Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Quattro BIxY/GWINT Polift w przedlifcie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

bix jest git :banan: , mega przyjemnie się będzie teraz jeździło :decayed:

jakiej firmy brałeś za :kox: wiechę?

Opublikowano

przez Ciebie sam się na Bixy skuszę ::D

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

No bixy robia robote. Bez porównania:)
A zawiecha firmy Kraft.


Problem z odpowiednim czujnikiem ABS tak mnie zirytowal, ze zmieniłem całą zwrotnice. Z nadzieją, że to załatwi sprawę. Jednak nie:-/
Do tego małe zbrojenie silnika powoli.

post-45616-1477920893,0172_thumb.jpegpost-45616-1477920897,6078_thumb.jpg


Łączniki stabilizatora tył. Większość wymieniona w zawieszeniu.

2bddcba6802862e25f6f42f4beb7f179.jpg

post-45616-1477920859,3751_thumb.jpeg

Edytowane przez -sebo-

Opublikowano

Lecisz z modami;)

Tip własnej roboty?

Opublikowano

Ciesze się, że zadowolony z bixów.. Pomysl czy nie chcesz ich zrobić na USA, według mnie by pasowało :spoko:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Tip taki kupiłem. Nad usa nie myślałem. Ale raczej nie dla mnie :-). Ostatnio wymieniłem łączniki i mi je starlo. Kupiłem nowe od dzika lemofordera zobaczymy ile posłużą. Do tego ręczny w skórze oraz koła :-) teraz szukam foteli.

60b899077687aa06359cc5789386112a.jpg

17e1ced39c0a66866c5844db5dfdfc8c.jpg

7f5d39b4b838ac3864cde9766a94654a.jpg

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka


Kola na aucie

46838396d3fb0de33d1aaebb277d6476.jpg

Edytowane przez -sebo-

Opublikowano

Kraft hmmm... jestem ciekaw jak długo to wytrzyma :) generalnie raz się na tym sparzyłem i nie polecam :) co do modów to jak najbardziej na+

Opublikowano
  • Autor

Kraft hmmm... jestem ciekaw jak długo to wytrzyma :) generalnie raz się na tym sparzyłem i nie polecam :) co do modów to jak najbardziej na+

WIem. Wiem. Zostawiłem stare.

JAk padną to zregeneruje tamte.

Podobno wiecej wytrzymuja regenerowane

Opublikowano

Witaj!

Piękny Avancik!

Świetnie wygląda na tym kole!

Pozdrawiam!

Opublikowano

Inne lampy z przodu mi się tu lepiej widzą te są zbyt za czarne :D

Opublikowano
  • Autor

Inne lampy z przodu mi się tu lepiej widzą te są zbyt za czarne :D

Właśnie jestem w trakcie rozmów z uzytkownikiem w sprawie lamp:)

Przód bedzie o niebo lepszy:)

A moje bixy beda na sprzedaz

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

witaj, masz moze bixy jeszcze?

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Nowe koło, jęzor i wygląd. Teraz zastanawiam sie nad dokładka z cupry. I szukam progów z eski.
1337af18ac15080f40f0906f94289d8d.jpg
12d9f02e0fdbed82caa828bfd8618b2f.jpg

Opublikowano

przegladajac cały temat widze ze wlozyłeś duzo pracy w to auto i szacuneczek ,tez robie swoja praktycznie od podstaw, ale to ala moro nie pasuje , moim zdaniem :)

Opublikowano

progi wlecą i dokładka z cupry będzie git tylko te koło średnio do niej pasuje

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Autko ma nowego właściciela.

Nastepca:

snCCJM.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.