Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 Avant 1.8T+ /FAKE S/RS - Ahmet

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nietypowy lakier - ja bym go zostawił. Taki British racing green trochę :D
Gdzie skórę regenerujesz?

Edytowane przez peacenotwar

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Spooko, będzie zielony, ale inny. :wink:
Skórę będzie mi ogarniał tapicer z Giemzowa. Widziałem kilka jego robót i trzeba przyznać, że zna się na rzeczy.


Szybkie mycie. :wink:

2up4r4g.jpg

Edytowane przez Ahmet

Opublikowano

Kolor jest super...

Jak kupowałem swoją to mi się nie podobał, ale jak umyłem to szok :)

Super :)

Opublikowano

Fajny kolor i ogólnie autko ładnie się prezentuje :)

Opublikowano

zderzak z RS4? Daj jakieś inne foto :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Dzięki dzięki ! :wink:

Póki co zderzak w podkładzie więc nie ma co pokazywać. :decayed:
No i halogeny muszę w końcu zamontować...


We wnętrzu zawitała nowa gałka, ręczny w skórze oraz zamontowałem zapalniczkę w środkowym tunelu.
Tak to sobie wygląda.
wvokgsw3.jpg
Opublikowano

Jasna kiera by tu pieknie sadla :)

Opublikowano

Ahmet znasz tego goscia z Bukowca co spawa plastiki?

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Znam, a co tam?

Mój tata też spawa jak coś. ;-)

Opublikowano

Bo po kolizji bede chcial dac swoje zderzaki przod na gladko plus zespawana dokladka oraz tyl zespawac dokladke pdc ze zderzakiem. Nie orientujesz sie jakby to cenowo wychodzilo? Moze byc na pw ;)

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Mały up'ek.

Po zimie całkiem niespodziewanie wpadł prawie nowy gwint TA.
Felgi rs4 wypiaskowane i pomalowane na kolor złoty satynowy + ori dekielki, ale po jakimś czasie coś mi odbiło i sprzedałem je.
W między czasie była myśl sprzedaży Audi, ale na planach stanęło. :decayed:
Potem wpadł licznik w milach z ładnym fis'em + programowanie immo i zmiana na km. We wnętrzu teraz siedzą fotele kubełki w kratkę + boczki też w materiale.

Zmieniony olej + filtry. Olej standardowo Motul, filtry Mann.

Lampy tył zmienione na polifty, przedni zderzak fake'owy RS doczekał się halogenów.

No i kupione nowe koło - Rotory 19x8,5J et45, wczoraj była przymiarka, ale nie weszły, dziś kupione dystanse: przód 5mm, tył 7mm i zaczęły się kręcić. :decayed:

2dtr8k0.jpg

6gbwjq.jpg

16270qc.jpg

A to z dzisiaj, dystanse na miejscu i wstępnie wyregulowany gwint. Niestety było już późno i słaba jakość.. :/

axflmh.jpg

Edytowane przez Ahmet

Opublikowano

a wystepowały jakies ori rotory w 18 calowych felgach ?
twoje miazdzy :)

Opublikowano
  • Autor

Ori chyba nie, ale ogólnie taki wzór felgi jest dostępny w 18 calach. ;)

Opublikowano

dzieki.Ale ori to ori,pomyslimy na nast sezon :P Jak bedziesz sprzedawał daj znac

Opublikowano
  • Autor

Ale przecież moje też nie są ori. :decayed: Sorry, ale nie dałbym 4 czy 5 tysi za takie koło. :P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.