Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OficeR

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez OficeR

  1. Kondon na sprzedaż: https://www.olx.pl/oferta/audi-a4-b5-avant-gwint-bixenon-drl-felgi-19-quot-gladkie-zderzaki-CID5-IDtKvwn.html Send by my SG8+
  2. OficeR odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Witam. Jestem w trakcie poszukiwania B6 i natrafiłem na jedną sztukę z Mławy. Link: https://www.olx.pl/oferta/audi-a4-b6-s-line-quattro-1-9tdi-161ps-gwint-ap-alu-19-bi-xenon-okazja-CID5-IDtaEmB.html Ma ramki klubowe ale facet mówi że poprzedni właściciel był zarejestrowany i opisywał auto na forum. Ktoś może poznaje fure i zna nick poprzedniego właściciela. Link do tematu też byłby super
  3. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Kasztaniaki [emoji16] Send by my SG8+
  4. Tez mam taka u siebie tylko nie pamietam z jakiej aukcji. Tak to wyglada: Send by my SG8+
  5. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Masz jakies foto przed i po malowaniu? Send by my SG8+
  6. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Gdzie w Uć moge dobrze pomalowac felgi 19" 9J proszkowo z polerka frontu? Macie jakies sprawdzone miejsca i orientacyjna kwote? Send by my SG8+
  7. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Musialbym felgi pomalowac, zderzak, nowe opony kupic, popasowac blotniki... ehh za duzo roboty Send by my SG8+
  8. Najpierw zalepke musze dobrac chyba na zlot sie nie wyrobie
  9. Mały zakup na zime
  10. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Juz nawet spokojnie na d*py nie mozna przyjechac bo Cie znajda [emoji52][emoji23]
  11. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Pany, malowal ktos u nas zaciski hamulcowe samodzielnie? Ewentualnie zna dobry i w miare rosadny cenowo zaklad ktory to ogarnie?
  12. podziękował za nr i cene
  13. Kowi jak mozesz podaj nr i cene za jaką kupiles te prowadnice do isofixa. Ja sie ciagle po paluszku musze wkladac
  14. Trzeba miec czas i pinindze na to [emoji6] ostatnio zderzak wyrwalem na krawezniku i jak probowalem poskladac to sie okazalo ze spinki slizgow przy blotniku sie rozsypaly ze starosci i nie moge zderzaka chociaz normalnie spasowac [emoji28]
  15. Jak znajdziesz dobre miejsce na obicie sprzegla kevlarem w lodzi to chetnie tez sie tam wybiore jak sie w koncu czas znajdzie Dobra decyzja z wyrzuceniem automatu
  16. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Tez mi to nie pasuje bo jest wtedy gala UFC [emoji14]
  17. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    O to to to
  18. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Jaki zlot? [emoji14] Jak wytrzezwieje po piatku to moze podjade i jak baba nie bedzie mi szczekala nad uchem
  19. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Mial ktos ostatnio kontakt z DJem? Juz od dluzego czasu tel wylaczony ma. I czy ktos wie kiedy sie otwiera to Audi Centrum Lodz przy trasie gornej?
  20. dokladka z cupry jest lekko chropowata i nie bedzie dobrego efektu przy pomalowaniu w piano black. poza tym wszedzie sie tym szura, to raz dwa sie porysuje i czlowiek sie wk***ia ze dopiero co pomalowal a juz ryse zlapal
  21. Ja np mam skręcone od środka, wtopioną siatkę z przodu, zespawane i dotarte Szkoda że nie pomyślałeś od razu o przejściu na lift, robota ta sama a wygląd już inny
  22. Felge juz konkretniejsza tez trzeba zalozyc
  23. My mamy lęk wysokości więc sie leczymy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.