Treść opublikowana przez Ahmet
-
[B5 AFN]Grób TDi by Wodz,koła 20",engine AFN na GTB22 235KM/450NM
Idealnie siedzi tu to koło!
-
Audi A4 Avant 1.8T+ /FAKE S/RS - Ahmet
Ale przecież moje też nie są ori. Sorry, ale nie dałbym 4 czy 5 tysi za takie koło.
-
Audi A4 Avant 1.8T+ /FAKE S/RS - Ahmet
Ori chyba nie, ale ogólnie taki wzór felgi jest dostępny w 18 calach.
-
Audi A4 Avant 1.8T+ /FAKE S/RS - Ahmet
Mały up'ek. Po zimie całkiem niespodziewanie wpadł prawie nowy gwint TA. Felgi rs4 wypiaskowane i pomalowane na kolor złoty satynowy + ori dekielki, ale po jakimś czasie coś mi odbiło i sprzedałem je. W między czasie była myśl sprzedaży Audi, ale na planach stanęło. Potem wpadł licznik w milach z ładnym fis'em + programowanie immo i zmiana na km. We wnętrzu teraz siedzą fotele kubełki w kratkę + boczki też w materiale. Zmieniony olej + filtry. Olej standardowo Motul, filtry Mann. Lampy tył zmienione na polifty, przedni zderzak fake'owy RS doczekał się halogenów. No i kupione nowe koło - Rotory 19x8,5J et45, wczoraj była przymiarka, ale nie weszły, dziś kupione dystanse: przód 5mm, tył 7mm i zaczęły się kręcić. A to z dzisiaj, dystanse na miejscu i wstępnie wyregulowany gwint. Niestety było już późno i słaba jakość.. :/
-
[B5 AJM] Niebieski Avant - wersja rozwojowa
Fajnie wygląda na tym kole, tylko niżej ją!
-
[B5 AFN] Green Kaktus
Czemu Ja jej jeszcze nie widziałem w Łodzi i okolicach? W sumie to bliźniaczka mojej.
-
[B5 AFN]Grób TDi by Wodz,koła 20",engine AFN na GTB22 235KM/450NM
Te wcześniejsze 19 robiły niesamowitą robotę moim zdaniem.
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
Fajnie wyszły te lusterka. Sam oklejałeś?
-
Audi A4. Srebrna Quattarzyna Avant by Mucha
Felga świetnie się zgrywa z budą B5, według mnie niczego już tu nie brakuje. Zderzak poliftowy cały w kolorze też ładnie stroi.
-
b5 aka smerf afn
Fajnie wygląda, ale przedni znaczek to nie wiem do czego tu pasuje..
-
Audi A4 Avant 1.8T+ /FAKE S/RS - Ahmet
Znam, a co tam? Mój tata też spawa jak coś. ;-)
-
Audi A4 Avant 1.8T+ /FAKE S/RS - Ahmet
Dzięki dzięki ! Póki co zderzak w podkładzie więc nie ma co pokazywać. No i halogeny muszę w końcu zamontować... We wnętrzu zawitała nowa gałka, ręczny w skórze oraz zamontowałem zapalniczkę w środkowym tunelu. Tak to sobie wygląda.
-
[B5 AFN] Green Kaktus
Ładna Zielonka(trochę podobna do mojej), aż dziwne, że jeszcze jej nie widziałem w Łodzi i okolicach.
-
Audi A4 Avant 1.8T+ /FAKE S/RS - Ahmet
Spooko, będzie zielony, ale inny. Skórę będzie mi ogarniał tapicer z Giemzowa. Widziałem kilka jego robót i trzeba przyznać, że zna się na rzeczy. Szybkie mycie.
-
Audi RS4 B5 Limo 2.7 Bit
Na rotorach Twoje limo wygląda niewymownie! Kolor budy też ekstra pasuje! Pięknie!
-
[S4 AGB] Stage 2 || 2.7 biturbo || Recaro || USA || Lift || 6-tłok Porsche
Jakie plany jeśli eSa się sprzeda?
-
[B5 AJM+] Thirteen static sedan by enczu | recaro bose bix jr26 || Foty 2k18
Dobra robota! Ja u siebie również przerobiłem lampy na bihalogen i jestem mega zadowolony. ;-) matik123, tak dokladnie, masz soczewkę z przesłoną na żarówkę h7.
-
[S4 AGB] Stage 2 || 2.7 biturbo || Recaro || USA || Lift || 6-tłok Porsche
Ale wystrzeliłeś.
-
Shrek By Manus :D RECARO BRD PDC ! FOTY!
Rozumiem, A chociaż jakoś sensownie zrobiliście odcięcie lakieru z wnękami?
-
Shrek By Manus :D RECARO BRD PDC ! FOTY!
Bardzo dobry kierunek obrałeś, auto wygląda świetnie. Odnośnie malowania auta, wnęki zostały w ori kolorze?
-
[B5 AFN]Grób TDi by Wodz,koła 20",engine AFN na GTB22 235KM/450NM
Dopiero teraz wpadło mi w oko, że nie masz relingów - według mnie jest to duży plus. Felga idealnie spasowana z nadwoziem, jest koks!
-
Audi (R)S4 Limo by Savo
Obserwuję od dawna temat i jestem pod mega wrażeniem! Auto dopracowane w każdym calu. Mógłbyś podrzucić przybliżone wymiary końcówek tłumika rs4?
-
[S4 AGB] Stage 2 || 2.7 biturbo || Recaro || USA || Lift || 6-tłok Porsche
Kurde.. przez zimę chyba dorobię do swojego zderzaka zaślepkę na podobiznę Twojej, bo wygląda kozacko!
-
Audi (R)S4 Limo by Savo
4x10J będzie wyglądać! Jaki wzór?
-
[S4 AGB] Stage 2 || 2.7 biturbo || Recaro || USA || Lift || 6-tłok Porsche
Ładnie idziesz! Dorwałeś kompletne lustra czy same obudowy?