Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

hubi.

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Jak ktoś chętny jest to auto do sprzedania za 10 000 zł do negocjacji po oglądaniu auta i jeździe próbnej
  2. Kupiłem oddzielnie od AVF
  3. U mnie seryjnie 6b q i dystans pomiędzy silnik, a skrzynie był konieczny z uwagi na sprzęgło 240 i położenie rozrusznika reszta została bez zmian przy przekładce korzysta się z innych otworów w mocowaniu skrzyni biegów Nie wiem jak jest z 5b, ale musisz sprawdzić rozmiar sprzęgła. Jakbym zastosował mniejsze sprzęgło (lub jakiś jednomas) to prawdopodobnie tak przekładka nie byłaby potrzebna. Co do samego rozmiaru 'długości skrzyń ich położenia 5bq i 6bq i długości wałów to wydaje mi się że długość ich rozmiar, a przede wszystkim mocowania są w tym samym miejscu czyli rozmiar jest identyczny. Jak mieliśmy w domu audi 100 4.2 V8 i zakładaliśmy z seryjnej 5bq skrzynie to robiliśmy takie porównanie i wpadła od s6 6bq - wszystko pasowało wraz z wałem rozmiary skrzyń były identyczne tylko bebechy inne
  4. oczywiście logo do podmianki na audi oooo
  5. Zastanawiam się jeszcze nad kołami. Co sądzicie o takim kole 18"
  6. Ostatnio zrobiłem sobie bixenon z lamp z q5
  7. Napiszę jak się na tym jeździ za jakiś czas tył jest sztywno dobrze zobaczymy jak z trwałością Przód już jest na kołach, ale prace przy bi xenonach na d3s z q5 robię po godzinach i będzie kosa Po weekendzie będę jeździł tym autem Jeszcze czeka mnie wymiana fis i kierki na skórzaną trójramienną Jeszcze przed zimną chciałbym blacharkę zrobić ... Tak czy siak bardzo dobrze mi się jeździ tym klamotem
  8. Lecimy z przodem Nowe sanki, przewody klimy, amorki i banany poduchy i jeszcze inne drobiazgi Chyba jeszcze wpadną bixy na przód na soczewkach z q5
  9. hubi. odpowiedział(a) na Eddie92 temat w Audi A4 B6/B7
    Ceramiczny wkład ale działa i jest ok jak dla mnie i nie śmierdzi ropniakiem
  10. hubi. odpowiedział(a) na Eddie92 temat w Audi A4 B6/B7
    500 zł za nowy więc kupiłem dwa
  11. hubi. odpowiedział(a) na Eddie92 temat w Audi A4 B6/B7
    Ja zapakowałem magnaflow http://www.magnaflow.pl/ ceramiczny do 250 km i jest bajka Na wszelki wypadek przed założeniem wiertło 8 mm przez środek dla pewności że się nie zapcha Wszystko idealnie Regenerację czy coś to sobie daruj. Tylko wymiana na nowy
  12. hubi. odpowiedział(a) na FreakyRico temat w 2.5TDI
    kupuj całego angola z 1.9 i zrób swapa
  13. Większe mnie nie interesują bo dymienie jest już jak dla mnie nie do przyjęcia. Na obecnym zestawie się już przyzwyczaiłem jeździć, ale delikatnie jest mało Napęd quattro zabiera sporo mocy ;/ ale jazda jest super

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.