Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OficeR

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez OficeR

  1. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Wez xc90. Lepsze i mocniejsze; )
  2. Logiczne jest ze w kolor nadwozia
  3. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Na zaden sposoring sie nigdy nie polasilem i nie polasze
  4. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ja byłem na ogólnopolskim w Ostrowie w 2014 i potwierdzam, atmosfera była przednia i super zabawa, a auta perfekcyjnie odpicowane i kupa śmiechu. Jakby Dealer Audi dał pokierować nową B9 to chętnie bym pojechał
  5. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ja z ramka A4 Klub Polska B5 Battalion nie moglbym tam wjechac [emoji14] nas tam nie lubia [emoji3] EDIT: alez chamsko forum dodaje swoja nazwe przed nazwe innego forum... az tak nas tu nie lubia
  6. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ja teraz dopiero przyjade jak zloze ulep na tip top inoczej sie nie pokazuje...@klysek nie my jezdzimy ze znaczkiem kuciapki na masce
  7. Wiem co masz na mysli. W paz/listop malowalem pol auta a teraz na drzwiach pasazera z przodu 3 wgniotki z utlbytkami lakieru od parkingow... jaja lub jajniki przez gardlo bym wyrywal w wkladal zamiast galek ocznych
  8. Cale szczescie ja do cierpliwych naleze, bo w planie 19 i gleba a Lodz temu nie sprzyja synek 2 latka pewnie mleczaki potraci
  9. A tam pitolisz, zobacz na auto fafnastego. On tez mowi ze lata w 4 osoby do roboty a beton ma na pasie transmisyjnym zrobiony a co do zderzaka to niech sie znajdzie jak najtanszy [emoji14]
  10. To daj chociaż tył niżej bo japa lekka jest. I pomyśl o dokładce PDC w kolorze na tył. Zespawana ze zderzakiem robi robotę nawet bez czujników
  11. Skąd brałeś uchwyty na relingi do montażu boxa? Drogo Cie wyszły?
  12. To już od dawna dobre dwa miechy, tylko cholera nie moge tego nigdzie znalezc w lodzi
  13. Dobra miejscowka do fotek. Gdzie to konkretnie jest w Ldz? PS: i tak jak wczoraj rozmawialismy... bez gwintu dobrze nie bedzie
  14. Jesli buda ta sama to tyle samo do malowania. Chodzi o to ze wyjdzie drogo malowanie calego auta, ponad 4 tys jak nie lepiej. Chyba ze masz jakiegos Mirka co pod chmurka opierdzieli auto za 1.5 tys. Ale to zawsze ryzyko. Lepiej te pieniadze przeznaczyc na inne rzeczy, czyli naprawy mechaniczne, drobne wizualne mody jak gwint, felgi itp
  15. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ja tam podjechac moge. Gadalem tez z Marcinem i chetnie by wpadl jak znajdzie czas, moze jeszcze Kryniu podjedzie ale zadzwonie do niego
  16. Po co chcesz malowac? Taki zly stan lakieru jest?
  17. Tez jestem tego zdania ale co kto lubi wazne ze jest roznorodnosc
  18. Byly fabrycznie jako drl na jakis kraj ale nie wiem na co dokladnie. To po prostu bialy kruk, tak jak skladane lusterka ktore szly przewaznie do Wloch
  19. Te okrągłe spinki najlepiej odkręcać, szybciej i łatwiej schodzą
  20. Troche dluga sie wydaje, u mnie siedzi cos takiego z allegro:
  21. Pod fotelem pasazera nie mam kiedy zdjąć zderzaka i nawiercic miejsca na patent Kowiego... znaja zycie bede robil wsio na raz razem z gwintem, felgami i cupra
  22. W halogenach nie mozna miec dziennych. Sa tam homologacje na drl? Poza tym swiatlo rozchodzi sie z halo na boki a w drl powinno na wprost.
  23. Tutaj przede wszystkim felgi brakuje... ale juz niedlugo cos wleci na auto razem z gwintem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.