Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OficeR

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez OficeR

  1. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Krzysiu, zycze Ci kolejnych nocy przespanych duzo zdrowia dla dziecka i mamy. Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  2. Witam kolejnego fanatyka z Lodzi. Gratuluje samozaparcia i umiejetnosci w ratowaniu b5 oby koniec prac szybko nadszedl i cieszyl wlasciciela przez dlugie lata. Z ktorej czesci Lodzi jestes? Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  3. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Nie ma tragedi jak będziesz zamykał zonę w szafie na pare godzin dziennie Zamkne ja z psem i poznam sie na tym kto mnie bardziej kocha
  4. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Przekichane to dopiero bedziemy miec jak juz bedzie po wszystkim Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  5. Za te progi i klape przezyl bym darcie sie swojej Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  6. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Bawilem sie tam chyba. Calkiem fajna. Dla mnie by nawet pasowalo OSP tylko moja kobita marudzi ze to srednio ladne :/ a tak naprawde w kosztach sali czyli srednio 23k robisz wszystko w OSP. Ale babie nie przetlumaczysz Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  7. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Rafal a znalazles sale? Ja jestem w trakcie poszukiwania i powiem Ci ze srednio z terminami nawet na przyszly rok juz
  8. To teraz jeszcze plywak i po sprawie obys tylko znowu silnika nie wyjmowal Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  9. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ale to i tak dalej bedzie zlot Audi Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  10. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ja mam zastepcza Szkode wiec sie nie kwalifikuje :/ Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  11. Bo po kolizji bede chcial dac swoje zderzaki przod na gladko plus zespawana dokladka oraz tyl zespawac dokladke pdc ze zderzakiem. Nie orientujesz sie jakby to cenowo wychodzilo? Moze byc na pw Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  12. Ahmet znasz tego goscia z Bukowca co spawa plastiki? Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  13. No wlasnie mowie o tym ze znalezc je w dobrym stanie i z mocowaniami to jest sztuka Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  14. Kurna szybko progi z S wyrwales. Szukam co jakis czas ale ciezko to idzie Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  15. Gdzie za 700 sprzedają ? I jeszcze dwa pytanka któryś kolega z forum sprzedaje zegary cisnienia doładowania ? Co to za model felg ? Troche nizej furmanke posadz i bedzie jeszcze lepiej Co do zegarow to tez mk sie kiedys w dziale sprzedam rzucily w oczy zegary boosta ewentualnie same kratki nawiewu ale potem znalezc nie moglem. Jak mozesz to zarzuc link
  16. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Jak sraczka u myszy Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  17. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Cisza jak makiem zasiał Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  18. Erni, jakie masz parametry tych kolek oraz gumy? Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  19. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Sprzedaj w piz*uKaldz 5k na stół i bierz na graty do siebie Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  20. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Na szczęście nie ale mam teraz zagwostke czy sprzedac go tak jak stoi i szukac a6 c5 czy lepic go :/ Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  21. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ja to mam kurna szczęście
  22. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Panowie, gdzie mozna wypalic kolektor ssacy? Lub jak go wyczyscic? Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  23. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Dzis i 20 a wiecej info na fejsie trzeba szukac Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  24. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Sie dzieckiem zajmi [emoji14]Dzieciok juz bedzie po kapieli Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  25. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Wybiera się ktoś na Illegal?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.