Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OficeR

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez OficeR

  1. Ja w b5 przesiadlem sie z seryjnej aly 15 na felgi z touarega 19 i gwint i tez nie czulem roznicy ? Twoje felgi strasznie mnie robia tylko szkoda ze w 9J nie wychodzily ?
  2. Z czasem na jakies wspolne rezanie mozna bedzie sie umowic, bo szczerze powiem az mnie nosi na dlubanie tylko najpierw graty musze pozbierac ?
  3. Jakos ogarniales body rs to i quattro sie ogarnie ? dzialaj! Kto jak nie Ty
  4. Bedziemy musieli sie kiedys znowu umowic na spota ? przerzucilem sie teraz na b6 z q
  5. http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6677345910 Cos zupelnie innego niz wszystko ? sam planuje do siebie do b6 taka felge ale najpierw inne rzeczy ?
  6. Ktokolwiek robil dekory na zolto? Jestem ciekaw jak wygladalo by polaczenie ich kompletnym czarnym srodkiem. W planach sa tez zaciski na zolto, cala buda w czerni wiec sadze ze by sie to jakos zgralo
  7. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    No to tylko pozostaje sie zastanawiac nad tym czy ruszac swoja fure czy sie do kogos dokleic ?
  8. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    To w sumie nie najgorzej. Moze uda sie jeszcze to jakos finansowo zgrac z KSW
  9. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Jakie orientacyjne koszta takiej imprezy?
  10. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Jedzie ktos na Bukowine w 2019? Bo sie zastanawiam nad tym
  11. Kurna calkiem ladnie po tym wosku lece jutro po niego
  12. Wszystko ma być na jedno kopyto? Sie mu tak podoba to niech mu będzie tylko aby dopełnić dzieła widział bym jakąś lotke na klape. To Maxton?
  13. Coś strasznie małe wydają się te Rotory jak na 19" ? jaka tam opona siedzi? Na 9J ładnie wygląda i nie jest mocno naciągnięte 225/35
  14. Cena w dół https://www.olx.pl/oferta/audi-a4-b5-avant-gwint-bixenon-drl-gladkie-zderzaki-CID5-IDtKvwn.html
  15. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Montowal kots z uckiego chrom wokol szyb w b6 avant? Bylby w stanie pomoc z takim modem? Pamietam ze ktos z Ldz czesto miewal sporo czesci do b6/b7
  16. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    No to nie pomogie
  17. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Potrzebujesz do tego drugiej b6 czy b6 z takim modułem? Jak zwykla bida to ja mam jutro wolne ?
  18. Łódź wita Panowie szukam jakiegoś urokliwego domku z bali do wynajęcia z kominkiem tak aby kilka dni z rodzinką spędzić i odpocząć Macie coś ciekawego a może ktoś z Was jest w posiadaniu takiego i mógłby wynająć w okresie od 31.05 do 4.06. Dawajcie znać bo zależy mi bardzo
  19. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ok dobrze wiedzieć
  20. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    No właśnie drugie czarne auto i po raz kolejny będę się wkurzał że zaraz po wyjechaniu z myjni już jest brudny PS: Wam też nie działa A4K na tapatalku? Wywaliło mnie z forum, ładuje się strona internetowa normalna a przy próbie zalogowania pokazuje błąd sieci ?
  21. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ly9b - brilliant black ;)
  22. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Prezes, na sam początek serwis olejowy, filtry, potem hamulce są koniecznością. Po przesiadce z 323 w b5 seria w b6 w ogóle nie hamuje. Myślę nad 345 przód i 330 tył. To było by bardzo dobre rozwiązanie ;)
  23. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Już kupione 1.9 AVF z quattro z 2003r całkiem wypasione bo jest PDC przód/tył, kolorowy FIS, kierownica seria MF, fotele kubełki w skórze z grzanym przodem, elektryka szyb tylko z przodu, bixenon z b8, navi rns stare i felga 18. Tylko szkoda ze zwiecha 1BA i stoi jak koza :/
  24. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Panowie moja B5 na sprzedaz. Wiecej info na pw lub na tel ktory podam na pw. A sam szukam B6 1.9 z quattro avant. Jakby ktos mial sprawdzone info to prosze o wiadomosc Send by my SGS8+

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.