Treść opublikowana przez OficeR
-
Audi a4 b5 1.6 AHL '97 by TAPO94
Auto Puchalke bylo z motorem 1.6
-
Przyciemnianie szyb
Na Wróblewskiego przy skrzyżowaniu z Maratońską też przyciemniają. Kiedyś mi powiedzieli za avanta komplet z przednimi szybami chyba 500 zł. Ale to było dawno temu i ...
-
Spociki Łódzkie
Zdjęcia super dzięki za fotografię
-
[B5 AJM] EbonyBlack by OficeR
- Spociki Łódzkie
Juz pojechaliscie? Stoje chyba obok fury prezesa przy Bodzio- Spociki Łódzkie
Ja moge byc na ktora powiecie na pasazu. Miejsce startowe takie jak i zlotowe kiedys przy kfc?- Spociki Łódzkie
Skad startujecie jutro i o ktorej godz?- Spociki Łódzkie
Tez sie wybieram z synkiem i wlasnie chcialem w jakim wiekszym skladzie podjechac gdzie sie zbieracie? Moze na Pasazu Lodzkim. Stamtąd droga bedzie bardzo dobra- [B5 AJM] EbonyBlack by OficeR
Pozostalem jednak przy szarych, zgraja sie ladnie z felga- Lalunia by BlackHazelAudi
Nie wiem czy takie "druciarstwo" jest dobre... Używany halogen w dobrym stanie idzie kupić na szrocie za 40 zł nawet z żarówką a jak się potargujesz to i na 30 zł zejdzie- [B5 AJM] EbonyBlack by OficeR
Zastanawiam sie nad dekielkami do felg. Na ten czas na szybko wpadly by ze znaczkiem Audi a potem jest plan na inne. Ktore byscie wybrali?- [B5 AJM] EbonyBlack by OficeR
Zobaczę jeszcze bo nie pamiętam czy mam pracującą czy też wolne. Chociaż u mnie i tak jest kilka decyzji w przeciągu 1 min :D No po obniżeniu lekki negatyw się zrobił z przodu- [B5 AJM] EbonyBlack by OficeR
Z drugiej strony sa od vw- [B5 AJM] EbonyBlack by OficeR
Kilka fotek z lokalnego zlotu Audi- Avant CAGA, heble S5 345/330, zawias Eibach Bilstein B12, 176KM
Milo bylo poznac na zlocie zdjecia wygladaja lepiej na duzym ekranie. I powidzenia jeszcze raz z planami- Problem z zamkiem drzwi
Problem dosc powazny jak dla mnie bo nie zamykaja mi sie drzwi tylne przy foteliku a wiadomo ze bezpieczenstwo a tym bardziej potomstwa jest najwazniejsze. Drzwi tylne prawe normalnie sie otworzyly bez zadnego dziwnego dzwieku ale zamknac juz sie nie chcialy. Na otwartych sprawdzilem ta wajche co sie owija na bolcu przymocowanym do karoserii ze w ogole sie nie blokuje nawet na otwartych drzwiach. Na obecna chwile jeszcze nie rozbieralem auta wiec nie wiem czy cos sie zerwalo czy peklo. Za wszelkie podpowiedzi gdzie szukac problemu i ewentualnie co wymienic bede serdecznie wdzieczny- Spociki Łódzkie
k**wa drzwi mi sie rozjebaly w aucie. W ogole nie chca sie zamykac. Ten bolec co sie zawija na klamrze w ogole sie nie blokuje :/ da sie rade do tego jakos dostac? Musze je ogarnac bo to drzwi przy foteliku dziecka- Spociki Łódzkie
Podjerzdza ktos w sobote na CH Tulipan na 18 na te lodzkie zloty audi? Ja na 80% bede- [AVF] A4 B6 Avant S-line Plus - Sprzedane
Z ktorej czesci Lodzi jestes?- [A4 B5] BlackBeast 1.6 by Damian
Chyba nie chodza Ci po glowie lampy tymu angel eyas? Kup poliftowe zwykle. Depo np juz ma w ofercie tak pomalowane srodki jak moje- [AVF] A4 B6 Avant S-line Plus - Sprzedane
Ladnie zaciski Ci wyszly. Czym malowales?- [B5 AJM] EbonyBlack by OficeR
Adapter dalem 25mm tylko cholercia nie pamietam jaki mam dustans pod jarzmo ale podejrzewam ze cos okolo 10mm takze celuje ze z przodu wychodzi powyzej et20-25 tyl na et 30 siedzi perfekcyjnie. Po dwoch dniach gwint sie ladnie ulozyl. Obylo sie bez dodatkowego krecenia nakretkami. Tyl na 61 cm przod na 62. Jak uda sie dorwac rolke do nadkoli w lodzi to sadze ze tego centa z przodu urwe jeszcze. W planach jest zamocowanie wkoncu cupry, sciema szyb bo dziecku za bardzo swieci po oczkach. Musze tez poszukac na szrotach halogenu prawego razem z plastikiem i panelu w ktory wkreca sie zarowki w tylna lewa lampe. Pekly mi tam zaczepy przy stopie i ciagle wali mi bledem po galach na obecna chwile to tyle z planow- Spociki Łódzkie
Co z tym grillem?- [B5 AJM] EbonyBlack by OficeR
W koncu siedzi tak jak powinno. Bylo troche duzo jebania sie z jedna sruba z tylu. Brecha, przedluzki nic nie dawalo rady. Zgiela sie franca i nie szlo ni cholery. Jeden spaw puscil, drugi i trzeci tez. Juz mialem z kolega ciac felge ale ostatnia szansa ze spawaniem... i poszlo gwint na szybko skrecony i ustawil sie w miare rowno. Jutro pomierze jak sie ubije przez noc PS: przod troszku wystaje- Spociki Łódzkie
Możliwe, w tamtym roku kilkukrotnie bywałem na lotnisku a teraz na szczęście praca już tego nie wymaga Ja się na pewno na jedzenie piszę przy okazji można by małą sesje furek z łódzkiej bandy zrobić - Spociki Łódzkie