Skocz do zawartości
IGNOROWANY

S4 b5


Golden05

Rekomendowane odpowiedzi

Witam przedstawiam mojego Smerfa :)

typowa seria silnik AGB 265hp rocznik 1999

wyposażenie:

-4 poduchy

-4 elektryczne szyby

-2 podgrzewane fotele

-jasna skórzana tapicerka

-xenony

-nagłosnienie bose

-zmieniarka płyt cd

-tempomat

-elektrycznie pompowane lędzwie

itd itp

narazie zrobiony oczywiscie serwis, odmalowane koncówki na czarny połysk bo były juz w ciapki i mnie to drazniło ;p i wymiana egt ;p

w planach?

hmmmm na początek lakiernik tzw poprawki lakiernicze by ją zrobic na lalke, wymiana wyswietlacza w liczniku bo nic nie widac ;p dokupienie halogenów bo są drogie i ktos chyba wczesniej sprzedał jak przycisło go z kasą hah ;p wymiana boczków z przodu na skóre ( nie wiem dlaczego nie ma moze angol) następnie planowane podniesienie mocy do 400++ i wszystkiego co z tym związane heble, chłodzenie, sprzęgło ;p zobaczymy czy się uda ;p

aaa i wywalenie tego przypałowego spojlera :P

Clipboard01.jpg

DSC01565.jpg

DSC01568.jpg

DSC01569.jpg

DSC01570.jpg

Edytowane przez Golden05
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do koloru to byłem sceptyczny dopiero mi się spodobał jak pobyła u mnie ze 3 dni szczerze mówiac ;p ale jest niepowtarzalny z palety RS z tego co się dowiedziałem, sprawdzana pod miernikiem i nie była malowana dlatego się zdecydowałem bo wczesniejsze które oglądałem to szroty, jak mnie przewozili to moje tdi po modach 2 razy lepiej ciągneło ( tą stawia bokiem na asfalcie suchym jak depne)nie liczac o wskazaniach miernika po 1000 mikronów albo error ;p dlatego długo się nie zastanawiałem i kupiłem ten egzemplarz, przynajmniej wiem że nie była bita chodz jest duzo do poprawek lakierniczych ;) w sumie jak się na nia tak patrzy to z perspektywy zwykłego użytkownika jest sliczna dla mnie jest tragedia ;D typowo co w audi, doly drzwi nadkole jedno z przodu ma ognisko rdzy , drugie jest wgniecione co jeszcze hmmm odpryski na masce, tylnia klapa standard w a4/s4 i takie duperelki zbieram na lakiernika bo wycene poprawek juz mam zabolało ;p ale lakiernik taki co maluje porszawki itd takze wiem że zrobi idealnie :) ładny lakier ale drogi na wstępie powiedział :)

Edytowane przez Golden05
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B5 in love :whistling::wub:

Czekam na więcej zdjęć, dopieszczenie lakieru i relację z modzenia :)

Powodzonka! Gratuluję furki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No super sprzęcik, widzę że to raczej nie nogaro blue.

nie nie :) nie wiem co to za kolor dla mnie to smerf :P


Czekam na więcej zdjęć, dopieszczenie lakieru i relację z modzenia
Powodzonka! Gratuluję furki

lakiernik powiedział że pomaluje ją dopiero w lato w najlepszym okresie i 3 tyg u niego :) takze sobie poczekam jeszcze troche ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna Eska :naughty: Dobre masz plany no i jak dla mnie wielki plus za to, że sedan :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna sztuka :) Widziałem ją na OLX i wyglądała na zadbaną tylko kolor nie ten :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ładna sztuka Widziałem ją na OLX i wyglądała na zadbaną tylko kolor nie ten

masz racje była na OLX ;p ale czy mówimy o tej samej nie wiem bo ta była 2 dni ;p potem przeszła w moje ręce ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czemu z przodu boczki czarne a z tyłu białe?

z przodu jest szmata z tyłu skóra, tak jak pisałem w pierwszym poscie, nie wiem dlaczego ;p moze dlatego że to angol, napewno nie krajowy, posiada karte pojazdu ale nie pisze w niej pochodzenia, bądz może jak to boczki i biała skóra były w takim stanie ze ktos zmienił ;p ale bardzie podejrzewam to pierwsze ;p samochód sprowadzony do pl w 2012, musze sie zebrac do aso i się dowiedziec pochodzenie :) chodz nie wiem czy mi to w ogóle potrzebne :)

Edytowane przez Golden05
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a zderzak z tyłu przed lift. Tył nie był walony? Bo raczej nie wymienia się zderzaka w tą stronę, bardziej z przedlifta na polifta :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny egzemplarz :) Chodź póki co prezentuje się tak ponuro. Kwestia do ogarnięcia :D Standard - ogarnąć lakier, koło, zawieszenie + inne pierdółki i będzie pięknie :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a zderzak z tyłu przed lift. Tył nie był walony? Bo raczej nie wymienia się zderzaka w tą stronę, bardziej z przedlifta na polifta

pewnie ktos kiedys połamał i zmienił, na tanszy rocznik 1999 z maja moze jest na przełomie lifta i jeszcze nie wsadzali innego zderzaka, w a3 1999 (przełom lifta)mam połowe rzeczy po liftingu głównie srodek i klamki zewnętrzne ;p w kazdym bądz razie pod zderzakiem wszystko w porządku :)

Edytowane przez Golden05
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest półlift. masz zegar w liczniku analogowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest półlift. masz zegar w liczniku analogowy

tak analogowy :)

S4 ładna powodzenia w modach i szerokości. Nie kupiłeś ja pod łodzią może ?

piotrków trybunalski :))

Edytowane przez Golden05
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...