Treść opublikowana przez OficeR
-
[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
Moze i mozna ale chyba po drodze prostej jak stol gwintu tez bede szukal ale nie zamierzam robic stensow send by GT-I9505
-
Spociki Łódzkie
Ale Ty szybko trzezwiejesz to do 18 dojdziesz do siebie send by GT-I9505
-
[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
Mega sa te tuaregi gdyby nie lichy dojazd do roboty i walone 2500 km na miesiac to na wiosne planowal bym wlasnie je kupic a nie 18" ori audi send by GT-I9505
-
Stanced Fake S4 Avant - Nowy właściciel
Chyba po Inflanckiej send by GT-I9505
-
Spociki Łódzkie
Ja spotykam sie tylko online , Real mnie nie interesuje :DJak wyslesz jakies sexy foteczki na maila to mozemy online dalej sobie popisac Ja bym podjechal bo akurat mam dzis blisko send by GT-I9505
-
Spociki Łódzkie
podjezdza ktos dzis na Real? send by GT-I9505
-
Stanced Fake S4 Avant - Nowy właściciel
Powiedz no Misiu Kolorowy jak Ty zes do Lodzi na takiej glebie wjechal? send by GT-I9505
-
Spociki Łódzkie
bedzie sie ktos wybieral w ta niedziele na spota? Bo nie wiem czy od rana bede mogl sobie jeszcze z tesciem walnac grzdyla czy nie? send by GT-I9505
-
[B5 1Z] A4 TDi
dzięki, muszę ogarnąć korektę lakieru na wiosnę, bo nie idzie wyciągnąc już połysku z budy, i wygląda tak se tutaj dobrze widać stens Zabieram na tapete pierwsza na tele, druga na kompa
-
[B5 1Z] A4 TDi
wyglada jakby tam zaparkowala jadac bokiem chce wiecej w duzej rozdzielczosci, bede mial kolejne do kolekcji
-
A4 Diesel
Z tego co kiedys czytalem na forum to jest troche kombinowania z podlaczeniem i ze zwykla zarowka ktora tam siedzi? Jak to jest rozwiazane? Moze sam sie skusze na taka zmiane
-
Spociki Łódzkie
Dobranoc w azjatyckim stylu
-
Spociki Łódzkie
Jak na razie tylko ja mam stale dochody i sam tego nie utrzymam z czasem moze sie uda zalozyc rodzinke send by GT-I9505
-
Spociki Łódzkie
A ...... Baluty ?To ja na wieś chce uciekać a cienie do miasta ciągnie Jakbym mial odbowiedni fundusz i dzialke na oku w fajnej cenie to juz bym sie budowal bo nie ma dla mnie nic lepszego niz wlasny dom send by GT-I9505
-
Spociki Łódzkie
Kurna znam sie tyle co k**wa na matematyce Chodzi mi o latwe dojazdy do roboty i w miare dobra droge a i Luba musi jakos sie doczlapac autobusami do swojej send by GT-I9505
-
Spociki Łódzkie
A u mnie tak jakos sie trafila za jakis czas bedziemy szukac mieszkania to moze czegos na chojnach badz gornej wlasnie bede wypatrywal to bardziej mozliwe ze znajde wiecej czasu na motoryzacyjno-alkoholowe spotkania send by GT-I9505
-
Spociki Łódzkie
Z czasem bede musiał poskładać swojego parcha to i może za nauczyciela mi posłużysz
-
Spociki Łódzkie
Musze się kiedys z Tobą spotkac i pogadac pamietam że chyba miałeś nadkola z B5 na sell BTW: Gdzie jest B5 M&M w opisie profilu?
-
Spociki Łódzkie
Ja ogólnie jestem z Głowna ale bede spal u Lubej na Górnej ul. Piekna
-
Spociki Łódzkie
Uuu to nie wiem czy wstane bo w sobote zaczynam zabawe z Disco Fest a potem piotrkowska
-
Spociki Łódzkie
A o której godz?
-
Spociki Łódzkie
Ja jak zawsze mam zamiar ale czasu juz mniej send by GT-I9505
-
Spociki Łódzkie
A patrz Seba, ja Ciebie az tak dobrze nie znam i Ci uwierze bo mam jeszcze jako taka wiare w ludzi send by GT-I9505
-
Spociki Łódzkie
a ja mysle ze pora na oo dobrze prawi I do tego muzyczka Stalowa rura, fi 6.... send by GT-I9505
-
Spociki Łódzkie
I po raz kolejny udowodnil ze nie na darmo ma status klubowicza send by GT-I9505