poskładać swojego parcha to i może za nauczyciela mi posłużysz
  18. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Musze się kiedys z Tobą spotkac i pogadac pamietam że chyba miałeś nadkola z B5 na sell BTW: Gdzie jest B5 M&M w opisie profilu?
  19. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ja ogólnie jestem z Głowna ale bede spal u Lubej na Górnej ul. Piekna
  20. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Uuu to nie wiem czy wstane bo w sobote zaczynam zabawe z Disco Fest a potem piotrkowska
  21. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    A o której godz?
  22. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ja jak zawsze mam zamiar ale czasu juz mniej send by GT-I9505
  23. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    A patrz Seba, ja Ciebie az tak dobrze nie znam i Ci uwierze bo mam jeszcze jako taka wiare w ludzi send by GT-I9505
  24. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    a ja mysle ze pora na oo dobrze prawi I do tego muzyczka Stalowa rura, fi 6.... send by GT-I9505
  25. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    I po raz kolejny udowodnil ze nie na darmo ma status klubowicza send by GT-I9505

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.