Treść opublikowana przez OficeR
-
[S4 AGB] Stage 2 || 2.7 biturbo || Recaro || USA || Lift || 6-tłok Porsche
Na allegro do kupienia jest: http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6373625794 Moja juz lezy i czeka na termin u lakiernika Wysłane z mojego GT-I9505
-
[B5 AJM] Ebonyschwarz avant :)
A na co Ci egr? wez go wywal wstaw flansze, kolektor z awx i po klopocie Wysłane z mojego GT-I9505
-
A4 1.8T ANB Q
Felgi z RS4 mialy ET20. Ta z ET30 jest z s6 c5 Wysłane z mojego GT-I9505
-
Spociki Łódzkie
W Lodzi nie kojarze ale popatrz na forum u Reggie ewentualnie na facebuku pod BM Customs
-
Spociki Łódzkie
Panowie ma ktos moze pozyczyc w terminie 11-24 bagażnik dachowy razem ze stelazem montujacym do relingow? Oczywiscie jakos sie milo odplace, dla chcacego dobrym przelewem % Wysłane z mojego GT-I9505
-
[B5 APR] Black Avant Fresh&Clean V6
Jak auto pojdzie nizej to sie schowa kolo w nadkole Wysłane z mojego GT-I9505
-
AUDI A6 C5 1.8 T by ENZO
Ja myslalem szukac takiej w 2.8 z Q ewentualnie kupic z uszkodzonym 2.5 tdi i wrzucac tam 3.0 cduc Wysłane z mojego GT-I9505
-
AUDI A6 C5 1.8 T by ENZO
Jak Ci sie sprawuje 1.8T? Nie za mala jednostka do takiej budy? Wysłane z mojego GT-I9505
-
1.8T AWT LY7L/Gwint KW/18" CLK/Stop LED/BIX
Nizej go i jakies dystanse po Lodzi jakos sie da rade jezdzic Wysłane z mojego GT-I9505
-
Chlodnica klimatyzacji
Jaka powinna byc srednica rdzenia chlodnicy klimy do 1.9 tdi 85KW AJM? Przegladam allegro i jest pare rodzaji: 615/420, 620/420, 615/410 itp. Ktore brac pod uwage?
-
Spociki Łódzkie
Nie ma ktos moze nadkola przedniego prawego do a4 b5? Wysłane z mojego GT-I9505
-
[B5 AAH, 94r] by maniu LZ5K v2 | 2.8 Quattro | Body lift | skóra
Lusterko nie jest obrysem auta. Lusterko jest elementem wyposazenia Wysłane z mojego GT-I9505
-
Gadżety A4 Klub Polska LDZ Banda
Ale kotleta odgrzałeś
-
Miśkovóz by Misiek |1.6| UPDATE 15-12-2016
Jesli wszystko masz ori to bedzie ok. Ja tak zrobilem u siebie i wszystko dziala. Razem z otwieraniem i zamykaniem z kluczyka Wysłane z mojego GT-I9505
-
[B5 APR] Black Avant Fresh&Clean V6
Progi zakładaj!
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Tak jak kiedyś pisałeś, do polifta brakuje tylko progów z eski i już robi wow ja w końcu dorwałem progi i ustalam już lakiernika
-
[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
Polecam Fafnastego mi bixy poskładał i jest mega profi robota.
-
[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
Kurna jak mnie robi to atheo
-
[B5 AWT] 1.8TQ - Sleeperski Avant
Wydaje mi sie ze tak
-
[B5 AWT] 1.8TQ - Sleeperski Avant
Fotele kubelki z eski mialy pelna elektryke gdzies mi nawet pelna wiazka w domu lezy
-
Miśkovóz by Misiek |1.6| UPDATE 15-12-2016
Bez problemu Ci podejda. Masz juz poliftowa bude wiec i motaz ramion wycieraczki bedzie latwy. Ramiona z paska fl sa motowane na bolcach tak samo te z polifta b5
-
Spociki Łódzkie
Chyba najwieksze co bylo to w Seacie 150, kod silnika ARL
-
Spociki Łódzkie
A ja myslalem ze Cygan jest tylko jeden Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Spociki Łódzkie
To umawiamy sie na jakis konkretny termin pepkowego czy samo wyjdzie?[emoji14] Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Spociki Łódzkie
Ja zasadniczo alkoholem sie brzydzę jak dobrze większość z was wie Ale jakieś 6l można by było gdzies zrobić +moje 6l za urodziny Stasia + 6l Oficera za urodziny córeczki wiec ....... Jak tylko zbierze sie odpowiednio ilośc chętnych ,pogoda dopisze nakutaszamy butelczyny z tego co pamiętam, jak przebierałem dziś pampresa to pindola widziałem więc córeczki to ja nie mam