-
Manchester 110 Blaupunkt nie zapisuje stacji
Ja tego nie robiłem - widziałem tylko, że facet podpinał wtyczki bez żadnej zabawy z kabelkami.
-
Manchester 110 Blaupunkt nie zapisuje stacji
Serwus, Mechanior wymienił mi radio fabryczne na Blaupunkt Manchester 110. Radio gra fajnie, żadnych zastrzeżeń ale - nie działa granie na postoju oraz po wyłączeniu radio zapomina stacje. Dlaczego? Proszę o pomoc
-
Wybór adaptera/kostki iso
Blaupunkt Manchester 110 Ktos cos?
-
Wybór adaptera/kostki iso
Hej, Szukuję się do wymiany radia, mam wszystko poza adapterem którego nie mogę dostać w żadnym motoryzacyjnym. Czy może mi ktoś pomóc z doborem? Nie znam się kompletnie, a na allegro jest mnóstwo aukcji. Moje auto to Audi A4B5 1998, aktualne radio fabtyczne Delta. Proszę o pomoc
-
Wymiana fabrycznego radia
Kupiłem kluczyki do wyjęcia radia, jeden wszedł po lewej, a ten po prawej za cholerę nie chce wejść Co robić?
-
Ustawienie zegaru analogowego
Niestety nic z tego.
-
Ustawienie zegaru analogowego
Nikt nic nie wie więcej?
-
Ustawienie zegaru analogowego
jak pociagniesz i bedzesz trzymał to wskazowka powinna sie krecic tylko nie wyrwij Idę sprawdzić, jak wyrwę będzie na Ciebie Zaraz dam znać co i jak Przepraszam za dubel ale z telefonu nie moge edytować postu. Pociagnalem pokretlo do siebie i nic. W pewnym momencie skoczylo i sie ucieszyłem, ale to tylko minuta sie zmienila. Pomocy
-
Ustawienie zegaru analogowego
Jak pociągnę to czuje opor i nieco boje sie ze go wyrwę. No i jak tak trzymam to cos powinno sie dziać?
-
Ustawienie zegaru analogowego
Hej, witam. Mam problem z zegarem analogowym w mojej Audi, tym kolo obrotomierza. Nie mam pojecia jak go ustawić. Pokretlo przy nim jedynie rozjasnia i przyciemnia podświetlenie. Nie da się go ruszyć do tylu czy do przodu, wiec jak ustawić zegar?
-
Obniżone drzwi
Serwus! Niecały tydzień temu kupiłem Audi A4 B5 98r i zauważyłem dopiero dziś (brak czasu), że drzwi pasażera z przodu ciężko się zamykają - trzeba naprawdę mocno trzasnąć by weszły normalnie. Gdy je zamykam powoli to się nie domykają, a do górnej krawędzi ramy brakuje jakiegoś centymetra, może nieco mniej. Gdy się trzaśnie jest gitarka, wszystko szczelne (groźny test na auto myjni ), ale chciałbym je podnieść. Jak to zdziałać? Pozdrowionka
-
Wymiana fabrycznego radia
Chyba, że ma inną instalację, która mu to uniemożliwi i trzeba będzie robić przeróbkę Czyli Panowie żadnych przejściówek nie brać? Same radio i ramka? Jakieś opinie o Blaupunkt Manchaster 110?
-
Wymiana fabrycznego radia
Serwus! Kupiłem kilka dni temu pierwsze autko w życiu, padło na A4 B5. Radyjko mam Delta CC i chcę zmienić na Blaupunkt Manchester 110. Chciałbym spytać, jak to jest z podłączeniem? Wystarczy wyjąć stare, podpiąć nowe i wcisnąć? Czy bawić się w jakieś przejściówki? Zieloniutki jestem w tych sprawach. A może lepiej puścić do znajomego mechanika? I oczywiście - ramki trzeba dodatkowe dokupić? Pozdrowionka
TazzIsBack
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta