Treść opublikowana przez OficeR
-
Audi A4 B5 1.6 - mój granatowy sedanik
Ladnie Piotrus, bardzo ladnie na Twoim miejscu bym odpuscil halo ale co kto lubi. Wolal bym tam bihalogen zbieraj na kolo i gwint! Ja juz od roku zbieram i co chwila cos wyskakuje [emoji14] send by GT-I9505
-
Spociki Łódzkie
Wpada wkoncu v8 czy przekladasz z oski do q ?
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
To kicha, na fb na fp B5 Elite jest filmik z podnoszona lotka na klapie b5 tak jak chce zrobić a4 frounde wrzucilem ten link wczesniej
-
B5 1.8T AEB , Gwint , RECARO RS4 , BIX - SPRZEDANE
skoro 215 to licze na conajmniej 9j
-
Audi S5 8T Sportback Sepang Blue
Widać że totalna amatorka i brak poszanowania do cudzej wlasnosci znajomemu z Koluszek jak ukradli X6 z 2013, to przynajmniej profi, bez zadnych sladow, bez niczego. Ani niebiescy aby Premium Arena ni chu chu nie mogli nic zrobic. A potem pewno stala gdzies w Soczi na Olimpiadzie
-
[B5 AVG] Żaba quattro <3
:kox: :kox: :kox: :kox: :kox: nic dodac, nic ujac. czekam na profi sesyjke :jerk:
-
B5 1.8T AEB , Gwint , RECARO RS4 , BIX - SPRZEDANE
Wnetrze dalej kosior, stolki mega wypas jak pamietam z OEMu ale kola tu teraz porzadnego brakuje
- Spociki Łódzkie
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
Jak tam prace nad lotka z TT? Podobny mod: https://www.facebook.com/video.php?v=921811164517433
-
Spociki Łódzkie
Pany zajmuje sie ktos w Lodzi wyciaganiem wgniotek? Tomuś, coś dla Ciebie https://www.facebook.com/video.php?v=784727434968090&set=vb.543781755729327&type=2&theater%C2%A0%C2%A0
-
Kolejny szarak
Podrzucić linkiem jak mozesz send by GT-I9505
-
Kolejny szarak
Skad brales zaslepke tylniej wycieraczki? send by GT-I9505
-
[B5 AVG] Żaba quattro <3
18 czy 19? send by GT-I9505
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Na jakim patencie trzyma Ci sie rejka z przodu?
-
Spocik w Kutnie
Hej koledzy znajomy z okolic Wawy chce podjechac po Golfa IV w Wasze okolice a mianowicie Dudki. Tylko aby nie robil sobie zbyt duzych kilometrow moze ktos by go obejrzal najpierw. http://allegro.pl/golf-iv-edition-1-6-16v-5-drzwi-klimatronik-i5154005526.html Jedynie po zdjeciach wydaje mi sie ze przebieg mial krecony ale moze to takie moje male zboczenie przy ogladaniu aut
-
Spociki Łódzkie
Wszystko w swoim czasie Heble beda wieksze, naped na 4 tez byl by fajny lecz na razie mnie zwyczajnie na niego nie stac. Moze z czasem jak B5 bedzie za mala na rodzine bede szukal a6 z Q. A kat wylatuje bo auto jest zamulone i to jeden z etapow moje widzimisie
-
Spociki Łódzkie
Po co moc? Dla bezpieczenstwa. Dzisiejsza ( tak mi sie wydaje ) moc produkowanych auto to okolo 150 km. Ze starym ropniakiem 115 z niesprawna turbina, nie chce aby podczas wyprzedzania jakis idiota nagle mi zaczal przyspieszac, badz turbina w awaryjny wpadla i mialbym sie wlec z manewrem. Ruch na drogach coraz wiekszy to i sprawniejsze wlaczanie sie do ruchu jest potrzebne. Nie zamierzach jezdzic na Della i tam startowac z kreski z golfami czy betami. Chce po prostu sprawniej sie poruszac a do tego okolo 170 km sadze ze bedzie z czasem wrecz idealne Rafalku, po wiazke sie zglosze jakos do konca marca bankowo bo akurat urlop mi wchodzi, O ile to nie problem
-
Spociki Łódzkie
U jak ziomek jest na Mazowieckiej 55 to mozna sie na Ciebie powolac ewentualnie na Kolumny?? Kryniu wlasnie u nich przelot montowal to i przy okazji kata wyebal. Bede musial w koncu cos zrobic z tym klekotem bo juz muli masakrycznie
-
Spociki Łódzkie
DJ kiedy masz czas? potrzebuje zamiast kata zwykla rurke wspawac a za kase z kata skolowac turbo awx i kolektor oraz flansze pod egr. pomozesz?
-
Spociki Łódzkie
Cudownie bo będę się do Ciebie uśmiechał niedługo co do dłubaniu w silniku. Chyba żre mi olej, turbo nie chce co jakiś czas ciągnąc, trzeba wy***ać EGR i kata
-
[B5 AJM] Niebieski Avant - wersja rozwojowa
Proponowal bym okragle 80fi. Bardzo ladnie pasuja do d*py b5 sam teraz zaluje ze ich od razu nie wzialem
-
Spociki Łódzkie
Klysek znowu turbo czy miska? send by GT-I9505
-
Spociki Łódzkie
No to co z tego ze widziales? Zachowaj sie jak Polak a nie sie opierdzielasz [emoji14] jakis czas temu rodacy z salonu 5 Bentley z Berlina wyprowadzili a Ty sobie z jednym RS4 nie dasz rady send by GT-I9505
-
Spociki Łódzkie
Takie sa realia niestety. Ja robie na Andrespolu i tez czasem sie lata na piechote albo jedzie po technika aby ojebal zdarzenie a jak go nie ma to samemu sie kombinuje Lodz jest duzo wieksza a ja tez kiedys 1,5 h czekalem wiec nie miales najgorzej send by GT-I9505
-
[S4 AGB] Stage 2 || 2.7 biturbo || Recaro || USA || Lift || 6-tłok Porsche
No juz widzialem na fejsie z tego co kojarze to LZ9U to vulkanschwarz. Piekny kolorek. Beda stensy?