-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
miałem ten i ten http://allegro.pl/klej-w-aerozolu-spray-400ml-tapicerka-podsufitki-i5311715584.html http://allegro.pl/permatex-klej-do-tapicerki-podsufitek-dywanow-i6707437701.html narazie odpusciłem temat bo nie mam ochoty wyciagac 3 raz podsufitki
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Panowie robił ktoś chip w Softcar? Jest ktoś w stanie powiedzieć o tej firmie ? przez telefon koles wydaje sie rzetelny i ogarnięty ale nie wiem czy nie dopłacić więcej i postawić do tune up :/
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
nie polecam kleju w sparyu, sam u siebie w sedanie oklejałem sufit i jak auto postoi na słońcu to ten klej odpuszcza
-
Czerwony avant 1.8T
Miałem identycznego Venciaka auto super a Audi bardzo ładne oby służyło
-
zmiana wsadu z benzyny na tdi
Cześc, panowie czy któryś z was zmieniłby dla mnie wsad z licznika benzynowego na ten z tdi? bo chce zmienić na licznik z fisem a to jest mój jedyny problem
-
Shrek By Manus :D RECARO BRD PDC ! FOTY!
ile masz hp po tych modach ?
-
[B5 AHU] Srebrna A4 od Niemca
Skąd jestes? Jakieś większe zmiany planujesz w aucie ?
-
A4 B5 1.8T ANB + Chip by tomekch973
ładna identyczny kolor jak w mojej, brakuje mi OOOO z tyłu na klapie
-
[A4 B5 99r Polift] 1.8T ANB by Docki | 18"RS6 | Skóra kubełki|
Piękna jest Dbaj
-
[B5 AFN] Daily Car by Sebgra
Kacper jak masz szyber dach to podsufitka z polifta nie pasuje :/. przeróbek elektryki mało wiecej rzezania w dopasowaniu tej lampki Co z nowości? W Audi padła chłodnica, szybki zakup nowej i już wszystko działa Zaszły też małe zmiany w środku, denerwowało mnie nagrywanie płytek i słaba regulacja w ori radiu więc zakupiłem nowe JVC, gra o wiele lepiej jeszcze tylko okleić zaślepki folią i jak dla mnie będzie super Przyszło też dziś lusterko prawe z Anglika które założę w weekend zero odezwu z waszej strony :/ Przemyślałem sytuacje z czerwonymi soczewkami i mielisice racje, wieś, więc wyleciały Lusterko już założone, widoczność na nim w porównaniu ze starym ogromna. Łapcie fotki z dzisiejszego mycia a tutaj z Toyota Matrix mego ojca
-
A4 B5 srebrna seria.
Jakbyś był w Suwałkach daj znać, z chęcią zobaczyłbym jak to jeździ
-
A4 B5 srebrna seria.
Jak odczucia po programie u Kramka? słyszałem wiele złych opinii na jego temat, że wgrywa gotowce itp
-
Wymiana fabrycznego radia
maf10 ja tez nie miałem kluczy i wycialem stara karte na wzór tych dziurek do kluczy i radio wyszło kostke iso kupisz na allegro, a żeby działały wam tylne głośniki musicie kupić przejściówkę za 20 zł bo bez niej nie podłaczycie jednej kostki
-
Audi A4 1.9 TDI, czyli moje pierwsze auto :)
Widze ze masz taki sam wnetrza jak ja , cięzko będzie znaleźć do niej elementy w granatowym kolorze :/
-
[B5 ANB] 1.8 T + stage 2/H&R -40/K03RS6!/BIXY/NAVI/DRL/CLH/MAGNAFLOW 3"
ja malowałbym lotke, zgrałaby się ładnie z nadwoziem