Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Shrek By Manus :D RECARO BRD PDC ! FOTY!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemanko

Po moim ostatnim granatowym a4 b5 znalazłem zielonka w bardzo okazyjnej cenie i postanowilem sie najać :D

auto przeszlo szerg modyfikacji

Pomalowanie całego auta w kolor LY6W Zielen z palety vw scirroco :)

Auto rocznik 1996 rok 1.9 TDi 110KM

Wyposazenie :

Tempomat

recaro rs ( kupione w grudniu 2015)

elektryczne szyby przod .. tyl korbotronik narazie..

zabudowa bagażnika samoróbka :) z granatowego

ogolnie jeszcze wiecej rzeczy :)

silnik Ori AFN 110km z 1996 roku

AKTUALNIE 203 KM I 418NM !

NA nysie na wtryskach 230 i programie pokazalo 156km i 340Nm

teraz altualnie

Turbo BRD

wtryski 230

pompa 11

fmic a5

kolektor AWX

Wałek SDI

Przelot

...

a97197aa1c0d852b3d9814a3d45fc97c.jpg

Po kupnie z paroma gratami już przełożonym z granitowej :)

b30afbdaa7c0570c83a15ec3c49ce777.jpgbbe504531a33084898bc602607aac14e.jpg92e110c83cc927f590bfb42562cb1586.jpg

Już w trakcie malowania

6f1caad2ea7968deb2b2a39b35565e96.jpgc39f0dc417a913fe4cadc46d72e7b337.jpg12082d0eb1714968f27704d63e94a99a.jpg07dc0904086505b84e84d7043577b997.jpg9d00c593febe3d893d489f68f0c0555b.jpgc203038d6443a35af3c72d5bad7cab20.jpg

67000d5b79740e82d2a210576e7f1323.jpg

Efekty końcowe :D

4da9522a05dcb5beae3c22de1628f572.jpg7bbe3a4b1bf18cff957e5d062f1df7f3.jpg3c9ecb7f2d1fb0c1da652a4ac126c0d5.jpg

Miesiąc po zrobieniu auta :)

d087edd166cd4ff156ca9d3e3488ea4a.jpg90eedf3e9c6f839661c3870787ca7339.jpg1224c9add4c2a4294bf7abc8642153dc.jpgcaaca1b8cf0cc867c5947bb5a1279bd5.jpg

Na nyse 9 przygotowania pełna para :D

1b5cecd1e5ab239e5f9a1380184fdfd4.jpg

f439a7233a3dd0a5fcac3f0136276603.jpg55d808fe22a3f1f4adcd97c1909bd654.jpg

Wykres z Nysy na hamowni ;)

19d8a61686101bf0c227267c90b258c6.jpg

I ogólnie nysa

5b4cad3c929248e4d5b881ec6dfbaab5.jpg10bddd58e00f03ebd40f5c6c2a75ad31.jpg6d29a61a9a38d9aa1075faa525b5b21f.jpg05230ffe1152f594ef43506e65e7ad6e.jpg

Później przyszły plany modyfikacji silnika i zaczęło się Fmic z a5

4fd82dc94645af247d039c7fd41653a8.jpg4bfb225023e63a2b9b686f85ca18d6b2.jpg

Turbo BRD

9235d0351c6e9f6612d5b975460d0caa.jpg

Wnętrze też trochę się zmieniło

Siedzenia z rs4 w śmiesznych pieniądzach

4d321ba2b46bffc20dc41b06572b4867.jpg

Ogólnie auto się trochę zmieniło dokładka pdc z tyłu poszło niżej i nowe felgi na lato doszły ale to w swoim czasie zdj ;)

Jak oceniacie audi ?

Edytowane przez manus2006

Opublikowano

Taptalk i po problemie

Opublikowano

Bardzo dobry kierunek obrałeś, auto wygląda świetnie. :wink:

Odnośnie malowania auta, wnęki zostały w ori kolorze?

