Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

manus2006

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. manus2006 opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam Jaka skrzynie mogę wrzucić do mojego bex-a zamiast tej co teraz mam.. ponieważ słynie ona z krótkich biegów.. auto jest trochę dlubniete .. ale na 6 biegu w trasie mogly by być nizsze obrotu. Może wrzucić z diesla ? Aktualnie 6 b oznaczenie HES
  2. Jak Ci się spisuje ten DV i ile dałeś jakaś strona ? Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
  3. No właśnie a narazie co zauważyłem to 5mm Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
  4. Siema włożyłem talerzyki z b5 do mojego b6 . Przy wymianie odrazu wymieniłem całe zawieszenie na nowe. Jest możliwość że tera z musi się wszystko ulezec ? Bo przed wymiana wszystkiego było 64.5 cm a teraz po przejechaniu narazie 10km mam 64 cm jest możliwe że jeszcze usiądzie na 63 cm ? Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
  5. Siema włożyłem talerzyki z b5 do mojego b6 . Przy wymianie odrazu wymieniłem całe zawieszenie na nowe. Jest możliwość że tera z musi się wszystko ulezec ? Bo przed wymiana wszystkiego było 64.5 cm a teraz po przejechaniu narazie 10km mam 64 cm jest możliwe że jeszcze usiądzie na 63 cm ? Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
  6. A dolną kratkę s-line z jakiego auta dopasować Piast miodu ? Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
  7. Dźwięk extra ino zdj nie chcą mi się otwierać Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
  8. W wydechu tylko 2 magnaflow na tyle? Daj znać jak się jeździ albo filmik czy będzie w środku auta rezonans jakiś Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
  9. manus2006 obserwuje zawartość Audi A4/S4 B6
  10. manus2006 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Siema Mam wyłączone immo w kompie ale świeci mi na desce cały czas kluczyk i chce wgl usunąć immo co muszę usunąć albo od czego zacząć?? Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
  11. Koledzy pytanie mam afn z 96r bez fis a chce dołożyć.. Którego schematu się mam trzymać? I dokładnie kupić prócz licznika oczywiście? Bo temat czytam to każdy coś innego :/ Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
  12. Aff ma słabsze wtryski od 1z tylko tym jest ograniczony . Kumpel miał aff daliśmy wtryski z 1z i od razu miał na hamowni 93km Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  13. Klej do szyb placki Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  14. Nowy wygląd Shreka - lampy bi xenon - daszek nad szybą - ciemne szyby - Tomason tn1 18" -nowy FMIC - wydech kwas na 2.5 cala Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  15. Może być coś z pompa wtryskowa bo dźwięk przy ruszaniu jest taki jakby zapłon się przestawił całkowicie twardo chodzi Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  16. manus2006 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Ziomki Założyłem bix do przedlifta wtyczka przelutowana wszystko działa fajnie ale nie wyłącza mi Długich świateł muszę calkie. Zgasić światła i na nowo włączyć to wtedy długie wyłączy Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.