Treść opublikowana przez OficeR
-
Spociki Łódzkie
Krzysiu, zycze Ci kolejnych nocy przespanych duzo zdrowia dla dziecka i mamy. Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
[B5 AKN] 2.5 TDi LZ5K w sedanie
Witam kolejnego fanatyka z Lodzi. Gratuluje samozaparcia i umiejetnosci w ratowaniu b5 oby koniec prac szybko nadszedl i cieszyl wlasciciela przez dlugie lata. Z ktorej czesci Lodzi jestes? Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Spociki Łódzkie
Nie ma tragedi jak będziesz zamykał zonę w szafie na pare godzin dziennie Zamkne ja z psem i poznam sie na tym kto mnie bardziej kocha
-
Spociki Łódzkie
Przekichane to dopiero bedziemy miec jak juz bedzie po wszystkim Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
[B5 APR] Black Avant Fresh&Clean V6
Za te progi i klape przezyl bym darcie sie swojej Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Spociki Łódzkie
Bawilem sie tam chyba. Calkiem fajna. Dla mnie by nawet pasowalo OSP tylko moja kobita marudzi ze to srednio ladne :/ a tak naprawde w kosztach sali czyli srednio 23k robisz wszystko w OSP. Ale babie nie przetlumaczysz Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Spociki Łódzkie
Rafal a znalazles sale? Ja jestem w trakcie poszukiwania i powiem Ci ze srednio z terminami nawet na przyszly rok juz
-
Takie tam B5 quattro... :)
To teraz jeszcze plywak i po sprawie obys tylko znowu silnika nie wyjmowal Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Spociki Łódzkie
Ale to i tak dalej bedzie zlot Audi Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Spociki Łódzkie
Ja mam zastepcza Szkode wiec sie nie kwalifikuje :/ Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Audi A4 Avant 1.8T+ /FAKE S/RS - Ahmet
Bo po kolizji bede chcial dac swoje zderzaki przod na gladko plus zespawana dokladka oraz tyl zespawac dokladke pdc ze zderzakiem. Nie orientujesz sie jakby to cenowo wychodzilo? Moze byc na pw Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Audi A4 Avant 1.8T+ /FAKE S/RS - Ahmet
Ahmet znasz tego goscia z Bukowca co spawa plastiki? Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
[B5 APR] Black Avant Fresh&Clean V6
No wlasnie mowie o tym ze znalezc je w dobrym stanie i z mocowaniami to jest sztuka Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
[B5 APR] Black Avant Fresh&Clean V6
Kurna szybko progi z S wyrwales. Szukam co jakis czas ale ciezko to idzie Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Czerwona Bepiątka 1.8T
Gdzie za 700 sprzedają ? I jeszcze dwa pytanka któryś kolega z forum sprzedaje zegary cisnienia doładowania ? Co to za model felg ? Troche nizej furmanke posadz i bedzie jeszcze lepiej Co do zegarow to tez mk sie kiedys w dziale sprzedam rzucily w oczy zegary boosta ewentualnie same kratki nawiewu ale potem znalezc nie moglem. Jak mozesz to zarzuc link
-
Spociki Łódzkie
Jak sraczka u myszy Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Spociki Łódzkie
Cisza jak makiem zasiał Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
[S4 AGB] Stage 2 || 2.7 biturbo || Recaro || USA || Lift || 6-tłok Porsche
Erni, jakie masz parametry tych kolek oraz gumy? Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Spociki Łódzkie
Sprzedaj w piz*uKaldz 5k na stół i bierz na graty do siebie Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Spociki Łódzkie
Na szczęście nie ale mam teraz zagwostke czy sprzedac go tak jak stoi i szukac a6 c5 czy lepic go :/ Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Spociki Łódzkie
Ja to mam kurna szczęście
-
Spociki Łódzkie
Panowie, gdzie mozna wypalic kolektor ssacy? Lub jak go wyczyscic? Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Spociki Łódzkie
Dzis i 20 a wiecej info na fejsie trzeba szukac Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Spociki Łódzkie
Sie dzieckiem zajmi [emoji14]Dzieciok juz bedzie po kapieli Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Spociki Łódzkie
Wybiera się ktoś na Illegal?