Treść opublikowana przez buka1207
-
Ramka 2din co myślicie?
I właśnie się pytam czy wystarczy kupić tylko tą ramkę
-
Ramka 2din co myślicie?
Tak
-
Ramka 2din co myślicie?
Polift 1din
-
Ramka 2din co myślicie?
Czesc.! Jak był ten temat poruszany to proszę przenieść.Co sądzicie o tym http://allegro.pl/ramka-radiowa-montazowa-1-2-din-audi-a4-b5-99-01-i6099943003.htmltrzeba coś zmieniać w kablach czy wstawiamy ramkę 2din i przeczepiamy tylko kostki?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Ja będę podczepisz do mojego to ci odrazu windowsa w lapku zaktualizuje
-
W czym tkwi problem?
Mnie kopie w place do tego stopnia,że teraz wysiadajac to odruchowo zamykam drzwi łokciem
-
Jakie tarcze i klocki hamulcowe do Audi A4 B5?
A klocki jakie polecisz kolego,dobre będą takie?http://hamulcowe.com.pl/mobile/pl/p/KLOCKI-HAMULCOWE-FERODO-VW-PASSAT-B5-AUDI-A4-A6/383
-
B5 '96 AHL poprawienie mocy i wyglądu
Poczytaj od początku skąd się wzięła kierownica. Czytam Czytam i nie wiem skąd ta kiera ?
-
Jakie tarcze i klocki hamulcowe do Audi A4 B5?
Czyli średnica tarczy 288 dzieki
-
Jakie tarcze i klocki hamulcowe do Audi A4 B5?
Panowie chciałem kupić tarcze do swojej audioli i są dwa rodzaje tarcz chodzi tu o średnice,audi z 99r 1.9tdi 110 kuni sedan. Czy możliwe z tego samego roku z taką samą pojemnością moga byc inne?
-
B5 '96 AHL poprawienie mocy i wyglądu
A ta kiera to skąd się wzięła? A te śrubki przy felgach to mnie rozwaliły
-
Koła 8jx17 a opony 225/45 R17?
Pasuje na bank
-
Dziwny dzwiek przy skrecaniu w lewo.
https://m.youtube.com/watch?v=KMvJqtjEKqw&feature=youtu.bedzisaj wrzuciłem ten filmik ale w innym dziale "zawieszenie" miał ktoś tak bo u siostry w audi tak dziwnie puka
-
Jakie tarcze i klocki hamulcowe do Audi A4 B5?
Siema pomożecie szukam jakieś dobre tarcze komplet przód/tył +klocki
-
Stuki przy kreceniu
Czee możecie powiedzieć czego mogą być objawy leciutko stuków przy kreceniu kiera,auto siostry mata tutaj linka do filmu https://m.youtube.com/watch?v=KMvJqtjEKqw&feature=youtu.be
-
Pstrykanie?
Pewnie masz to na zimnym silniku i przy dynamicznym przyspieszaniu... Dokładnie zapomnialem dopisać ze tylko na zimnym
-
Pstrykanie?
Czee jest tak już od dawna od zakupu jakieś dwa lata,ale dzisaj mnie naszło i zaciekawilo,bo przy zmianie biegu np z dwójki na trójkę słychać pstrykniecie/przelaczenie wydobywajace się z okolic bezpiecznikow,też tak macie?
-
A4 1.6 95r BLACK
A co to za rakieta
-
S4 b5
Pierwsze wrażenie seria pewnie przez ten kolor i ten zderzak z tyłu wyglada jak mój smerf
-
A4 B5 Air Ride :)
Fb już lajknięte
-
[A4 B5 99r Polift] 1.8T ANB by Docki | 18"RS6 | Skóra kubełki|
Emblemat S line dobrze przyklejony jeszcze nie odpadł
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj w grupie
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
aaa :/ ładna pogoda to już mozna gdzies na powietrzu robic spoty
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Jak z wjazdem żadnych progów?
-
wzmacniacz seria ?
Pany to seryjny wzmacniacz?ile to ma mocy bo nie nie widzę żadnego oznaczenia