Treść opublikowana przez OficeR
-
[B5 AEB Q] TyBucowe 1.8TQ. -Swap 2,7 Fake s4 380hp przedlift na listwie CAN :D - updejt na ostatniej
Duzo kombinowania z docinaniem? Jak z komunikatami na FIS? tez mi chodzi po glowie po tym jak a4-freunde ja wsadzil z kiera z TT
-
Spociki Łódzkie
jak cos moge zgarnac Sebe i Ciebie Tomus jak nie dasz rady bo jutro wolne mam i bez promili we krwi bede Skąd jesteś? Coś mi się kojarzy, że okolice pięknej:PZle ci sie kojarzy A to co delfin nie praży No ale któryś z Was ma tam panne:DOficer No może:D jo już na Felsztynskiego mieszkam ale to nie daleko wsumie ;P
-
Spociki Łódzkie
ja bede brudnym czarnym kondonem
-
Spociki Łódzkie
O której godz mial byc spot w niedziele?
-
Spociki Łódzkie
Rozumiem ze teraz w neidziele jako pierwsza niedziele miesiaca robimy spota
-
Spociki Łódzkie
a juz cos krecisz sie wokol swojego projektu V8+T?
-
Spociki Łódzkie
Moje pierwsze audi było quattro ale golas w srodku. Wpakowalem w naprawy prawie tyle samo ile za nie dalem, a potem juz mnie tylko wkurzal. Teraz mam prawie full wewnatrz ale bez quattro i jak patrze na ta zime to troche mi go brakuje :/
-
Spociki Łódzkie
Też chce quattro
-
Spociki Łódzkie
no to na montowanie flaszki chetnie sie pojawie
-
Audi A4 B5 1.8 ADR - Gwint/Porsche 18'
Trzeba było iść od razu w poliftowe
-
Spociki Łódzkie
To kiedy mozna wbic z flaszka na to rezanie? Pomoc pomoge tyle co mi powiecie a tak to polewac moge o ile nie odpadne
-
[B5 AVG] Żaba quattro <3
Jak ściągałeś te spinki w desce? Ja je w boczkach przekręcałem i schodziły bardzo ładnie. Nie wiem czy tam w desce jest miejsce aby złapać je jakimiś małymi kombinerkami i przekręcić bo w paluchy to się trochę wrzynają Wrzucaj dekory na auto i dawaj foty
-
[B5 AHU] < Skromny Avantador > by xBLADEx - Recaro
A nie lepiej od razu przyinwestować w AWX lub AVF?
-
Spociki Łódzkie
Samemu mnie nie puszcza, za duze szkody bym wyrzadzil Niestety o tej porze roku rzadnego gnoja nie ma aby przegonic, wszystko na cieplych stolkach u mamusi siedzi send by GT-I9505
-
Spociki Łódzkie
Czy ja zawsze musze w robocie siedziec jak cos sie dzieje :/ cholera przyjechal bym z flaszka samogonu i cos bym nawet pomogl a tak to bede ganial lumpow [emoji14] send by GT-I9505
-
Spociki Łódzkie
No wlasnie az sie zdziwilem ze tyle stron do czytania [emoji14] co jakis czas niedziela jak najbardziej pasuje zalezy tez ktora godzina send by GT-I9505
-
Takie tam B5 quattro... :)
Znajomy ( co niektorzy z lodzkiego kojarza Zbyszka z Justynowa od caraudio ) ma biala s8 d2 przedlift z manualem wiec nie wiem jak z ta skrzynia z przedlifta send by GT-I9505
-
Takie tam B5 quattro... :)
Ja znam sie najmniej z Was wszysykich ale tego co mowicie kazdy z Was moze miec troche racji. Moze pierwsze V8 (ABZ) nie mialy manuala ale wiem ze S8 D2 mialy manualna ale nie wiem jaki tam jest kod silnika. send by GT-I9505
-
Spociki Łódzkie
Zyjecie? send by GT-I9505
-
Spociki Łódzkie
Aha, wybacz musiales tyle czekac ale za duzo zamieszania mialem w grudniu :/ wolal bym jesli to nie problem dalej tego boscha s5 77Ah send by GT-I9505
-
Spociki Łódzkie
Wszystkim najlepszego w tym nowym roku! DJ, bedziesz jutro u siebie na zakladzie? send by GT-I9505
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
Potwierdzam slowa Kowiego. Kupilem wszystko sprawne od Maxa i bylo dobrze a przy montarzu juz na auto jeden odmowil posluszenstwa [emoji14] zalozylem jeden z pastucha i jest dobrze tyle ze srebrny i odwrotny send by GT-I9505
-
Spociki Łódzkie
Zna sie ktos u nas na spawaniu? Pekl mi uchwyt trzymajacy pokrywe silnika i mnie wkurza jak warkocze :/ send by GT-I9505
-
Takie tam B5 quattro... :)
No to musisz VIN rozkodowac send by GT-I9505
-
Takie tam B5 quattro... :)
W bagazniku przy kole zapasowym po prawej stronie masz wlepke tam masz wszystko opisane send by GT-I9505