Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

S4 b5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
 

DSC01669.jpg13876321_1781426948745613_50162518759184

14358890_1448362905221237_8562573808994087915_n.jpg

109564027_800_s.jpg

IMG_20161024_111925.jpg

IMG_20161024_111952.jpg

DSC01671a.jpg

14264032_1087979054618759_8907110514039938898_n.jpg

Edytowane przez Golden05

Opublikowano
  • Autor

odmalowana i zrobiona prawie na tip top mechanicznie :)

Opublikowano
Dnia 19.4.2016 o 18:00, Golden05 napisał:

Witam przedstawiam mojego Smerfa :)

typowa seria silnik AGR 265hp rocznik 1999

wyposażenie:

-4 poduchy

-4 elektryczne szyby

-2 podgrzewane fotele

-jasna skórzana tapicerka

-xenony

-nagłosnienie bose

-zmieniarka płyt cd

-tempomat

-elektrycznie pompowane lędzwie

itd itp

narazie zrobiony oczywiscie serwis, odmalowane koncówki na czarny połysk bo były juz w ciapki i mnie to drazniło ;p i wymiana egt ;p

w planach?

hmmmm na początek lakiernik tzw poprawki lakiernicze by ją zrobic na lalke, wymiana wyswietlacza w liczniku bo nic nie widac ;p dokupienie halogenów bo są drogie i ktos chyba wczesniej sprzedał jak przycisło go z kasą hah ;p wymiana boczków z przodu na skóre ( nie wiem dlaczego nie ma moze angol) następnie planowane podniesienie mocy do 400++ i wszystkiego co z tym związane heble, chłodzenie, sprzęgło ;p zobaczymy czy się uda ;p

aaa i wywalenie tego przypałowego spojlera :P

Clipboard01.jpg

DSC01565.jpg

DSC01568.jpg

DSC01569.jpg

DSC01570.jpg

Bardzo ładne auto. Sądzę że czarne felgi z połyskiem by pasowały do tego koloru. Jeśli chodzi o podkręcenie mocy to jestem za ?

Powiesz nam co trzeba zrobić żeby z tego silnika wyciągnąć taką moc? 

Pozdrowienia 

Opublikowano
  • Autor

wymiana podzespołów na wieksze bardziej wydajniejsze w sumie jak w kazdym TDI, turbiny , wtryski, ic , pompa, program, sprzegło , heble, wałki, zalezy kto w jaka moc chce uderzyc 

Opublikowano

Ładna eSka :) Ale jak dla mnie dokładka w esowym zderzaku z tyłu w kolor - na minus... Rozważ black piano ;)

Opublikowano
  • Autor

jak oddawalem do malowania to tak własnie miało byc tylko ze lakiernik "zapomniał" o tym,  mam sie z nim ugadac zeby mi to poprawił :) albo okleje :)

Edytowane przez Golden05

Opublikowano

To dobrze, bo poza tym drobnym szczegółem to naprawdę fajne autko :wink:

Opublikowano

silnik agr powiadasz? :decayed: popraw na agb bo agr to 1.9 :-) 

grill albo ori rs albo niech wroci eskowy, znaczek s4 na klapie źle umiejscowiony psuje całość, dograj szczegoly i bedzie malina :thumbup1:

Edytowane przez uszol

Opublikowano

Ciekawy kolor, + za to że sedan , troche wizualnie do ogarnięcia. Jak tam motor, rób egt bo doładowanie tnie i paliwem podlewa. Szkoda ze tak daleko mieszkasz bym Ci prześwietlił ją dokładnie:D 

Opublikowano
  • Autor
Dnia 2.03.2017 o 16:45, uszol napisał:

silnik agr powiadasz? :decayed: popraw na agb bo agr to 1.9 :-) 

grill albo ori rs albo niech wroci eskowy, znaczek s4 na klapie źle umiejscowiony psuje całość, dograj szczegoly i bedzie malina :thumbup1:

Dzieki za spostrzegawczosc :P znaczek na klapie juz poprawiłem jakis czas temu ;) z tym grilem to masz racje, czekam na okazje jak sie cos trafi w rozsadnej cenie:)  oryginalny mam w garazu :D 

Dnia 2.03.2017 o 16:56, lukaszlsw napisał:

Ciekawy kolor, + za to że sedan , troche wizualnie do ogarnięcia. Jak tam motor, rób egt bo doładowanie tnie i paliwem podlewa. Szkoda ze tak daleko mieszkasz bym Ci prześwietlił ją dokładnie:D 

z motorem jest wszystko ok, tylko wywala mi bład przepływki i nie wiem od czego , wymieniłem na inna i to samo, wtyczke wymieniłem, to samo,jak znajde chwile do wstawie do mechanika bo ostatniu krucho z czasem u mnie :)  a co do egt to wymieniłem oba z czego jeden padł po 2 dniach :D i musze poszukac albo plytke wymienic :)  

Opublikowano
  • Autor

Panowie, jestem w trakcie modzenia przy lampach  tylko zastanawiam sie czy nie za ciemne zrobiłem ;p  nie mam zdania w zasadzie moze ktos doradzi czy zoostawic takie czy przemalowac? :)

 

Clipboard02.jpg

Edytowane przez Golden05

Opublikowano

Ja osobiście bym zerwał folie i malował środki jak już bardzo chcesz czarne lampy. Ani folia praktyczna, bo soczewa nie da tyle światła, ani to ładne jak dla mnie. Przyciemnianie lamp to do gulfów :decayed:

Opublikowano
  • Autor

nie ma foli :)  ramki w czarny mat a srodek taki ciemniejszy srebrny metalik, chyba troche za ciemny...  dlatego taki efekt powstał, srodek miał zostac chromowany ale niestety został na tasmie jak oklejałem i musiałem improwizowac 

Opublikowano

Mi tez sie wydawalo ze na klosz poleciala folia, tak to wyglada. Ale jak udalo sie bez niej taki efekt uzyskac to jak najbardziej na + dla mnie [emoji106]

Opublikowano
  • Autor

Niedzielne nudy :)   trzeba podwiesic wydech wyzej bo wisi 

Clipboard02a.jpg

Clipboard01.jpg

Clipboard03.jpg

Edytowane przez Golden05

Opublikowano

Od razu lepiej! Tył zyskał wiele :)

ale jakość zdjęć... pozostawia wiele do życzenia :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

niestety moj tel słabo robi zdjecia po zmroku ;) pozniej zrobie poki jest jasno to wrzuce ładniejsze ;)

Zawartość dodana 36 minutes later

2.jpg

Edytowane przez Golden05

Opublikowano

Mówiłeś, że poprawiłeś znaczek s4 na klapie a ja widze co innego :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Dnia 20.03.2017 o 17:24, uszol napisał:

Mówiłeś, że poprawiłeś znaczek s4 na klapie a ja widze co innego :decayed:

ale ze w nie odpowiednim miejscu czy ze krzywo bo nie rozumiem?  kombi miało nizej znaczek niz sedan :) podeslij jakas fotke jak powinien wygladac ;) ogólnie to musze wymienic bo odpadł ten czerwony element na myjce...

Edytowane przez Golden05

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

spot Audi ślask :)17798945_1883868835168090_5293684848462787941_n.jpg

Zawartość dodana 4 minutes later

DSC03470.JPG

Zawartość dodana 6 minutes later

 

Zawartość dodana 9 minutes later

DSC03508.JPG

Edytowane przez Golden05

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.