Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 Avant 1.8T+ /FAKE S/RS - Ahmet

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Cześć wszystkim! :wink:
Przedstawiam Wam swojego kolejnego - czwartego już Vag'a.
Audi A4 Avant z 1998 roku.
Wyposażenie:
- full fis
- el. szyby przód, lusterka, szyberdach
- klimatronik
- jasne wnętrze - skóra - półkubełki, 2 podłokietniki
- kierownica skórzana 3-ramienna S-line
- srebrne relingi
- i inne pierdoły
Jeśli chodzi o wizualkę:
- nowy lakier- ori + złota perła 913
- zderzak przód i tył kompletny S4
- dokładka z Leona Cupry
- lampy przód polift Valeo + xenon i pomarańczowe postoje w kierunkach
- lampy tylne przerobione - 4x pozycja
- grill RS4 - malowana ramka i znaczek na czarny połysk
- dwa duże lusterka
- usunięte oznaczenia z tylnej klapy
- tłumik końcowy sportowy ori ABT
- koła - felgi ori S-line 18x8J ET35 + opony 225/40/18
Mechanicznie:
- kompletny przelot
- wkładka filtra powietrza K&N
- program
- zawieszenie - jakiś KIT
- hamulce - tarcze przód i tył nawiercane i nacinane
Silnik 1.8 Turbo - z przelotowym układem wydechowym, wkładka filtra powietrza K&N + program na 200km.
W aucie już troche pozmieniałem, ale w planach mam jeszcze:
- malowanie obecnych felg na biało z wysokim połyskiem + czarne lub czerwone napisy PORSCHE na jednym ramieniu felgi
- opony 215/40
- montaż lotki RS4 - już zakupiona, wystarczy pomalować i przykleić
- ramki rejestracji PORSCHE
- poprawić skórę na fotelu kierowcy
- lampy tył poliftowe
- może kiedyś gwint i dystanse
- ...
Kilka zdjęć:

592e98294cb54c3f.jpg
7575342a8ff7c3ed.jpg
3dfcefeb2f35deea.jpg
46640560f088bc5b.jpg
4c899579b64a8360.jpg
b4602625025d5e80.jpg
ec7922d4a0e6433b.jpg
Niebawem dalsza aktualizacja tematu, bo jest trochę nowości. :banan:

Edytowane przez Ahmet

Opublikowano

Bardzo fajnie się prezenci! Zmiany na wielki plus :) Czarny grill robi ogromną robotę i zupełnie zmienia styl autka :D Co do koloru felg to jak dla mnie teraz jest bardzo dobrze. Wszystko się ze sobą ładnie zgrywa. Na Twoim miejscu poważnie bym się zastanowił czy malować fele (już w szczególności na biało), bo to co masz teraz jest świetne :D Zapodaj jakieś fotki wnętrza :)

Opublikowano
  • Autor

Dzięki za miłe słowo.

Powiem tak, plany odnośnie felg są już nieaktualne, ponieważ kupiłem inne i na pewno zostaną srebrne. :wink:

Fotki wnętrza postaram się dodać na dniach. :)

Opublikowano

pokaz tą lotke s4

Opublikowano
  • Autor

Więcej zdjęć dodam wieczorem.

Lotka miała iść w kolor, ale jednak okleiłem ją folią carbon. :naughty:

Opublikowano

Ładniutka
Chodzi o lotkę RS4 na klapę (w S4 nie było lotek) ;)
Aż chyba sam zrobię obwódkę grilla na czarno, bo ładnie to wygląda ;)

Opublikowano

Emblematy na tylnej klapie może nie koniecznie muszą być, ale sam znaczek OOOO obowiązkowo :cool1: też u siebie miałem początkowo całą gładką klapę, ale po naklejeniu logo Audi była naprawdę różnica :) dawaj te fotki wnętrza :banan:

Opublikowano

co racja to racja

Opublikowano

Emblematy na tylnej klapie może nie koniecznie muszą być, ale sam znaczek OOOO obowiązkowo :cool1: też u siebie miałem początkowo całą gładką klapę, ale po naklejeniu logo Audi była naprawdę różnica :) dawaj te fotki wnętrza :banan:

Potwierdzam! Też miałem klapę bez znaczka zaraz po jej malowaniu i bez OOOO wyglądało bidnie xD

Opublikowano

Bardzo ładna sztuka ! Kolorek super.. ! Powodzenia w rezaniu! :thumbup1:

Opublikowano

Lotke pokaż bo chce i nie mogę znaleźć,musze wiedzieć jaka ty masz

Opublikowano
  • Autor

Zdjęcie z lotką:

2e463836995e895e.jpg

Wpadły również nowe felgi - RH ZW4 18 et65 + dystanse przykręcane 35mm niestety wszystkie tylko 8J ale z czasem może się coś zmieni.

Wrócił też przedni znaczek ori - srebrny.

3c7e4490e700a2e7.jpg

3f34d8a0dbab5694.jpg

75d4bf034acde8ee.jpg

Do wnętrza zawitała kierownica z Audi TT

156a6735f8707873.jpg

023e8807d127c910.jpg

Wiem wiem, opona ma za duży profil, ale od razu piszę, że to auto jeździ na co dzień i nigdy nie będzie "grubym projektem" czy stance'o wozem". ;)

Edytowane przez Ahmet

Opublikowano

gdzie ta lotke kupiles

  • 5 tygodni później...
Opublikowano
  • Autor

lotka kupiona na olx: http://olx.pl/oferta/spoiler-daszek-audi-a4-b5-avant-CID5-ID7xmi3.html#d44d81999b
Bez problemu dogadasz się na 100zł +kw

Mała aktualizacja tematu. ;)

Jak wiadomo było nowe koło RH ZW4 w 18 calach, dokupiłem do nich dekielki z grawerowanym logo Porsche.

197e159e39a86388.jpg

93020ea3aa012462.jpg

c68a9000d9c52638.jpg

d29dc21e4a6f2152.jpg

63a979900a051b10.jpg

Jednak po jakimś czasie doszedłem do wniosku, że nie chcę iść w tym kierunku. Dlatego sprzedałem RH i kupiłem felgi RS4 18" 8J et35.
W takim zestawieniu Audi o wiele bardziej mi się podoba. :)
Oprócz felg wpadły świece NGK PFR6Q i cewki z S4 2.7biT oraz pozbyłem się tylnej wycieraczki.

778d5aee72bd5966.jpg

411cb0e2d1d99bd3.jpg

ca58225daca6966f.jpg

Opublikowano

Dobrze wygląda na tym kole!

Opublikowano

Ładnie się spasowała ta lotka? ;)

Opublikowano
  • Autor

Dzięki!

Lotka ogólnie wykonana solidnie i za te pieniądze nie ma co wybrzydzać.

Do idealnego spasowania z klapą dobrze jest wziąć pilnik i przyszlifować w kilku miejscach by nie było za dużych szpar. Wszystko da radę ogarnąć samemu.
Miałem ją malować pod kolor, ale jednak zdecydowałem się na oklejenie folią carbon 4d i nie jest to też nic trudnego. ;)

Opublikowano

w kolorze zdecydowanie lepiej ta lotka bedzie wygladała, tymbardziej po zimie :wink:

Opublikowano

trzeba było poszukać beżowej kierownicy od eSy ;p poza tym autko piękne ;)

Opublikowano

Brakuje tylko zeby audi było w lifcie ale wtedy to juz by był ideał :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.