Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OficeR

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez OficeR

  1. Duzo kombinowania z docinaniem? Jak z komunikatami na FIS? tez mi chodzi po glowie po tym jak a4-freunde ja wsadzil z kiera z TT
  2. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    jak cos moge zgarnac Sebe i Ciebie Tomus jak nie dasz rady bo jutro wolne mam i bez promili we krwi bede Skąd jesteś? Coś mi się kojarzy, że okolice pięknej:PZle ci sie kojarzy A to co delfin nie praży No ale któryś z Was ma tam panne:DOficer No może:D jo już na Felsztynskiego mieszkam ale to nie daleko wsumie ;P
  3. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ja bede brudnym czarnym kondonem
  4. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    O której godz mial byc spot w niedziele?
  5. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Rozumiem ze teraz w neidziele jako pierwsza niedziele miesiaca robimy spota
  6. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    a juz cos krecisz sie wokol swojego projektu V8+T?
  7. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Moje pierwsze audi było quattro ale golas w srodku. Wpakowalem w naprawy prawie tyle samo ile za nie dalem, a potem juz mnie tylko wkurzal. Teraz mam prawie full wewnatrz ale bez quattro i jak patrze na ta zime to troche mi go brakuje :/
  8. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Też chce quattro
  9. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no to na montowanie flaszki chetnie sie pojawie
  10. Trzeba było iść od razu w poliftowe
  11. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    To kiedy mozna wbic z flaszka na to rezanie? Pomoc pomoge tyle co mi powiecie a tak to polewac moge o ile nie odpadne
  12. Jak ściągałeś te spinki w desce? Ja je w boczkach przekręcałem i schodziły bardzo ładnie. Nie wiem czy tam w desce jest miejsce aby złapać je jakimiś małymi kombinerkami i przekręcić bo w paluchy to się trochę wrzynają Wrzucaj dekory na auto i dawaj foty
  13. A nie lepiej od razu przyinwestować w AWX lub AVF?
  14. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Samemu mnie nie puszcza, za duze szkody bym wyrzadzil Niestety o tej porze roku rzadnego gnoja nie ma aby przegonic, wszystko na cieplych stolkach u mamusi siedzi send by GT-I9505
  15. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Czy ja zawsze musze w robocie siedziec jak cos sie dzieje :/ cholera przyjechal bym z flaszka samogonu i cos bym nawet pomogl a tak to bede ganial lumpow [emoji14] send by GT-I9505
  16. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    No wlasnie az sie zdziwilem ze tyle stron do czytania [emoji14] co jakis czas niedziela jak najbardziej pasuje zalezy tez ktora godzina send by GT-I9505
  17. Znajomy ( co niektorzy z lodzkiego kojarza Zbyszka z Justynowa od caraudio ) ma biala s8 d2 przedlift z manualem wiec nie wiem jak z ta skrzynia z przedlifta send by GT-I9505
  18. Ja znam sie najmniej z Was wszysykich ale tego co mowicie kazdy z Was moze miec troche racji. Moze pierwsze V8 (ABZ) nie mialy manuala ale wiem ze S8 D2 mialy manualna ale nie wiem jaki tam jest kod silnika. send by GT-I9505
  19. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Zyjecie? send by GT-I9505
  20. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Aha, wybacz musiales tyle czekac ale za duzo zamieszania mialem w grudniu :/ wolal bym jesli to nie problem dalej tego boscha s5 77Ah send by GT-I9505
  21. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Wszystkim najlepszego w tym nowym roku! DJ, bedziesz jutro u siebie na zakladzie? send by GT-I9505
  22. Potwierdzam slowa Kowiego. Kupilem wszystko sprawne od Maxa i bylo dobrze a przy montarzu juz na auto jeden odmowil posluszenstwa [emoji14] zalozylem jeden z pastucha i jest dobrze tyle ze srebrny i odwrotny send by GT-I9505
  23. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Zna sie ktos u nas na spawaniu? Pekl mi uchwyt trzymajacy pokrywe silnika i mnie wkurza jak warkocze :/ send by GT-I9505
  24. No to musisz VIN rozkodowac send by GT-I9505
  25. W bagazniku przy kole zapasowym po prawej stronie masz wlepke tam masz wszystko opisane send by GT-I9505

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.