-
Arczi78 obserwuje zawartość Konrad Zawadzki
-
Nowy nabytek. Truskaweczka a4 b5 2.4 v6 quattro
Wszystko biorę pod uwagę Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Nowy nabytek. Truskaweczka a4 b5 2.4 v6 quattro
Tak czy siak, efekt bardzo fajny Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Nowy nabytek. Truskaweczka a4 b5 2.4 v6 quattro
Lustro prawe duże musi wpaść bo nienawidzę niesymetrycznych rzeczy A chrom chciałem bo w rsie czerwonym nawet fajnie wygląda... Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Nowy nabytek. Truskaweczka a4 b5 2.4 v6 quattro
Myślałem o jakiejś ciemnej feldze też, lusterko prawe duże chciałbym wrzucić i tak się zastanawiam nad oklejeniem lusterek folią chromowana Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Nowy nabytek. Truskaweczka a4 b5 2.4 v6 quattro
Plany są ale chciałbym ją utrzymać w serii Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Nowy nabytek. Truskaweczka a4 b5 2.4 v6 quattro
15tyś Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Nowy nabytek. Truskaweczka a4 b5 2.4 v6 quattro
Ja ją właśnie kupiłem [emoji14] Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Nowy nabytek. Truskaweczka a4 b5 2.4 v6 quattro
No cóż, spodobał mi się nic złego mu nie dolegało to zapłaciłem tyle Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Nowy nabytek. Truskaweczka a4 b5 2.4 v6 quattro
Mikrofon w telefonie nie jest najwyzszych lotow Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Nowy nabytek. Truskaweczka a4 b5 2.4 v6 quattro
Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
-
Nowy nabytek. Truskaweczka a4 b5 2.4 v6 quattro
Dziś te z przodu zdjąłem bo jednak za granicą czasem zdarza się że jeżdzę i na zaś wole nie dawać powodu miśkom do przyczepiania się bo juz wystarczająco wydech ich przyciąga
-
Nowy nabytek. Truskaweczka a4 b5 2.4 v6 quattro
Stałem się posiadaczem Audi, odkupiłem ją od kolegi z klubu naszego więc autko historię klubową ma i w nim pozostanie 09.99r polift Silnik 2.4 V6 zagazowany napędzający cztery koła xenony kubełki recaro pełna elektryka pełen fis el. lusterka i szyby oraz szyberdach nagłośnienie Bose zaimplementowane już przez poprzedniego właściciela oświetlenie wnętrza led Tempomat Wydech od S4 2.7T O autko mam zamiar dbać i utzymać je w serii bo wygląda pięknie. Chętnie wysłucham waszych spostrzeżeń na temat tego modelu/silnika/napędu
-
Zegary źle wskazują obroty 2.4 v6 polift FIS
Witam, tak jak w temacie, gdy silnik jest zgaszony to wskazówki leżą poniżej niż powinny. obrotomierz wskazuje na luzie około 200-300 obr. Prędkościomierz wskazuje dobrze prędkość, wskaźnik temperatury cieczy chłodzącej czasem spada do 60stopni mimo tego że miał przed chwilą prawidłowe wskazanie 90stopni... Co może być przyczyną?
-
Problem z utrzymaniem obrotów na ciepłym ADP
Witam, posiadam A4 B5 z silnikiem 1.6 adp. Problem tkwi w tym że gdy autko się rozgrzeje to gdy jade na biegu i obroty są poniżej 2tyś. auto mimo pedału w podłodze przyspiesza bardzo powoli, tak jakby mocy nie mial. Na luzie jest ten problem że obroty potrafią spaść i silnik nawet gaśnie. Po podłączeniu komputera wykazało spalanie stukowe na 1i4 cylindrze. Ktos miał coś podobnego, lub jest w stanie udzielic jakiejś pomocy?
-
Niefabryczne radio a4 b5
Cześć, kupiłem sobie do swojej b5 radyjko alpine ponieważ irytował mnie pioneer. Problem jest w tym ze gdy wyjme kluczyk ze stacyjki i po pieciu min. Wloze znow i wlacze radio to radio wraca do ustawien fabrycznych. Co zrobic aby nie tracilo pamieci a takze zeby moglo sie wylaczyc po wyjeciu kluczyka? Dodam iz w poprzednim pioneerze bylo tak ze radio dzialalo bez kluczyka jak i z ale musialem zdejmowac panel aby je wylaczyc i pamieci po wylaczeniu nie tracilo. Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka