Treść opublikowana przez OficeR
-
A4 B6 1.9 170 E4J S-line(S4) / wnętrze b7/b8 / kiera b8 ścięta / 320mm / Q5 19 cali / B12 Pro Kit / led a6 c6/Car Audio System
Ja w b5 przesiadlem sie z seryjnej aly 15 na felgi z touarega 19 i gwint i tez nie czulem roznicy ? Twoje felgi strasznie mnie robia tylko szkoda ze w 9J nie wychodzily ?
-
[B6 AVF] Sedan LY7W by RicS3 / eibach pro kit / 18" RS6 / 166KM / BIX-y hybryda HELLA 3 i INTEMO
Dzieje sie co tu jeszcze? ?
-
A4 B7 2.0 TDI Czarny Avant / BOSE / RNS-E / WEBASTO / FMIC / PDC / CHIP / FELGI 18" RS6
Z czasem na jakies wspolne rezanie mozna bedzie sie umowic, bo szczerze powiem az mnie nosi na dlubanie tylko najpierw graty musze pozbierac ?
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Jakos ogarniales body rs to i quattro sie ogarnie ? dzialaj! Kto jak nie Ty
-
A4 B7 2.0 TDI Czarny Avant / BOSE / RNS-E / WEBASTO / FMIC / PDC / CHIP / FELGI 18" RS6
Bedziemy musieli sie kiedys znowu umowic na spota ? przerzucilem sie teraz na b6 z q
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6677345910 Cos zupelnie innego niz wszystko ? sam planuje do siebie do b6 taka felge ale najpierw inne rzeczy ?
-
Oklejanie dekorów w Audi folią 3M
Ktokolwiek robil dekory na zolto? Jestem ciekaw jak wygladalo by polaczenie ich kompletnym czarnym srodkiem. W planach sa tez zaciski na zolto, cala buda w czerni wiec sadze ze by sie to jakos zgralo
-
Spociki Łódzkie
No to tylko pozostaje sie zastanawiac nad tym czy ruszac swoja fure czy sie do kogos dokleic ?
-
Spociki Łódzkie
To w sumie nie najgorzej. Moze uda sie jeszcze to jakos finansowo zgrac z KSW
-
Spociki Łódzkie
Jakie orientacyjne koszta takiej imprezy?
-
Spociki Łódzkie
Jedzie ktos na Bukowine w 2019? Bo sie zastanawiam nad tym
-
[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
Kurna calkiem ladnie po tym wosku lece jutro po niego
-
A4 b6 AVF static
Wszystko ma być na jedno kopyto? Sie mu tak podoba to niech mu będzie tylko aby dopełnić dzieła widział bym jakąś lotke na klape. To Maxton?
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Coś strasznie małe wydają się te Rotory jak na 19" ? jaka tam opona siedzi? Na 9J ładnie wygląda i nie jest mocno naciągnięte 225/35
-
[B5 AJM] EbonyBlack by OficeR
Cena w dół https://www.olx.pl/oferta/audi-a4-b5-avant-gwint-bixenon-drl-gladkie-zderzaki-CID5-IDtKvwn.html
-
Spociki Łódzkie
Montowal kots z uckiego chrom wokol szyb w b6 avant? Bylby w stanie pomoc z takim modem? Pamietam ze ktos z Ldz czesto miewal sporo czesci do b6/b7
-
Spociki Łódzkie
No to nie pomogie
-
Spociki Łódzkie
Potrzebujesz do tego drugiej b6 czy b6 z takim modułem? Jak zwykla bida to ja mam jutro wolne ?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Łódź wita Panowie szukam jakiegoś urokliwego domku z bali do wynajęcia z kominkiem tak aby kilka dni z rodzinką spędzić i odpocząć Macie coś ciekawego a może ktoś z Was jest w posiadaniu takiego i mógłby wynająć w okresie od 31.05 do 4.06. Dawajcie znać bo zależy mi bardzo
-
Spociki Łódzkie
Ok dobrze wiedzieć
-
Spociki Łódzkie
No właśnie drugie czarne auto i po raz kolejny będę się wkurzał że zaraz po wyjechaniu z myjni już jest brudny PS: Wam też nie działa A4K na tapatalku? Wywaliło mnie z forum, ładuje się strona internetowa normalna a przy próbie zalogowania pokazuje błąd sieci ?
-
Spociki Łódzkie
ly9b - brilliant black ;)
-
Spociki Łódzkie
Prezes, na sam początek serwis olejowy, filtry, potem hamulce są koniecznością. Po przesiadce z 323 w b5 seria w b6 w ogóle nie hamuje. Myślę nad 345 przód i 330 tył. To było by bardzo dobre rozwiązanie ;)
-
Spociki Łódzkie
Już kupione 1.9 AVF z quattro z 2003r całkiem wypasione bo jest PDC przód/tył, kolorowy FIS, kierownica seria MF, fotele kubełki w skórze z grzanym przodem, elektryka szyb tylko z przodu, bixenon z b8, navi rns stare i felga 18. Tylko szkoda ze zwiecha 1BA i stoi jak koza :/
-
Spociki Łódzkie
Panowie moja B5 na sprzedaz. Wiecej info na pw lub na tel ktory podam na pw. A sam szukam B6 1.9 z quattro avant. Jakby ktos mial sprawdzone info to prosze o wiadomosc Send by my SGS8+