Opublikowano
  • Autor

Tak wnęki nie malowane są w planie malowania

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

fajny kolor, widać że autko się zmienia na lepsze :)

Opublikowano

Piękny kolor :hi: wnękami bym sobie nie zawracał głowy, naprawdę roboty będzie dużo z tym a teraz i tak jest kozak. Ile wyniosło Cię malowanie?

PS: wyrzuć ten znaczek s-line z grilla :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Ale teraz jest inny Grill z rs malowanie to z kumplem miałem inaczej rozliczane w zamian za robotę auta :)

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

świetny kolor :naughty:

Opublikowano

Rozumiem,
A chociaż jakoś sensownie zrobiliście odcięcie lakieru z wnękami? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Jest spoko mi się widzi :)

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Fajny kolorek

Jeśli można wiedzieć ile dałeś za recaro i gdzie wypatrzyles jeśli mówisz ze za śmieszne pieniądze? ? ;D

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Od znajomego miał takie siedzenia i grill i źle mu się siedziało a ile hmmm mało :)

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Felgi będą z a8 18" pomalowane na grafitowy ;)

cd35a47987d73776c5641d155acfe837.jpg7eb564a07369a6f10018a84d87bce34f.jpg

Mierzylem je i spoko ino srebrny nie pasuje ani z hu...

Tyl na dystansie 5mm ale dam go na przód

A na tył 10 lub 12mm :)

ce87467f9719f9ae33c171fd9e3c064d.jpg0a8e455924dc05881a4f086542198e3c.jpg

Felgi już w podkładzie :D

77ec684d53c785f659dcb0a2c29cac74.jpg

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

ile masz hp po tych modach ? :D

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Narazie tego to nie wiem bo Jeszcze na hamowni nie byłem a jeszcze muszę program dokończyć w CINSOFT

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
Z nowości doszedł gwint z tyłu :)
I małe przymiarki koła na sezon


af5da5878086027b4dfeaa22ab1b7b2b.jpg

Także nowy dolot do BRD żeby lepiej oddychala :D
cb5848fa54f2db41102d77a17510ffc8.jpg

Rozporka amelinowa za grosze więc wziąłem :))
dbb23356b5be29e0bd87e39c2ac4f378.jpg

Pod koniec marca program będzie gotowy i pochwalę się ile wypluje[emoji14]

Edytowane przez manus2006

Opublikowano

Super kolor!

Koło oczywiście też moim zdaniem bardzo dobre... Niestety ich jedyna wada, to waga :D

Opublikowano

Fajny projekt, mega plus za kolorek, jedyne co dał bym flaty w jaśniejszy gun metal i relingi w ten sam kolor :kox: Rozpórke mogłeś dać z A6 C5, za grosze, a przynajmniej schowana fabryczna, daje możliwosć załozenia podszybia.

Opublikowano
  • Autor

Zawsze idzie kupić z a6 a ta sprzedać :D

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Wszystko idzie :wink: daj auto niżej bo na 18" to allroad się robi, chyba, że to setup zima.

Przy tym FMIC to raczej w polifcie halo nie wejdzie z tego co widzę :huh:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Planuję zderzak s4 ale narazie niema żadnych okazji[emoji14]

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Przyszedł mniejszy brak audi :D

c3f5c03f1519c4db7c8fc18e1fa18668.jpg

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Zima poszła więc letnie wpadły[emoji14]

3e3d7733de2049dacba3420c25bedbc2.jpg

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

auto sobie stało spokojnie na posesji warsztatu aż nagle klientka nie pomyślała żeby wcisnąć sprzęgło przed odpaleniem auta albo wrzucić luz..

2efd2117620b52c599bd83196a1e6b54.jpg

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Jak chcesz zderzak S4 to tylny pospawaj i szukaj progów S4, ewentualnie zamienników z laminatu, nie są złe. Sam zderzak S4 będzie kiepsko wygladał jak progi i dokładka czarna, a ze przersyowany zderzak masz to teraz okazja by pospawać i walnąć w lakier całosć

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.