Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 Avant 1.8T+ /FAKE S/RS - Ahmet

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka dobra robota audiczka jest piękna w tym.kolorze i koła.robią robotę

Opublikowano
  • Autor

Też wolałbym żeby to był lift, w sumie wcześniej już miałem B5 liftowe, następnie A3 8L i zrobiłem krok do tyłu, ale nie żałuję ani trochę, lubię to auto i zamierzam wkładać w nie każdą wolną złotówkę! :)

Dzięki wszystkim za dobre słowo! ;)

Opublikowano

siemka ładnie się prezentuje oglądam wasze autka bo mam 2 b5 i jedną robię od podstaw malowanie i td.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Siemanko. :hi:
Dawno nic nie wrzucałem, jednak przy aucie cały czas coś działam, a więc do rzeczy..

Kupiłem soczewki bixenon z przesłoną z range rovera 2014rok i zamontowałem w moich lampach. Na pierwszy rzut oka lampa wygląda na orginalną i o to mi chodziło, jedynie musiałem rozszlifować otwór na nową soczewkę, ponieważ jej średnica była większa o 10mm. Jakość świecenia 1000x lepsza, nie ma co porównywać. Dodatkowo zrobiłem obrys na lampie z pomarańczowej folii. :wink:

Następnie zabrałem się za tylne lampy - zostały pomalowane 3 warstwami lakieru czerwonego(lakier do lamp).

Od dawna denerwowały mnie wystające końcówki tłumika - zostały ścięte pod kątem i przyspawane - lewa głębiej względem prawej o ok. 15mm tak żeby zgrywały się z linią zderzaka.

Zrobiłem(własnoręcznie) przednie rozpórki: górną i dolną. Zapomniałem zrobić zdjęcia, ale postaram się dodać jutro. :wink:

We wnętrzu zawitały dwa wskaźniki: doładowania i AFR - wkomponowane w środkowe nawiewy.

I to chyba na tyle więc czas na zdjęcia.

http://www.fotosik.pl/zdjecie/9d2e18cc4aff5923

http://www.fotosik.pl/zdjecie/f5379fc925672ff6

http://www.fotosik.pl/zdjecie/328597a769cebd16

http://www.fotosik.pl/zdjecie/39eb3e57c2d88b19

http://www.fotosik.pl/zdjecie/34411932c18a48c1

http://www.fotosik.pl/zdjecie/81669f28d6a12559

http://www.fotosik.pl/zdjecie/a3bea71901c7057b

sorry za linki do zdjęć, ale niestety fotosik zablokował pobieranie kodów na fora itd. :/

Edytowane przez Ahmet

Opublikowano

Ulala! Elegancko!
Relingi masz chromowane?

Opublikowano
  • Autor

Tak, chromowane. :wink: Czemu pytasz?

Opublikowano

piekna sucz :decayed:

Opublikowano

Bardzo ładna "żabka" :wink:

Opublikowano

Jakiego lakieru do lamp uzyles?

Wysłane z mojego GT-N7105 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Fajna sztuka

Opublikowano

Tak, chromowane. :wink: Czemu pytasz?

Tobie by się przydały czarne, a mi chromowane :D

Opublikowano

Tak, chromowane. :wink: Czemu pytasz?

Tobie by się przydały czarne, a mi chromowane :D

Czarne są powleczone taka ala gumą, możesz to zdrapać i relingi będą srebrne, czyste alu, trzeba to spolerować i ochlapać bezbarwnym

Edytowane przez Kowi87

  • 5 tygodni później...
Opublikowano
  • Autor

Znów coś podziałałem przy Audi.
Kupiona ori antena ze wzmaciaczem,

Wpadło ori radio Audi Symphony 2din - wkomponowane w przedliftowy panel,

Kupione ramki rejestracji 3D porsche oraz jakieś lepsze ledy do podświetlenia rejki,

Ramka grilla miała już sporo odprysków więc na zimę wróciła do serii,

Kupiony ori tłumik środkowy z passata b5fl(zmieścił się na styk, ale trzeba było przespawać wieszaki) - chyba się starzeję, bo denerwowało mnie buczenie przelotu, przy 110km/h w środku było naprawdę głośno, z resztą auto nie ma 500koni żeby prowokować innych. ;)

Dziś auto porządnie umyte i utrzelone jakieś zdjęcia na szybko.

2qxbbdt.jpg

af8xnm.jpg

4toa69.jpg

34il25h.jpg

t7k7xl.jpg

Opublikowano

Ladny zieleniak ;) musimy sie jakos spiknac to bym chetnie obejrzal Twoje wozidlo.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Spoko, jestem za. ;)

Ale oglądać to nie ma co, jeszcze "trochę" muszę poprawić.

Opublikowano

To :jerk:
af8xnm.jpg

Opublikowano

super wygląda :thumbup1: :thumbup1: :thumbup1:

Opublikowano

Mi się też podoba :)

Opublikowano
  • Autor

Dzięki dzięki,

ale wiecie jak to się mówi "nie wszystko złoto co się świeci"..

W przyszłym roku Audi przejdzie największą i najbardziej zauważalną zmianę i kilka drobniejszych, mianowicie:
- wiosną/latem planuję porozbierać całe auto i odmalować, ale tak troszkę inaczej. :decayed:

- po nowym roku oddaję fotele do renowacji, termin już zaklepany.

- może zmienią się koła, ale to nic pewnego

- jeśli trafi się navi w dobrej kasie to też wleci

- na 100% po malowaniu wleci emblemat oooo na klapę

- no i trzeba będzie podziałać coś z mocą

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.